Porod a rozvod v Ulici u Marečkových: Proč události naberou hodně překvapivý spád

Ulice Porod a rozvod v Ulici u Marečkových: Proč události naberou hodně překvapivý spád
Více

Narození dítěte či rozvod jsou pokaždé zásadní milníky v životech hrdinů seriálu Ulice, který vysílá TV Nova. Nyní se obě události spojí do jednoho řetězce emotivních i humorných příhod, jež se budou týkat Karly a Kryštofa Marečkových i jejich blízkých, zejména Tonyho a Dominiky, která začne nečekaně rodit v předtermínu. Za jakých okolností? A jak právě poprask kolem Dominičina porodu ovlivní rozvod Karly a Máry?

seriálu Ulice jsou už nějakou dobu na spadnutí dvě, diváky dlouho očekávané, věci, k nimž má dojít u Marečkových – porod u Dominiky a Tonyho a rozvod u Karly a Máry. Zatímco Dominice a Tonymu všichni fandí a považují je za jeden z nejstabilnějších párů v Ulici, u Karly a Máry se fanoušci rozdělili na dva tábory.

Dva tábory v Ulici

Jedni by byli rádi, kdyby se znovu dali dohromady, druzí si přejí, aby každý z nich našel štěstí s někým jiným. Tento druhý tábor proto přivítal návrat Moniky, Márovy takřka osudové lásky. Otázkou je, zda tou skutečně osudovou není právě Karla, s níž by se měl tento týden rozvádět.

Termín rozvodového stání u soudu se nezadržitelně blíží, stejně jako termín Dominičina porodu. Přestože by k těmto událostem nemělo dojít v ten samý den, druhý potomek Dominiky a Tonyho se najednou rozhodne jinak.

CelebrityNový pár českého šoubyznysu? Andrea Bezděková má randit se zpěvákem Sebastianem

Nový pár českého šoubyznysu? Andrea Bezděková má randit se zpěvákem Sebastianem

Na svět se bude chtít podívat o něco dříve, než nastávající rodiče i lékaři počítají. Naštěstí pro Dominiku a poté i rozhozeného a vynervovaného Tonyho budou Karla a Mára ve správnou chvíli na správném místě, a tak vše začne nabírat přímo překotný spád. Mára se ujme rodící Dominiky, Karla zase Tonyho, jenž se zachová jako každý druhý nastávající tatínek – prostě začne panikařit. Karla a Mára budou mít rázem úplně jiné starosti než sledovat čas, aby byli s náležitým předstihem u soudu.

Těhotná v Ulici i v reálu

Protože se mé první seriálové těhotenství sešlo s mým skutečným těhotenstvím, natáčení pro mě bylo o trochu snazší, pocity byly reálné, protože jsem nemusela ten stav hrát. A tím, že se to takhle hezky sešlo, moje dcera Edda hraje i mojí seriálovou dcerku. O druhé těhotenství Dominiky, co se bříška týká, se už musely postarat kostymérky, já dodala jen špetku toho hereckého kořeníčka,“ říká s úsměvem představitelka Dominiky, herečka Bára Vyskočilová.

Jak to nakonec dopadne v porodnici i soudní síni? Co udělá se vztahy nejen v rodině Marečkových narození dalšího potomka, a hlavně okolnosti, za jakých přijde na svět? Už nyní prozradíme, že Karla a Mára spolu stráví po dlouhé době noc…

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno Ulice

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno

Tohle je už rarita: Takhle vypadaly před osmnácti lety první Vánoce v Ulici Ulice

Tohle je už rarita: Takhle vypadaly před osmnácti lety první Vánoce v Ulici