Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky

Big Brother Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky
Více

Ve 25. díle show Big Brother Česko & Slovensko řešili spolubydlící dopady nominací. Terezu její nominace zasáhla, ale zároveň říká, že s ní je smířená. Ráda by ale v domě Big Brothera zůstala i během Vánoc. Jak už víme, to se jí bohužel nesplní, protože vilu musela opustit. David v kuchyni stále řeší kauzu odcizených trenek a nemůže se přes ní přenést. Zoe říká, že celou věc považovala jen za neškodný vtípek. Davidovi to ovšem vůbec nepřijde v pohodě.

David by si měl založit organizaci pro zneužité trenky

Vítek seděl v ložnici pro pána domu, kterou sdílí s Davidem. David v jednu chvíli potřeboval otevřít postel, v níž mají uložené věci a demonstrativně kontroluje, že jsou jeho trenky na svém místě. Vítek působil sklesle. Vítek dál seděl ve tmě na posteli a koukal do tmy. Celá situace mu je krajně nepříjemná a neví, jak se s ní vyrovnat.

Druhý den ráno šel Vítek do zpovědnice. Vítek řekl, že celá záležitost s trenkami byla ve skutečnosti jen plánem, jak Davida vyvést z rovnováhy, protože jej považuje za silného hráče. Záměrem celé akce bylo, aby se trochu „rozvířily vody“. Nikdo jiný kromě něho o tomto plánu nevěděl. Vítek se nebude divit, pokud ho příští týden spolubydlící nominují. Zároveň ale doufá, že vše nakonec ustojí.

Nová mise od Big Brother

Big Brother vyhlásil novou misi, během které bude zjišťovat, jak jsou na tom spolubydlící s tancem. Po domě jsou rozmístěny taneční parkety. Kdykoli se během násl. 24 hodin ozve hudba, spolubydlící se na televizi dozvědí, na který z parketů se musejí vydat a tančit na něm tak dlouho, dokud hudba nepřestane hrát.

Při každém selhání bude spolubydlícím strženo 5 % z celkového rozpočtu. Po chvíli se v domě rozeznila hudba a spolubydlící, kteří jsou stále svázaní ve dvojicích a jedné trojici, se přesunuli na taneční parket do ložnice. Když hudba utichne, zazní směrem k spolubydlícím od Big Brothera doporučení, aby byli příště v přesunu na parket rychlejší a oznamuje jim, že právě přišli o 5 % rozpočtu na příští týden. Další přesuny, tentokrát na dvorek, už zvládají rychleji a úkol splňují.

Kauza trenky rezonuje celou vilou

Big Brother vyprávěl příběh o jablku (jak byli Adam s Evou vyhnáni z ráje) a směřuje tím ke kauze odcizených Davidových trenýrek. Ptal se, zda chce k této situaci někdo něco říct. Vítek vysvětlil situaci: Dvě jablka vyměnil s Karolínou za to, aby mu pomohla odcizit Davidovy trenýrky. Chtěl trenýrky vydražit na internetu a opakuje, že chtěl jen rozvířit vody. Davida považuje za silného hráče, protože vládne kuchyni.

Karolína se omluvila a řekla, že celou věc považovala za vtip. Barbara se také omluvila, že se do této kauzy taky zapojila a lámal se jí přitom hlas. Soňa se také omlouvila stejně jako Vítek, kterého mrzí, jak se celá situace vyvinula, a řekl, že pokud by to šlo, rád by vzal vše zpátky. Vítek na tom není po psychické stránce vůbec dobře, dokonce si vyžádal přítomnost psychologa.

David: Z Vítka mi je špatně

Davidovi je z Vítka špatně, opakuje, že s k němu nechce být připoutaný a spát s ním v jedné posteli. Ostatní jej podporují a říkají, že se klidně může odpoutat i za cenu ztráty dalších procent z rozpočtu. Vítek mezitím ve zpovědnici brečí zhroucený na zemi.

Soňa šla s Vítkem do ložnice a plačtivě mu řekla, že všechno pokazil. Vítek řekl, že si výmluvu s taktikou vymyslel, aby zachránil situaci. Cítí se provinile a opakuje, že chce odstoupit ze soutěže, protože si myslí, že už v ní nemá žádnou budoucnost. Soňa si také myslí, že tuto situaci už není možné napravit. Zároveň ale říká, že to David bere příliš vážně a přede všemi vykresluje Vítka jako úchyla. Vítek je hodně zoufalý, říká, že se teď ani nechce vracet do Prahy, kde na něj budou takto všichni nahlížet.

Soňa se psychicky zhroutí

Soňa nese celou situaci těžce, hroutí se a brečí. Říká, že má Vítka ráda, ale nechce, aby si lidi venku mysleli, že je na straně úchyláka. Zároveň se o Vítka bojí a nechce, aby si lidé venku mysleli, že je úchylný. Na druhé straně chápe i Davida. Soňa v koupelně propukla v pláč, Tereza se jí snažila uklidnit, ale nebyla úspěšná. Soňa řekla, že má panický záchvat, zhluboka dýchá a poslala Terezu pro sklenici vody.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé Big Brother

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky Big Brother

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě Big Brother

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera Big Brother

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící Big Brother

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící

Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO Big Brother

Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO