Krainová – Johanka z Arku českého OnlyFans: Hejtem ukázali Češi svoji malost, Simona předvedla geniální tah

Glosa Krainová – Johanka z Arku českého OnlyFans: Hejtem ukázali Češi svoji malost, Simona předvedla geniální tah
Více

V posledních dvou týdnech se napříč českým internetem a sociálními sítěmi řeší jediné. Modelka Simona Krainová (50) si založila OnlyFans. Člověk by si řekl, že v roce 2023, kdy rozlišujeme víc než 70 pohlaví a bojujeme za rovnoprávnost gayů a leseb, že jen tak někoho už nepřekvapí, že si známá osobnost založila profil na portálu s lechtivým obsahem. Opak je bohužel pravdou. Češi opět ukázali, že nejsou tak světoví, jak by si přáli být a stále nedokážou nalézt zlatou střední cestu mezi dvěma extrémy. Proč je v případě Krainové OF naprosto logickým krokem a z jakého důvodu by nám to nemělo vůbec vadit?

Píše se rok 2023, na světě rozlišujeme víc než 70 pohlaví, v amerických filmech musí být adekvátní poměr herců jiné barvy pleti, jiné národnosti nebo etnika, jedním z hlavních témat společensky pokročilých zemí světa jsou sňatky pro všechny a adopce dětí stejnopohlavními páry.

Světonázor se smrdutým ocasem buranství

Ze všech koutů slýcháme, že můžeme být kým chceme, můžeme dělat, co chceme a měli bychom být tolerantní k lidem, kteří se vymykají pomyslnému normálu. Všemožní influenceři a motivátoři skrz sociální sítě do našich hlav buší stejné klišé, slova o originalitě, nebojácnosti a touze dokázat přesně to, co chcete.

A do této neklidné doby plné rozporuplných názorů a vnímání světa vstupuje zasloužilá modelka Simona Krainová s tím, že si zakládá OnlyFans. Po přečtení řádků výše, bychom z logiky věci měli maximálně pokrčit rameny a říct „ok“. Přesto se už víc než týden na českých sociálních sítích neřeší nic jiného.

Krainová přitom hned na začátku jasně vysvětlila, proč se rozhodla založit si stránku s lechtivým obsahem. „Na řadu mých fotek na Instagramu mě neustále upozorňují, že mi omezí účet, protože jsem příliš odhalená, taková, maková a fotka obsahuje tohle i tamto…Už mě to fakt nebaví, několikrát se mi stalo, že mi fotky nezveřejnili nebo nutili k odstranění,“ napsala na Insatgramu.

RozhovorHvězda Love Islandu Zbyněk Vlček přistižen při intimních hrátkách s Evou F.: Tělo na tělo a jemné doteky

Hvězda Love Islandu Zbyněk Vlček přistižen při intimních hrátkách s Evou F.: Tělo na tělo a jemné doteky

Mám řadu krásných fotek od skvělých fotografů, jak z minulosti, tak nové, o které bych se s vámi ráda podělila, ale tady to bohužel nejde. A tak vám umožním je zhlédnout právě pomocí platformy OF a taky vás nechám trochu více nahlédnout do mého soukromí.

I po celkem jasném vysvětlení nepřestávají padat hejty z řad Čechů směrem k modelce. Za posledních několik let udělali Češi velký kus práce, aby se vymanili ze škatulky buranů, kteří nemají styl, rozhled a nejraději si otevřou vychlazenou dvanáctku při sledování vědomostní soutěže Na lovu. Ve spoustě věcech a ohledech jsme překročili vlastní stín a dokázali být otevření, chápající, tolerantní a solidární.

Češi boří tabu kolem sexuální orientace, ženského těla, nedokonalostí…Pak přijde modelka s čtyřiatřicetiletou praxí a chce ukazovat akty na platformě pro dospělé za poplatek. A Češi div Krainovou neženou na hranici jako nebohou Johanku z Arku a za celou touhle anabází se lyne onen smrdutý ocas buranství.

RozhovorPřekvapivé odhalení Gabriel Jiráčkové: Za plastiky neutratí ani haléř, kdo jí dělá milionového sponzora?

Překvapivé odhalení Gabriel Jiráčkové: Za plastiky neutratí ani haléř, kdo jí dělá milionového sponzora?

Jestli někdo patří na OF, tak je to Simona Krainová

Pokud ponecháme bokem všechny antipatie, které možná někteří vůči Krainové mají, musíme přece jasně vidět naprosto geniální tah Simony. Je nutné si říct, že je velký rozdíl, pokud začne na OF působit dívka bez jakýchkoliv zkušeností jenom kvůli tomu, že si chce rychle vydělat peníze. Výsledné fotky a celé provedení tak může v mnoha případech dopadnout naprosto tragicky. Stejně tak, když velmi mladičké dívky začnou s touto platformou velmi brzy, je dost pravděpodobné, že svého kroku budou v budoucnu litovat.

Nic z toho ale není případ Simony Krainové. Ta se k modelingu dostala v roce 1989. Má milionové zkušenosti, má jméno, má renomé a spolupracuje s kvalitními fotografy. I samotná Simona si dost dobře uvědomuje, že jako modelka se nemůže živit do konce života. Založit si OF je naprosto logickým krokem a vyústěním její kariéry.

CelebrityKolečkovy múzy šly do plavek: Aneta Vignerová se pyšní vydřenou postavou, Denisa Nesvačilová je jako proutek

Kolečkovy múzy šly do plavek: Aneta Vignerová se pyšní vydřenou postavou, Denisa Nesvačilová je jako proutek

Krainová je dost ‚stará‘ a uvědomělá na to, aby tohoto rozhodnutí později litovala (kdy asi tak, v 90?). Má ve svém portfoliu nespočet kvalitních snímků, které mají lechtivý nádech. To, že si Krainová založila OnlyFans, ji absolutně nijak nedegraduje. Dokázala jen využít příležitosti, která se z jasných důvodů nabízela. Jaký obsah bude tvořit, je samozřejmě na ní. Ale Simona by musela chytit nějaký záchvat sebedestrukce, aby publikovala nevkusné erotické snímky. A to se s největší pravděpodobností nestane.

Všichni ti, kteří nejvíc kvičí a hlásají něco o vzoru pro děti, by si měli uvědomit:

  1. Simona Krainová nevychovává vaše děti a není za ně nijak zodpovědná
  2. Až vaše děti budou mít za sebou kariéru modelky/modela jako Krainová, tak založení si OF na stará kolena bude ta nejlepší investice, jakou budou moci udělat

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc Glosa

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi Glosa

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi

Herohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila Glosa

Herohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila

8 chrabrých mužů u Agáty Hanychové pohořelo a museli z kola ven: Proč je právě Dopita ten pravý Glosa

8 chrabrých mužů u Agáty Hanychové pohořelo a museli z kola ven: Proč je právě Dopita ten pravý

Dům Big Brother začíná připomínat online blázinec: Katrin se po 35 zhroutila, důvod je bizarní Glosa

Dům Big Brother začíná připomínat online blázinec: Katrin se po 35 zhroutila, důvod je bizarní

Český slavík obrazem: Proměna Farne a Boho, stylový Krajčo, kterého urazil tragický Vilém Čok a moučná bitva Glosa

Český slavík obrazem: Proměna Farne a Boho, stylový Krajčo, kterého urazil tragický Vilém Čok a moučná bitva