Ornella Koktová kvůli nahotě na prodej nenechala na Simoně Krainové nit suchou: Volání o pozornost a potupa

Celebrity Ornella Koktová kvůli nahotě na prodej nenechala na Simoně Krainové nit suchou: Volání o pozornost a potupa
Více

Ornella Koková (30) je vysloužilá matka tří dětí, která se nebojí říct svůj názor. Není tomu tak dávno, kdy se modelka Simona Krainová (50) rozhodla, že si založí OnlyFans. Jedni její krok odsuzují a druzí mu tleskají. Influencerka a bývalá modelka Ornella se nyní rozepsala na Instagramu, proč si myslí, že je to špatně a na Krainové nenechala nit suchou.

Modelka Simona Krainová opět rozvířila vody českého šoubyznysu a sociálních sítí, když na Instagramu oznámila, že si zakládá OnlyFans. Je dost možné, že ani ona sama netušila, jakou vlnu tím spustí. Zatímco sledující se předhání v tom, čí názor je ten správný, tak modelka má na erotickou platformu neskutečnou reklamu a peníze se jen posypou.

A kolik že si musíte zaplatit, abyste viděli Simonu v rouše Evině? Měsíčně vás to vyjde na 19,90 dolarů, což je cca 440 korun. „Na řadu mých fotek na Instagramu mě neustále upozorňují, že mi omezí účet, protože jsem příliš odhalená, taková, maková a fotka obsahuje tohle i tamto…Už mě to fakt nebaví, několikrát se mi stalo, že mi fotky nezveřejnili nebo nutili k odstranění,“ vysvětlila Simona.

CelebrityHvězda Survivoru a Snídaně s Novou je těhotná: Shopaholic Nicol ukázala rostoucí bříško

Hvězda Survivoru a Snídaně s Novou je těhotná: Shopaholic Nicol ukázala rostoucí bříško

Ornella: Volání o pozornost a potupa

Krainová musela počítat s tím, že ne každý bude její krok schvalovat. To jí je ale úplně jedno, protože Simona s jde vždy za svým. K celé situaci se vyjádřila také maminka tří dětí a influencerka Ornella Koktová, která má s modelingem také zkušenosti.

Přesto založení erotického portálu OF je pro ni kvůli dětem něco absolutně nemyslitelného. „Peníze jsou krásná věc,…ale nestojí jich mít o něco víc za každou cenu… Snažím se být pokud možno tím nejlepším vzorem pro naše děti. Je to šíleně úmorný, složitý a stojí to trilion sil. Nicméně věřím, že se tohle všechno vrátí na tisíckrát. A proto jsem hrdá na to, že mé děti svoji mámu neuvidí nebo se nedoslechnou…že byla na OF,“ rozepsala se na Instagramu Ornella.

Maminka Lily, Svena a Quentina si neumí představit, kdyby to její děti viděly u ní a následně si založily profil na podobné stránce. „Je to za mě potupa, pro někoho volání o pozornost, pro někoho možná peníze ‚na chleba’…těch žen je tam z celého světa nespočet. Každopádně je tady otázka. Chtěla bych tam vidět svojí dceru? NE!!! Moje sladká a nevinná holčička by se přece za pár šupů předplatného neukazovala kdejakému slizákovi za monitorem!!! Bože můj…jen ta představa,“ rozohnila se Ornella.

Zároveň Ornella dodala, že jsou tradiční rodina a něco takového nepřipadá vůbec v úvahu. „Naše rodina je slušná, tradiční a ctí určité hodnoty. A na tohle jsem taky patřičně hrdá a budu si za tím stát…protože moje děti budou moci o své mámě kdekoliv a kdykoliv říct. Moje máma je milující, hodně svá, tvrdě pracující, snaživá, plná snů a nadějí…ale rozhodně ne na prodej,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Josef Kokta odkryl kruté pozadí začátku vztahu s Ornellou: Nebyla jediná, byl jsem hrozný, říká Celebrity

Josef Kokta odkryl kruté pozadí začátku vztahu s Ornellou: Nebyla jediná, byl jsem hrozný, říká

Umělci, kteří bojovali s drogami: Kocián z Lunetic jde ke dnu, Víťa je na šikmé ploše a Tereza září Celebrity

Umělci, kteří bojovali s drogami: Kocián z Lunetic jde ke dnu, Víťa je na šikmé ploše a Tereza září

Herečky Benešová a Gondíková šly donaha: Reakce syna byla k popukání, prozradila Adéla Celebrity

Herečky Benešová a Gondíková šly donaha: Reakce syna byla k popukání, prozradila Adéla

Ondřej Brzobohatý to rozbalil jako Tiffany Richbitch: Blonďatá paruka, vysoké podpatky a dokonalý make-up Celebrity

Ondřej Brzobohatý to rozbalil jako Tiffany Richbitch: Blonďatá paruka, vysoké podpatky a dokonalý make-up

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Dělat z nás rasisty je ubohost, bouří se lidé Celebrity

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Dělat z nás rasisty je ubohost, bouří se lidé

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková Celebrity

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková