Nechutný útok na budoucí maminku Zuzanu Plačkovou: Obvinili ji ze lži o těhotenství, co konspirátorům vzkázala

Celebrity Nechutný útok na budoucí maminku Zuzanu Plačkovou: Obvinili ji ze lži o těhotenství, co konspirátorům vzkázala
Více

Zuzana Plačková (31) prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. Zanedlouho se společně s manželem René Strauszem (33) stanou rodiči malého Diona. Zuzana se pomalu, ale jistě připravuje na porod a má spoustu věcí na zařizování. Na sociálních sítích na influencerku nechutně zaútočilo pár lidí, kteří tvrdí, že je její těhotenství falešené.

Jenda z nejúspěšnějších influencerek Zuzana Plačková se připravuje na porod prvního potomka. Syn Dion přijde na svět zanedlouho a pyšný budoucí otec René Strausz se už nemůže dočkat.

Zuzana až na malé zdravotní komplikace zvládá těhotenství s naprostým přehledem. Aby toho nebylo málo, tak stále pracuje a aktivně se stará o své podnikání. Lidé Zuzaně ve valné většině fandí a moc se těší až spatří nejočekávanější miminko česko-slovenského šoubyznysu.

Jenomže to by nebyla Zuzana Plačková, aby se kolem ní něco opět nesemlelo. Na sociální sítí Instagram byla několika konspirátory obviněna z toho, že fejkuje těhotenství.

CelebrityProvokace se nevzdala ani v těhotenství: Těsně před porodem se Zuzana Plačková svlékla do naha

Provokace se nevzdala ani v těhotenství: Těsně před porodem se Zuzana Plačková svlékla do naha

Tvoje břicho je fejk!

Nejslavnější slovenská influencerka je na sociálních sítích zvyklá už na všelico. Ale aby ji někdo obvinili z fejkového těhotenství, tak to tady ještě nebylo.

Žádné břicho, žádná kérka. Potom břicho a kérky? Zuzi, tak jsi těhotná nebo máš jen silikonové břicho jako Rihanna,“ zeptal se jí jeden z konspirátorů.

„Je dost nápadné, že přesně jako Rihanna stále chodí s odhaleným břichem. Aby každého přesvědčila, že je reálně těhotná. Protože tohle žádná žena nedělá, když je těhotná. Spíš si připadá jako slonice,“ píše další nesmyslné teorie a konspirace jedna z komentujících.

Zuzana se podobným slovním výpadům jen směje. „Tak, už jsem opravdu viděla všechno,“ okomentovala hloupá tvrzení.

Ano, Rihanna mi půjčila břicho a 20 kilo navíc. Já fakt nemám slov,“ dodala pobaveně a nad podobnými spekulacemi jen mávla rukou.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou