Milan Peroutka poprvé promluvil o svatbě a vztahu: Kluk odjinud, se kterým jsem neměl pocit, že budou kolovat drby

Celebrity Milan Peroutka poprvé promluvil o svatbě a vztahu: Kluk odjinud, se kterým jsem neměl pocit, že budou kolovat drby
Více

Milan Peroutka (33) se v SHOWTIME na CNN Prima NEWS a Primě svěřil jak s emotivními momenty ze svatby s Dominikem (41), tak i s detaily o seznámení i přiznání své orientace fanouškům. Svatba proběhla v červenci na zámku kousek od Prahy a byla doslova pohádková. Oblíbený herec všechny pocity vstřebává až do dnešní chvíle. Co prozradil na partnera? A jak se vyrovnávají s jeho coming outem fanoušci?

Oblíbená zpěvák, moderátor a herec Milan Peroutka na konci července řekl „ano“ svému snoubenci Dominikovi. Utajovaná svatba se uskutečnila v krásných prostorách zámku Mcely kousek od Prahy. Herec vstřebává veškeré dojmy až doteď a nebojí se vtipkovat o tom, že si místo ženy vzal muže.

Chybička se vloudila, ne, dělám si srandu. Na obřadu se zvedl závoj, a nebyla tam nevěsta, byl tam ženich,“ směje se Milan Peroutka. „Já jsem říkal vždycky, když jsem to šel oznámit rodině a strejdům a tetám: ‚A představovali jste si takto tu moji nevěstu?,‘ směje se Milan. Je pravda, že říkali: ‚No, takhle ne, ale hlavně, že jsi šťastnej.‘ A to je vlastně komentář každého člověka, který tě má rád…,“ rekapituluje Peroutka pro SHOWTIME.

Celebrity3 děti, 3 tatínci, ale láska v nedohlednu: Agátě Hanychové krachl vztah s Jaromírem Soukupem

3 děti, 3 tatínci, ale láska v nedohlednu: Agátě Hanychové krachl vztah s Jaromírem Soukupem

Peroutka: Dominik byl pro mě kluk odjinud

Herec z Ordinace v růžové zahradě promluvil o tom, co ho na partnerovi doslova učarovalo. „S Dominikem jsme si vyšli jednou ven jen popovídat a pro mne to byl kluk odjinud, ale prostě jsem vnímal, že je to inteligentní, empatický kluk, se kterým to můžu probrat, aniž bych se bál, že hned z toho budou nějaký drby,“ vysvětluje Milan.

Takže my jsme si takto povídali, pak jsme si povídali ještě jednou, pak jsme si povídali ještě… A pak jsme spolu začali bydlet. Bylo to velmi rychlý a my jsme si oba dva říkali: ‚Co to má bejt, co se nám to jako stalo… A proč‘ A pak jsme si vždycky říkali – neřešme teorii. Prostě láska nejsou teorie, to jsou city, ty se s tím mozkem občas nemusí úplně snoubit. Takže jsme si řekli – pojďme si užívat, že cítíme nějaký štěstí, a pojďme do toho po hlavě,“ pokračuje.

RozhovorProč se Honza Šimša stáhl do ústraní? Nová láska, místo OnlyFans seriózní práce a náročná operace

Proč se Honza Šimša stáhl do ústraní? Nová láska, místo OnlyFans seriózní práce a náročná operace

Někdo to v sobě potlačuje do konce života

Milan také otevřeně mluví o svém coming outu, na který si vymezil dostatek času a mohl si tak vše promyslet. Hlavně to, jak to sdělí svým milovaným fanouškům. „Teď je mi třicet tři a udělal jsem tuhletu věc a někoho může napadnout – to je divný, že to nezjistil o sobě dřív třeba. Proč až tak pozdě… Ale já na to chci říct zase opačně, že někdo bohužel to v sobě potlačí třeba až do konce života,“ myslí si.

„Moje babička říkala: ‚Já mám pocit, že je vás teď nějak víc všude.‘ Ale já mám pocit, že teď, díkybohu, ve společnosti je klima, kdy ty lidi si to dovolej přiznat. Na rovinu – já bych to mohl taky zapřít. Nějak to jde vždycky. Ale když to člověk uvnitř ví, život je krátký a nestojí to za to… Víš co, druhou šanci na život asi nedostaneš,“ přiznává sympaťák, který jako první o celé věci informoval lidi na Instagramu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Josef Kokta odkryl kruté pozadí začátku vztahu s Ornellou: Nebyla jediná, byl jsem hrozný, říká Celebrity

Josef Kokta odkryl kruté pozadí začátku vztahu s Ornellou: Nebyla jediná, byl jsem hrozný, říká

Umělci, kteří bojovali s drogami: Kocián z Lunetic jde ke dnu, Víťa je na šikmé ploše a Tereza září Celebrity

Umělci, kteří bojovali s drogami: Kocián z Lunetic jde ke dnu, Víťa je na šikmé ploše a Tereza září

Herečky Benešová a Gondíková šly donaha: Reakce syna byla k popukání, prozradila Adéla Celebrity

Herečky Benešová a Gondíková šly donaha: Reakce syna byla k popukání, prozradila Adéla

Ondřej Brzobohatý to rozbalil jako Tiffany Richbitch: Blonďatá paruka, vysoké podpatky a dokonalý make-up Celebrity

Ondřej Brzobohatý to rozbalil jako Tiffany Richbitch: Blonďatá paruka, vysoké podpatky a dokonalý make-up

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Dělat z nás rasisty je ubohost, bouří se lidé Celebrity

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Dělat z nás rasisty je ubohost, bouří se lidé

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková Celebrity

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková