Neuvěřitelná proměna Terezy Hlůškové: Z pašeračky heroinu půvabnou dámou s nekonečně dlouhýma nohama

Proměna Neuvěřitelná proměna Terezy Hlůškové: Z pašeračky heroinu půvabnou dámou s nekonečně dlouhýma nohama
Více

Tereza Hlůšková (26) strávila téměř čtyři roky v pákistánském vězení za pašování devíti kil heroinu. Po návratu domů si založila Instagram a snaží se lidem ukázat, že už dávno není ta povrchní a jednoduchá holka. Tereza si moc dobře své chyby uvědomuje a doufá, že ji lidé nebudou neustále odsuzovat za chyby z minulosti. V poslední době razantně změnila vzhled a vystavila své přednosti.

Jsem zpět a opět blondýna. Ne, nevracím se tam, kde jsem byla. Jen se mi tahle barva líbí a po barvení se mi tolik nemastí vlasy,“ oznámila Tereza Hlůšková na sociálních sítích a přidala obarvenou blonďatou hřívu. Tereza se totiž po návrat z pákistánského vězení obarvila na hnědou barvu. Podle lidí je ale moc dobře, že se vrátila k blond.

Moc si to sluší,“ komentují nový vzhled Terezy sledující. Ta se snaží prostřednictvím Instagramu lidem ukázat, že se ze svých chyb poučila a dávno už není povrchní holka, která se živila jako společnice. Sympatická Tereza uznala, že byla hloupá a svých chyb lituje. Ze všeho nejvíce by si ovšem přála, aby lidé pochopili, že si každý člověk zaslouží druhou šanci.

SpolečnostTereza Hlůšková prozradila, co jí pomohlo přežít v pákistánské base: Osvědčená technika, shodují se ostřílení vězni

Tereza Hlůšková prozradila, co jí pomohlo přežít v pákistánské base: Osvědčená technika, shodují se ostřílení vězni

Cítila jsem se jako někdo, kdo prožil 10 let v Rusku

„Jsem opálená! Konečně se necítím jako někdo, kdo prožil deset let v Rusku. Čtyři roky jsem byla zavřená v cele a na slunce jsem nemohla,“ popisuje drsné podmínky v pákistánském vězení. „V létě se to nedalo vydržet, hned jsem měla vyrážku a alergii,“ napsala Tereza a připojila snímek, na kterém vynikly její nekonečně dlouhé nohy.

Tereza je skutečně krásná dívka a není důvod, aby své přednosti nedávala na odiv. Tereza si v současné době užívá svobody plnými doušky a chystá se na psaní knihy. Prostřednictvím Instagramu se snažím svým sledujícím nastínit, jak to vypadalo v pákistánském vězení, a co všechno musela zažívat.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mára z nekonečného seriálu Ulice vyměnil účes metaláka za sexy sestřih: Jak teď vypadá? Proměna

Mára z nekonečného seriálu Ulice vyměnil účes metaláka za sexy sestřih: Jak teď vypadá?

Chůva Fine slaví 65 let: Jak dnes vypadá Fran Drescher, která si prošla znásilněním a rakovinou dělohy? Proměna

Chůva Fine slaví 65 let: Jak dnes vypadá Fran Drescher, která si prošla znásilněním a rakovinou dělohy?

Vracíš se do starých kolejí, odsoudili lidé Terezu Hlůškovou kvůli změně vzhledu: Co otravným hejtrům vzkázala? Proměna

Vracíš se do starých kolejí, odsoudili lidé Terezu Hlůškovou kvůli změně vzhledu: Co otravným hejtrům vzkázala?