Obří maléry v Ulici: Kristýna nezvládá rozchod s Denisem, pěstování drog ve škole a mejdan, který se zvrtne

Ulice Obří maléry v Ulici: Kristýna nezvládá rozchod s Denisem, pěstování drog ve škole a mejdan, který se zvrtne
Více

Tento týden v Ulici bude plný napětí. S Kristýnou se před časem rozešel Denis a ona to stále nemůže pochopit. Navíc moc dobře tuší, že se její láska s někým stýká. Stále nemá ponětí, co mohla udělat špatně a proč jejich vztah skončil. Ve škole bude také dusno, protože partička studentů se rozhodne pěstovat ve třídě marihuanu. Co dalšího nás ještě čeká? Komu se obrátí život vzhůru nohama?

Marihuana ve škole

Dávat studentům plnou důvěru a nechávat je ve škole, byť jen na chvíli, bez dozoru se občas nevyplácí. Tuhle zkušenost má snad každý pedagog. Nyní se o tom znovu přesvědčí také Magda. Spolu s Tomášem se ráno, hned po příchodu do školy, nestačí divit, co se jim to urodilo v jejich malém třídním skleníku.

Mezi ostatními sazeničkami totiž objeví i cannabis, a to ve chvíli, kdy si Prokop přijde vyfotit výsledky úsilí pěstitelského kroužku. Přestože se Magda s Tomášem budou hodně snažit, aby Prokop rostlinku neobjevil, nakonec to přeci jen praskne. Jak se vše provalí? Kdo a jak to odnese? A co to udělá se vztahem Magdy a Prokopa?

Františkovi se rozpadá rodina

Najít zlatou střední cestu mezi vztahy se současnou a bývalou partnerkou je občas hodně náročné, zvláště pokud v tom figuruje i dítě s expartnerkou, na kterém člověku záleží. O tom už ví své také František Hrubý, jenž se chtě nechtě ocitá mezi Skyler, matkou svého syna Chrise, a Bárou, současnou partnerkou, kterou nechce v žádném případě zatěžovat problémy spojenými s Chrisem. Podle něj by si je měli se Skyler vyřešit sami. Jenže Bára se tím pádem opět cítí jako na vedlejší koleji, nyní více než kdy jindy. Proto se rozhodne do toho říznout a na rovinu Františkovi říct, jak to vidí dál. Jak to František vezme? A čím ho překvapí Skyler?

UliceBedřich Liška, největší proutník Ulice: Tohle je 5 krásných žen z jeho nekonečného harému

Bedřich Liška, největší proutník Ulice: Tohle je 5 krásných žen z jeho nekonečného harému

Kristýna nezvládá rozchod

Jak překonat bolest po rozchodu, najít opět sám sebe, když toho, kdo vás opustil, stále milujete, a navíc ho i nadále potkáváte? Kristýně se po kopačkách od Denise zhroutil svět. Pořád na něj musí myslet, ustavičně u sebe hledá chyby, neboť si myslí, že ji Denis nechal, protože je jiná než dřív.

Když se s ním náhodou setká, je to pro ni jako sypání soli do otevřených ran. Najednou neví, co dělat dál, vše, na čem jí dosud záleželo, pro ni ztrácí smysl. A to je poslední kapka pro jejího tátu. Když Luděk vidí, jak se dcera trápí, znovu vezme její život do svých rukou a došlápne si na Denise. S jakým výsledkem? Jaké dá Luděk Denisovi ultimátum? A proč se Kristýna znovu sesype?

Mejdan v Ulici, který se zvrtne

Objevovat dosud neobjevené světy a zkoušet dosud nevyzkoušené věci bývá docela dobrodružné a zábavné, zvláště když na to člověk není sám. Anežka, Svatka a Žofka v poslední době docela vystrkují růžky. Tentokrát si holky udělají u Klímových neplánovaný mejdan, do kterého se zapojí i Michal, jenž je zakoukaný do Žofky a snaží se na ni zapůsobit.

Společně to rozjedou takovým způsobem, že z toho kouká kromě dalšího pořádného průšvihu i hodně krušné ráno. Jak Michal zaboduje právě u Žofky? A jaký trapas se mu stane s nicnetušící mámou?

UliceSmutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Šikana, která nemá obdoby

Co všechno si člověk občas nechá líbit, aby měl klid, a kdy si řekne, že stačilo, a začne se bránit stejnými zbraněmi? Každý to má trochu jinak. U Šimona dojde ke zlomu tento týden, kdy toho všeho už bude mít plné zuby. Starší kluci ze školy si totiž pořád nedají pokoj.

Neustále se do něj navážejí, navíc den ode dne i přitvrzují. Podle Michala se už jedná o šikanu, kterou by měl Šimon začít řešit. Ten to má i v plánu, ovšem trochu jinak, než jak si Michal představoval. Namachrovaným klukům se vzepře. Vymyslí si na ně vtípek, který se jim nebude ani trochu líbit. Co Šimon klukům provede? A co to rozpoutá?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Soňa z Ulice opravdu neztrácí čas: Jak zasáhne do vztahů na gymnáziu? Ulice

Soňa z Ulice opravdu neztrácí čas: Jak zasáhne do vztahů na gymnáziu?

Evžena z Ulice dohnala žhavá minulost: Nová postava zamíchá dějem, začne Blanka zase pít? Ulice

Evžena z Ulice dohnala žhavá minulost: Nová postava zamíchá dějem, začne Blanka zase pít?

Souboj saní z Ulice: Monika jde po Márovi jako po uzeném a Karla je na pokraji zhroucení Ulice

Souboj saní z Ulice: Monika jde po Márovi jako po uzeném a Karla je na pokraji zhroucení