Pamatujete si Lily z Jak jsem poznal vaši matku? Alyson Hannigan přibrala, vsadila na tepláky a nedbalý vzhled

Zahraničí Pamatujete si Lily z Jak jsem poznal vaši matku? Alyson Hannigan přibrala, vsadila na tepláky a nedbalý vzhled
Více

Herečku Alyson Hannigan (48) si mohou lidé pamatovat hned z několika seriálů. Sympatická zrzka se objevila v seriálu Buffy, přemožitelka upírů nebo Jak jsem poznal vaši matku z roku 2005. Fanoušci legendárního filmu Prci, prci, prcičky si ji pamatují hlavně jako flétnistku Michelle. V poslední době to ale vypadá, že Alyson je jedno, jak zrovna vypadá. Nedávno byla zachycena paparazzi fotografy s rouškou, ulízanými vlasy a flekatými tepláky.

Nádherná herečka Alyson Hannigan kariéru odstartovala v roce 1989 rolí v sitcomu Free Spirit. O osm let později jí přinesla popularitu role v seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Do povědomí široké veřejnosti se dostala díky legendární komedii Prci, prci, prcičky, ve které ztvárnila roli rozvášněné hudebnice Michelle.

Hvězda Alyson začala rapidně stoupat a šla z role do role. V roce 2005 si zahrála v dalším fenomenálním seriálu. Tentokrát šlo o roli Lily v Jak jsem poznal vaši matku. V seriálu hrála až do roku 2014. Půvabná zrzka si vzala za manžela hereckého kolegu Alexise Denisofa, se kterým vychovává dvě dcery. Třináctiletou Satyanu a desetiletou Keevu.

ZahraničíPenny z Teorie velkého třesku se stane poprvé mámou: Kaley Cuoco se musela dvakrát rozvést, aby našla štěstí

Penny z Teorie velkého třesku se stane poprvé mámou: Kaley Cuoco se musela dvakrát rozvést, aby našla štěstí

Nebyla to láska na první pohled, ale flirt na první pohled. Když se ti dva seznámili, hráli spolu v Bufy, přemožitelka upírů a stali se z nich přátelé. Alexis si dávala ale bacha na vztahy s hereckými kolegyněmi a navíc procházel těžkým rozchodem. Proto se Alyson rozhodla, že štěstí najde jinde.

Jakmile Alexis zjistil, že o něj už Alyson nejeví zájem, přešel do „útoku“. Svatba se konala v roce 2003 v Palm Springs a o deset let později slib na Havaji obnovili. Zkrátka romantika jako vyšitá. Druhé svatbě samozřejmě předcházela i druhá žádost o roku.

Herečka se tehdy nechala slyšet, že se jednalo o její nejromantičtější den v životě. V současné době bude Alyson za dva roky padesát. Nedávno byla vyfocena paparazzi fotografy a ze svého vzhledu si nic nedělá. Na první pohled šlo vidět, že herečka přibrala a vsadila na tepláky a ulízaný culík. Sexy zrzku byste v herečce hledali asi stěží, ale když se tak cítí době, tak proč ne.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande Zahraničí

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj Zahraničí

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu Zahraničí

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu