Plastikové obludárium: 4 celebrity, které si zdevastovaly obličej a nejsou si vůbec podobné

Zahraničí Plastikové obludárium: 4 celebrity, které si zdevastovaly obličej a nejsou si vůbec podobné
Více

Plastické operace mohou být člověku ku prospěchu, pokud je s nimi zacházeno s mírou. Bohužel ne všechny hvězdy znají potřebnou míru na to, aby to nepřehnaly. Hollywood je nekompromisní. Jestli chcete zůstat v kurzu, musíte vypadat co nejlépe. Podívejme se na 4 hvězdy, které si kvůli plastikám zohyzdily obličeje a jsou k nepoznání.

Jocelyn Wildenstein

Jocelyn Wildenstein se přezdívá kočičí žena. A to kvůli jejím četným plastickým operacím, díky kterým si zohyzdila obličej. Jocelyn se narodila v roce 1945/1946 do rodiny prodavače sportovního zboží a ženy v domácnosti. V roce 1977 se seznámila se svým budoucím manželem Alecem Wildensteinem, který pocházel z velmi movité rodiny. O rok později se vzali a měli spolu dvě děti.

Podle zahraničního webu People Jocelyn začala s plastickými operacemi rok po jejich seznámení. Nešlo přitom o nic vážného, jen o zvednutí očních víček. I přesto, že žili neurvalým životem a dle výše zmíněného webu v jednu dobu dokázali utratit i 1 milion dolarů měsíčně, tak společnosti se vyhýbali. Jejich manželství ale skončilo koncem 90. let, kdy v roce 1998 Alec podal žádost o rozvod. Jocelyn chtěla vypadat jako kočičí žena, ale nedokázala najít zlatou střední cestu. Ve svých 83 letech je téměř k nepoznání.

SurvivorOdpadlíky ze Survivoru chytají jako Pokémony: Lidé spekulují, že z ostrova doma je už i Sebastian

Odpadlíky ze Survivoru chytají jako Pokémony: Lidé spekulují, že z ostrova doma je už i Sebastian

Tara Reid

Americká herečka Tara Reid byla na začátku tisíciletí snem všech mužů po celém světě. Dlouhonohá blondýnka s dokonalými tvary zdobila snad každou titulku kolem roku 2000. Tara se postupem času pustila do nesmyslných operací, které jí zdeformovaly tělo. Nejdříve si nechala zvětšit a následně zmenšit ňadra, která se nakonec podivně zdeformovala. Poté podstoupila plastiku břicha, protože toužila po pekáči buchet. Bohužel ani tahle plastika nedopadla dobře.

V říjnu 2006 přiznala, že podstoupila liposukci. Spekuluje se dlouhá léta, že trpí anorexií. Herečka to ale odmítá a říká, že má jen rychlý metabolismus. „Už roky mi všichni říkají, že jsem kost a kůže a že jen pohled na mě je jim nepříjemný. Ale vážím pořád stejně. Toto je moje přirozená hmotnost. Je třeba, aby mi už lidi dali pokoj,“ řekla v roce 2018 Daily Mail.

CelebrityKážou vodu, pijí víno: Tatínkové Prachař a Soukup se soudí s Hanychovou, sami ale pravidla porušují

Kážou vodu, pijí víno: Tatínkové Prachař a Soukup se soudí s Hanychovou, sami ale pravidla porušují

Donatella Versace

Donatella Versace je nejmladší sestrou zesnulého módního návrháře Gianniho Versaceho, kterého zastřelili v roce 1997. Ještě na začátku 90. let vypadala skutečně půvabně. Sice už v té době měla za sebou nějaké to vylepšení, ale pořád to bylo v normálních mezích. Později ale odmítla stárnout a na plastické chirurgii byla jako doma.

Kdysi krásná žena se začala měnit v královnu nepovedených plastik. K nafouknutým rtům a plastikovému obličeji se přidala vychrtlost a Donatella je v současné době vzorem, jak to dopadá, když se ženy neumí smířit se stárnutím a ztratily pevnou půdu pod nohama.

Igor a Grichka Bogdanoff

Igor a Grichka Bogdanoff byli bratři a francouzské televizní osobnosti. Nejvíce je proslavily četné plastické operace, které změnily jejich vzhled naprosto k nepoznání. A přitom v 70. a 80. letech oba dva bratři vypadali skutečně dobře. Jednovaječná dvojčata Igora a Grichka vychovávala jejich babička, hraběnka Bertha Kolowrat-Krakowská na zámku ve Francii.

CelebrityNele Slovákové vadí chlapeček s nalakovanými nehty: S nápřahem bych pleskla jeho matce, řekla

Nele Slovákové vadí chlapeček s nalakovanými nehty: S nápřahem bych pleskla jeho matce, řekla

Od roku 1979 do roku 1989 moderovali francouzský sci-fi pořad Rayons X a jejich televizní kariéra strmě stoupala. Ani jeden nikdy nepřiznali, že by podstoupili nějaké plastické operace. Přesto, že změna jejich vzhledu byla velmi viditelná. Oba bratři zemřeli ve věku 72 let na covid v roce 2022.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pravda o léčbě princezny Kate: Má se potýkat s brutálními vedlejšími účinky Zahraničí

Pravda o léčbě princezny Kate: Má se potýkat s brutálními vedlejšími účinky

Smutný osud malé Miss: Plnila sny drogově závislé matky, neměla dětství a skončila jako otylá puberťačka Zahraničí

Smutný osud malé Miss: Plnila sny drogově závislé matky, neměla dětství a skončila jako otylá puberťačka

Neuvěřitelná proměna Paceyho ze seriálu Dawsonův svět: Roztomilý sympaťák se změnil v trosečníka Zahraničí

Neuvěřitelná proměna Paceyho ze seriálu Dawsonův svět: Roztomilý sympaťák se změnil v trosečníka

Rakovina Kate ničí i prince Williama: Padá k úplnému dnu, zní z okolí Zahraničí

Rakovina Kate ničí i prince Williama: Padá k úplnému dnu, zní z okolí

Hailey Bieber je těhotná a čeká své první dítě s Justinem Bieberem: Selena Gomez má definitivní utrum Zahraničí

Hailey Bieber je těhotná a čeká své první dítě s Justinem Bieberem: Selena Gomez má definitivní utrum

Poslední narozeniny Shannen Doherty nemocné rakovinou: Vtipné, ale morbidní přání na rozloučenou Zahraničí

Poslední narozeniny Shannen Doherty nemocné rakovinou: Vtipné, ale morbidní přání na rozloučenou