Loučení i obrovská radost v Ulici: Utajovaná svatba a odchod nejdůležitější postavy po 18 letech

Ulice Loučení i obrovská radost v Ulici: Utajovaná svatba a odchod nejdůležitější postavy po 18 letech
Více

Své ano konečně řeknou Gábina Pumrová a Jirka Herman, jeden z nejoblíbenějších párů Ulice. Nebude nouze o romantiku, po jaké touží každá nevěsta. Po několika letech se v seriálu navíc objeví také Tereza Kučerová, roz. Jordánová, Gábinina nejlepší kamarádka již od střední školy. A nejen to. Jinému páru se naopak podaří veselku dokonale utajit. Bohužel se v Ulici budeme muset rozloučit s jednou z nejdůležitějších postav. O koho jde?

Je to jako sen, devatenáctá sezona seriálu Ulice jde do svého finále před prázdninovou pauzou ve vysílání. A jak jinak poděkovat divákům za přízeň než nevšední veselkou jako z romantického filmu? Gábina (Aneta Krejčíková) a Jirka Herman (Jan Holík) se totiž konečně dočkají svého velkého dne.

Přes všechny překážky posledních týdnů spolu stanou před oltářem. Přestože Gábina počítá jen s malou svatbou v nejužším kruhu rodiny (Milena Pumrová, Pavel Novotný, Jakub Krause), na níž nemá být dokonce ani Jirkův otec (Marek Vašut), těsně před obřadem nastane čas menších či větších zázraků. Najednou bude všechno jinak…

CelebrityLuxusní vila Michala Davida: Podívejte se, jak bydlí legendární hitmaker

Luxusní vila Michala Davida: Podívejte se, jak bydlí legendární hitmaker

Dojemné usmíření Hermanů

První ohromným překvapením bude příjezd Jirkova otce do míst, kde kdysi dávno býval jako doma. Přijede bez pozvání, aniž by tušil, jestli se s ním Jiří bude vůbec bavit. Setkání otce a syna bude tentokrát plné emocí na obou stranách, byť se oba budou snažit své city ukočírovat a dojetí nedat najevo. Silné okamžiky mezi otcem a synem při jejich usmiřování budou navíc jen začátkem nesmazatelných momentů, díky kterým Gábina a Jirka na svoji svatbu nikdy nezapomenou.

Tereza Kučerová jako Gábinina svědkyně a další překvapení

Gábina nebude mít do poslední chvíle tušení, jaké překvapení pro ni její nejbližší přichystali přímo v den obřadu. Úžasnější svatební dar si snad ani nemohla přát. Najednou se do míst, kde se má sňatek konat, nahrnou všichni její a Jirkovi přátelé, aby s nimi jejich štěstí prožili. Gábině to vžene samým dojetím slzy do očí. Od té chvíle si už bude připadat jako Alenka v říši divů. Jako mávnutím čarovného proutku se na obřadu objeví také její nejlepší kamarádka Tereza Kučerová (Patricie Pagáčová). Tím ovšem den zázraků a splněných přání zdaleka nekončí…

CelebrityBlýská se u Babišů na lepší časy? Andrej poslal Monice romantické přání k narozeninám

Blýská se u Babišů na lepší časy? Andrej poslal Monice romantické přání k narozeninám

Dobře utajená veselka i přípravy na další svatbu

Jirka a Gábina navíc nejsou jediný pár z Ulice, který před létem řeší svatbu. Veselka se skloňuje ve všech pádech také u Nyklových, a to hned u dvou párů. Tím prvním je zářící Vilma (Jaroslava Obermaierová) a její partner Vilda Burda (Arnošt Goldflam), tím druhým svérázný raper Mário (Jiří Kniha) a jeho kráska Ája (Barbora Mudrová). Jedna z těchto dvojic do toho nyní tajně praští, což bude šokem pro všechny jejich blízké. A další datum svatby už bude pevně dané!

František opouští Ulici po 18 letech

Matyáš Valenta alias František je v Ulici prakticky od jejího počátku. Po dlouhých osmnácti letech ale ze seriálu odchází. Postava herce odjíždí  do Amsterdamu. „Když jsem sem jel, tak jsem měl takovou nostalgickou,“ rozpovídal se o svém konci herec.

Bude mi to chybět. Je to práce, která mě dost baví, ale zároveň jsem v životním bodě, kdy si nemůžu dovolit dělat věci jenom proto, že mě baví. Od herectví odcházím. Chybí mi ztráta anonymity. Hodil jsem se na dětské herectví, ale teď už přesluhuju. Vydal jsem se na dráhu dramaturgie a scenáristiky, „doplnil.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Velký návrat do Ulice: Matka Terezy Jordánové kdysi svedla Boháče, Bára je po 14 letech zpět Ulice

Velký návrat do Ulice: Matka Terezy Jordánové kdysi svedla Boháče, Bára je po 14 letech zpět

Tak šel čas s Františkem z Ulice, který po 18 letech končí: Od pihatého kluka se závislou matkou po vzorného otce Ulice

Tak šel čas s Františkem z Ulice, který po 18 letech končí: Od pihatého kluka se závislou matkou po vzorného otce

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství