Obličej Jessicy Alves zblízka děsí fanoušky: Přesto se po jejím boku objevil záhadný muž

Zahraničí Obličej Jessicy Alves zblízka děsí fanoušky: Přesto se po jejím boku objevil záhadný muž
Více

Královna plastik Jessica Alves (39) se poměrně nedávno objevila po boku neznámého sympatického muže. Vyfotili ji paparazzi fotografové. Jessica na sociálních sítích působí, že je její obličej bez jediné chybičky. Dopomáhají jí k tomu samozřejmě různé aplikace a filtry. Fanoušci si ale stihli všimnout, že při pohledu zblízka zas tak dokonalá není. To ale neznamená, že by hodlala s plastickými operacemi skončit.

Reality star Jessica Alves se v londýnské čtvrti Soho ukázala ve společnosti tajemného muže, se kterým se držela za ruku. Jessica si prošla několika vztahy, ale žádný z nich nevydržel. Nyní je dle svých slov konečně šťastná, a tak se snaží najít lásku, se kterou by jí bylo dobře.

Pokud si ale někdo myslí, že skončí s plastickými operacemi, tak je na omylu. Nedávno se objevila v pořadu This Morning, kde se pochlubila dalším zákrokem. V červenci podstoupila lifting obličeje v Ázerbájdžánu, aby měla „oči“ jako modelka Bella Hadid. „Přestože není můj vzhled nejpřirozenější, byl to můj cíl,“ prozradila v pořadu.

SmrtBizarní chování Anne Heche (†53), náraz a výbuch: Zběsilá jízda a zbytečná smrt herečky má smutné vysvětlení

Bizarní chování Anne Heche (†53), náraz a výbuch: Zběsilá jízda a zbytečná smrt herečky má smutné vysvětlení

No, cítím se o 95 procent šťastnější, myslím, že vypadám skvěle,“ vysvětlila Jessica. „Cítím se dobře. A když se ráno probudím, podívám se na sebe do zrcadla a každé ráno říkám díky bohu, díky své rodině,“ dodala.

Někteří lidé jsou ale k jejímu vzhledu skeptičtí a vadí jim, že na sociálních sítích je její obličej příliš upravený. Naopak pokud Jessicu vyfotografují paparazzi zblízka, tak je vidět skutečná realita. „Na Instagramu je Jessica dokonalá bez jediné chybičky. Na fotkách bez retuše jsou ale vidět četné zásahy do jejího obličeje,“ diskutují na sociálních sítích.

Za posledních 20 let jsem podstoupila více než 90 plastických operací a většina lidí mě vidí jako závislou na plastické chirurgii,“ dodala před časem pro Daily Mail.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Donna a Kelly z Beverly Hills po 33 letech: Plastické operace si vybraly daň, s grácií stárne jen jedna Zahraničí

Donna a Kelly z Beverly Hills po 33 letech: Plastické operace si vybraly daň, s grácií stárne jen jedna

Sarah Jessica Parker na place s dávnou láskou: Jak se za 23 let změnila Carrie Bradshaw a Aidan? Zahraničí

Sarah Jessica Parker na place s dávnou láskou: Jak se za 23 let změnila Carrie Bradshaw a Aidan?

Melanie Griffith ukázala ošklivou jizvu po rakovině kůže: Pro všechny, kteří se rádi opalují, má jasný vzkaz Zahraničí

Melanie Griffith ukázala ošklivou jizvu po rakovině kůže: Pro všechny, kteří se rádi opalují, má jasný vzkaz