Markéta Konvičková vyřkla před 14 lety zásadní rozhodnutí: Nikdo vás na to nepřipraví, byla to nepokora

Rozhovor Markéta Konvičková vyřkla před 14 lety zásadní rozhodnutí: Nikdo vás na to nepřipraví, byla to nepokora
Více

Zpěvák Jan Bendig (29) v pražském Paláci knih Luxor slavnostně představil svou biografickou knihu s názvem „Roma boy – Příběh nekončí“, jejíž autorkou je Jitka Štichauerová. Knihu pokřtili Monika Bagárová (29), Markéta Konvičková (29), Marsell Bendig (24), Rebecca Diatilová, Katka Brzobohatá, Marek Datel Valášek (25) a Barbara Stříteská (24). Půvabná Markéta Konvičková se v rozhovoru pro VipStar.cz rozpovídala o rodině, Vánocích a náročném období kamaráda Honzy Bendiga.

Vánoce si užívám hlavně skrz dceru

Markéta Konvičková se proslavila v roce 2009 v show SuperStar a od té doby ušla pořádný kus cesty. Jedna z nejoblíbenějších českých interpretek se pomalu připravuje na Vánoce, které si zamilovala ještě víc díky dceři. „Amálka už je hodně vnímavá. Má tři ročky, hrozně se těší. Je to úplně jiná dimenze a rozměr, dělat to pro to dítě. Nevím, jestli na Ježíška pořád věří. Ale ví, že přijde. Těším se, že bude strojit stromeček. Už nebude shazovat ozdobičky a je to nejkrásnější období,“ řekla v rozhovoru pro VipStar.cz.

Během vánočních svátků ji ale jako každého z nás čeká rodinné pendlování. „Ano, budu slavit s rodinou. Druhý den jedeme za partnerovou rodinou do Kopřivnice. Mám pocit, že to je takový koloběh, kdy se jenom jí a běhá. Já nemám čas ani koukat na ty pohádky. Těším se pak na sedmadvacátého, kdy jsme doma všichni tři spolu a užívám si to,“ pokračuje.

„Teď si Vánoce už dokážu užít hlavně skrz Amálku. Ta rozzářená dětská očička. Stres nemám, užívám si to s ní,“ doplnila Markéta, která zároveň zavzpomínala, jak se před 14 lety po SuperStar rozhodovala, jestli nedá šanci velkoměstu.

Love IslandHvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá

Na něco takového tě nikdo nepřipraví

Já jsem ráda, že od těch patnácti, kdy jsem byla v té SuperStar, tak tam jsem měla pocit, že pojedu do Prahy a zbourám svět. Najednou tě všichni znají, byla to nepokora. Jsi dospívající člověk, vlastně ještě dítě a na tohle tě nikdo nepřipraví,“ vysvětluje.

Osud tomu chtěl jinak a Markéta se nakonec do Prahy neodstěhovala. Zpětně to hodnotí jako správné rozhodnutí. „Já jsem hrozně vděčná, že tenkrát rodina i ten managment, který mě měl na starosti, tak řekli, běž si kam chceš. Běž si třeba do Hollywoodu, ale dodělej školu,“ říká.

Události nabraly rychlý spád a bylo rozhodnuto. „Já jsem tehdy nastoupila na střední do Českého Těšína a říkala jsem si, že už je to jedno, jestli budu vyjíždět z Třince do Prahy nebo zase z Prahy do Třince. Tak jsem se rozhodla zůstat a ještě si to prodloužit o vysokou školu. No a pak jsem otěhotněla. Následně nebyl už ten impuls jít do Prahy,“ vzpomíná zpěvačka.

CelebrityManžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Jsme víc než kolegové z branže

Markéta se netají tím, že s kolegy Janem Bendigem a Monikou Bagárovou mají velmi přátelské vztahy. „My se známe od roku 2009 s Honzou a každý jeho pád mě dohnal a doběhl. Buď jsem mu s něčím pomohla nebo on zase mně. Takže tam ty pády finanční nebo i to, jak ho lidé využívali. I to, jak ho lidé vnímali. Myslím si, že to neměl úplně jednoduché,“ říká Markéta, která spoustu věci prožívala společně s Honzou.

A za 14 let, co se známe, tak 95% vím. Jsem ráda, že jsem součástí jeho příběhu. Je to tak i s Monikou. Když se máme blbě, tak si to dáme vědět. Ale i když se máme dobře, tak si to dáme vědět. Každý pád nás posílil,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Makarenko vysvětlila záhadný postoj ke kauze manžela podezřelého ze znásilnění Rozhovor

Taťána Makarenko vysvětlila záhadný postoj ke kauze manžela podezřelého ze znásilnění

Karolína Kopíncová o nejnáročnějším focení v kariéře: Zkrvavená ramena a šaty vážící 50 kilo Rozhovor

Karolína Kopíncová o nejnáročnějším focení v kariéře: Zkrvavená ramena a šaty vážící 50 kilo

Michal Šeps o SuperStar po 13 letech: Tu soutěž jsem vymazal z hlavy, chci být nejlepší reggae zpěvák v Česku Rozhovor

Michal Šeps o SuperStar po 13 letech: Tu soutěž jsem vymazal z hlavy, chci být nejlepší reggae zpěvák v Česku

Velký životní milník Anny Kadeřávkové: Čerstvě zamilovaná se stěhuje do svého domu a mluví o rodině Rozhovor

Velký životní milník Anny Kadeřávkové: Čerstvě zamilovaná se stěhuje do svého domu a mluví o rodině

Být finalistkou Miss Czech Republic je řehole: Taťána Makarenko promluvila o šikaně kvůli barvě pleti Rozhovor

Být finalistkou Miss Czech Republic je řehole: Taťána Makarenko promluvila o šikaně kvůli barvě pleti

Lela Vémola se mění před očima: Laciným outfitům a výstřihům dala sbohem a zazářila jako královna plesu Rozhovor

Lela Vémola se mění před očima: Laciným outfitům a výstřihům dala sbohem a zazářila jako královna plesu