Nejbohatší influencerka Slovenska porodila: Zuzana Plačková a René se podělili o dojemné video z porodu

Celebrity Nejbohatší influencerka Slovenska porodila: Zuzana Plačková a René se podělili o dojemné video z porodu
Více

Jedna z nejsledovanějších influencerek Slovenska Zuzana Strausz Plačková (31) porodila svému manželovi Renému Strauszovi (32) krásného chlapečka Diona. Se šťastnou novinkou se pár pochlubil na sociálních sítích. Porod proběhl bez komplikaci a maminka i děťátko jsou v pořádku. Dojatí rodiče sdíleli rozkošné video Diona a jeho první minuty na světě.

Kontroverzní slovenská influencerka Zuzana Strausz Plačková porodila nádherného chlapečka Diona. Influencerka se hned na začátku těhotenství nechala přes sociální sítě slyšet, že si nepřeje dostávat nevyžádané rady matek. 

Když si nebudu vědět rady, tak se vás ráda zeptám. Nepište mi ale, co a jak mám dělat nebo co dělám špatně. O tyhle nevyžádané rady nestojím,” řekla na svých stories před několika měsíci. 

CelebrityMonika Bagárová po rozchodu jen září: Muradove, plač! Zpěvačka předvedla na dovolené postavu snů

Monika Bagárová po rozchodu jen září: Muradove, plač! Zpěvačka předvedla na dovolené postavu snů

Malý Dion přišel na svět císařským řezem a vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací. Partner Zuzany se při pohledu na svého prvorozeného syna rozplakal a následně oba na sociálních sítích sdíleli roztomilé video, na kterém si Dion užívá první sekundy na tomto světě.

Nejšťastnější okamžik

To nejkrásnější, co se nám v životě mohlo stát. Naše dlouho vytoužené dítě! Budeme rodiče,” napsala na začátku těhotenství Zuzana na Instagram a podělila se tak se svými fanoušky o radostnou novinu. 

Zuzana a René si miminko dlouho přáli a nyní prožívají jedno z nejkrásnějších životních období. Konečně jsou už kompletní rodina a zanedlouho si pyšný tatínek odveze maminku a syna domů. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem Celebrity

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu Celebrity

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu