Kudlanky z Ulice v akci: Sklyer po vášnivém milování s Františkem přešla no útoku a Vanda chce vdavky za každou cenu

Ulice Kudlanky z Ulice v akci: Sklyer po vášnivém milování s Františkem přešla no útoku a Vanda chce vdavky za každou cenu
Více

V nekonečném seriálu Ulice začíná před Vánoci pěkně přituhovat. František se vyspal se Skyler, zatímco jeho holka byla mimo republiku. Od té chvíle Skyler pojala podezření, že má u něj stále šanci a podle toho se také chová. To se ovšem nelíbí Františkovi, který je z matky svého dítěte na nervy. Skyler není ale jediná kudlanka. Vanda, která touží po zásnubním prstýnku. Ráda by dostala Luďka do chomoutu, protože takovou partii si rozhodně nemíní nechat proklouznout mezi prsty. Jak tohle nakonec dopadne?

Magda a její vlastní výzva

Nekonečný seriál Ulice pokračuje. Přijmout vlastní výzvu, která se nám vrátí jako bumerang, chce pěknou dávku odvahy. To si nyní uvědomuje také Magda, u níž jde do tuhého. Dnes má povečeřet s neznámým dárcem, který byl ochoten zaplatit za večer s ní požadovanou sumu, a tak vlastně splnit limit sbírky na podporu mobilních hospiců.

V čase adventu, kdy myslíme i na pomoc potřebným, by na tom nemělo být nic divného. Jenže tahle večeře má malý háček. Magda absolutně netuší, s kým se setká, neboť dárce všude vystupuje pouze pod tajemnou přezdívkou. Proč ta hra na schovávanou? Kdo je tím, s kým má Magda strávit večer ve dvou? Jedná se o Mirka, jak si leckdo myslí? A jak ji chce ochránit Prokop?

Karle a Márovi se nepodařilo utajit krizi

Utajit před rodiči krizi s partnerem je téměř nadlidský úkol. Nepodaří se to ani Karle a Márovi, neboť Věrce stačí málo, aby chytila stopu a jako správný ohař se jí už nepustila. Když navíc dojde k nečekané souhře náhod, Věrka získá jistotu, že se mezi Karlou a Márou něco děje.

Bohužel se to stane v čase adventu, kdy by rodina měla držet při sobě a chystat se na nejkrásnější svátky v roce. Věrka se této idylky ale nehodlá vzdát. Rozhodne se Karlu a Máru usmířit, byť moc dobře ví, že by se mezi ně plést neměla. Ke všemu na to půjde po svém, způsobem, jaký by do ní nikdo neřekl a jaký si koleduje o pořádný trapas… Co si na Karlu a Máru Věrka vymyslí? Jak to ti dva vezmou? Co chce opravdu velkou představivost?

RozhovorZpověď modelky Lii Kees s nálepkou zlatokopky: Alkohol, drogy, láska s milionářem a balancování na šikmé ploše

Zpověď modelky Lii Kees s nálepkou zlatokopky: Alkohol, drogy, láska s milionářem a balancování na šikmé ploše

Kudlanka v plné polní

Zamilovaní si občas myslí, že kvůli lásce je vše dovoleno, třeba i vybojovat si své štěstí na úkor někoho třetího. Přesně takhle se nyní chová Skyler, která si přeje, aby byli s Františkem a Chrisem zase jedna šťastná rodina. V cestě jí však stojí Bára, s níž teď František chodí. Přestože jí Skyler nic zlého nepřeje, její cíl je jasný – získat Františka nazpět.

Využije proto každé příležitosti, jež se jí naskytne, aby dosáhla svého. Tím přivádí do rozpaků nejen Františka, pro něhož se stává časovanou bombou, ale také Báru, která už tuší, že tohle není jen tak… Co je nejen podle Františka již hodně přes čáru? Jak o něj začne Skyler otevřeně bojovat?

Vánoční zázrak u Lumíra?

Vánoce se nezadržitelně blíží, nejvyšší čas začít řešit, s kým tyto nejkrásnější svátky v roce strávíme. Snad každý z nás by chtěl být se svými blízkými. Jenže co když si to oni představují trochu jinak? Lumír má ohledně letošního Štědrého dne jasno. Rád by byl s celou svou rodinou i s těmi, na nichž mu opravdu záleží.

Aby se mu jeho velké přání splnilo, postupně začne všechny zvát ke štědrovečernímu stolu i vymýšlet, kde se vlastně sejdou. Ve snu by ho přitom nenapadlo, že někteří z nich už mohou mít domluvený vlastní program, ve kterém s ním tak úplně nepočítají… Kdo a proč mu dá košem? A jakému předvánočnímu zázraku napomůže právě Lumír spolu se svými kumpány Pavlem a Máriem?

Výměna manželekIva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky

Blanka touží po vdavkách

Tajná přání se plní právě o Vánocích, v kouzelném čase, kdy věříme na zázraky, ať jsme malými dětmi nebo již dávno dospělí. Své sny mají nejen Blanka s Evženem, u nichž je momentálně tématem číslo jedna dění kolem Adama, ale také Vanda, která touží po zásnubním prstýnku. Ráda by dostala Luďka do chomoutu, protože takovou partii si rozhodně nemíní nechat proklouznout mezi prsty.

Dokonce i hvězdy jsou na její straně, což ji jen povzbudí. Teď už zbývá jediné – zařídit, aby se Luděk konečně vyslovil. To může nastat překvapivě již velmi brzy. Vanda totiž objeví indicii, jež je podle ní nade vši pochybnost, že se něco chystá… Jaký nález Vandu naplní nadějí, že se jí splní její přání? A proč při té příležitosti padne i Blančino nebo Mariino jméno?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno Ulice

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno