Pamatujete si Átreje z Nekonečného příběhu? Herectví pověsil na hřebík, dnes tetuje a má pořádné číro

Zahraničí Pamatujete si Átreje z Nekonečného příběhu? Herectví pověsil na hřebík, dnes tetuje a má pořádné číro
Více

Jen málokdo by neznal legendární fantasy film Nekonečný příběh, který byl natočený na motivy knihy ze 70. let o malém chlapci Bastienovi, kterému se v antikvariátu dostala pod ruku kouzelná kniha. Představitel roztomilého Átreje už dávné není malý a vlasatý chlapec. Herec Noah Hathaway oslaví v listopadu 51. narozeniny a hereckou kariéru prakticky pověsil na hřebík.

Když se herec Noah Hathaway v roce 1984 objevil ve filmu Nekonečný příběh, bylo mu pouhých třináct let, ale zdaleka se nejednalo o jeho první roli. Už mnohem dříve se objevoval ve filmech a seriálech. V roce 1978 si zahrál ve filmu Battlestar Galactica a jako dětská hvězda se působil v pořadech jako Mork & Mindy nebo Eight Is Enough.

Od natáčení filmu uběhlo už dlouhých 38 let a z roztomilého kluka se hlavní představitel proměnil v pána v letech a v listopadu oslaví 51. narozeniny. Filmový Átrej pověsil herectví prakticky na hřebík a začal se živit jako tatér.

Love IslandSlzavé údolí v Love Island: Miss Natálie Kočendová se zhroutila kvůli pubertálnímu partnerovi Davidovi

Slzavé údolí v Love Island: Miss Natálie Kočendová se zhroutila kvůli pubertálnímu partnerovi Davidovi

Snímek si lidé natolik oblíbili, že se stal postupem času filmovou klasikou a herec se doteď účastní různých fanouškovských setkání. Podle webu ITM se dokonce začalo spekulovat o remakeu filmu. Noah Hathaway si dal v roce 1986 pauzu od hraní a na filmová plátna se vrátil až v roce 1994.

Bohužel to nebylo nadlouho a následovala další herecká pauza až do roku 2012. Jeho nejnovějším filmem je horor z roku 2016 The Chair. Herec na Instagramu sdílí s fanoušky věci z natáčení. V roce 2012 v rozhovoru pro australskou show Mornings řekl, že si s bývalou manželkou otevřeli tetovací obchod v Amsterdamu.

I v padesáti letech herec neztratil šmrnc a vypadá moc dobře. Jeho poznávacím znamením je číro a nespočet tetotvání, které zdobí jeho tělo. Noah Hathaway dokázal v životě mnohé, ale do paměti lidí se navždy zapsal jako Átrej z Nekonečného příběhu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem