Nové příběhy Ulice se naplno rozjíždějí: Jak si zavaří akční Vilma Nyklová?

Ulice Nové příběhy Ulice se naplno rozjíždějí: Jak si zavaří akční Vilma Nyklová?
Více

Minulý týden odstartovala na TV Nova nová, v pořadí již devatenáctá sezona seriálu Ulice. Hned první týden přinesla humorné trampování Lumíra, Mária, Pavla a Lexíka, které nakonec ovládla svérázná Vilma Nyklová, byť se původně mělo jednat o čistě pánskou jízdu. Také tento týden se Nyklovi díky Vilmě nebudou nudit. Tentokrát si ovšem Lumírova matka zadělá na pořádný malér, byť k tomu opět přistoupí po svém, po nyklovsku…

Zbrusu nové díly seriálu Ulice, který vysílá TV Nova každý všední podvečer, jsou plné prázdninové atmosféry a humoru. Nejinak tomu bude i tento týden, byť se naťuknou také vážnější témata a dojde i na dramatické chvilky. Ty čekají třeba Vilmu Nyklovou (Jaroslava Obermaierová), jež je od minulého týdne nabitá energií a také pořádně v ráži.

Na trampování s Lumírem (Václav Svoboda) a spol. to rozjela tak, že ostatní jen žasli. V podobném duchu by ráda pokračovala i nadále. Držet s ní krok a zároveň ji i šetřit vzhledem k jejímu věku ale zvládne málokdo, a tak se Vilma zákonitě nudí. Přijde si najednou jako na vedlejší koleji. Všichni mají spoustu práce, jen ona nemá do čeho píchnout.

Aby ji Vendula (Anežka Rusevová) trochu zabavila, vymyslí jí činnost, která je přesně podle jejího gusta – úklid doma u Lumíra. Co na tom, že je to tam díky Kateřině (Martina Randová) jako ze škatulky…

ZahraničíReakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu

Vilma se rozplácne jako brambor

Vilma se do toho vrhne s vervou sobě vlastní a vezme to opravdu z gruntu. Dokonce poleze i do výšek, jako by se nechumelilo. Jenže stačí jedno špatné došlápnutí, aby byl malér na světě. A když už smůla, tak pořádná. Vilma u sebe nebude mít mobil, v bytě nikdo, a tak si na pomoc bude muset nějaký čas počkat.

Když se jí konečně dočká, není to nikdo jiný než malý vnuk Lexík (Filip Hornyak). Ten okamžitě zahájí poskytnutí první pomoci, jak se to naučil v Drozdech, takže o humor i nadsázku bude rázem postaráno, byť zraněné Vilmě do smíchu moc nebude… Co je s Vilmou? Proč skončí v nemocnici? A proč ji tam bude muset Lumír krotit? Jakou bude pacientkou?

BizárShopaholicadel naložila ex Davidovi, ten se jí snažil dostat do bytu: Vzkaz plný výhrůžek a ztráta soukromí

Shopaholicadel naložila ex Davidovi, ten se jí snažil dostat do bytu: Vzkaz plný výhrůžek a ztráta soukromí

Se zraněním a pobytem v nemocnici má bohužel osobní zkušenost i představitelka Vilmy Nyklové Jaroslava Obermaierová. „To období pro mě bylo samo o sobě hodně náročné. Po zranění jsem se doslova plazila lesem k autu, aby mě syn našel. Bylo to nepříjemné, protože člověk se ocitne v situaci, kdy je téměř bezmocný. Tenkrát jsem byla v nemocnici skoro dva měsíce, což nikomu nepřeju. Bylo to opravdu náročné, i když o mě pečovali naprosto skvěle. V tuto chvíli mám krásně sdrátovaný kotník a chodím úplně v pohodě. Je ale pravda, že od té doby už jsem na sebe opatrnější,“ prozrazuje hvězda seriálu Ulice.

Na otázku, zda se podle ní jejím zraněním v osobním životě nechali inspirovat scénáristé seriálu Ulice odpověděla: „Nevylučuji to, na plac jsem tenkrát jezdila s ortézou. Možná se ta myšlenka zrodila právě na základě téhle mé životní zkušenosti,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?