Krainová – Johanka z Arku českého OnlyFans: Hejtem ukázali Češi svoji malost, Simona předvedla geniální tah

Glosa Krainová – Johanka z Arku českého OnlyFans: Hejtem ukázali Češi svoji malost, Simona předvedla geniální tah
Více

V posledních dvou týdnech se napříč českým internetem a sociálními sítěmi řeší jediné. Modelka Simona Krainová (50) si založila OnlyFans. Člověk by si řekl, že v roce 2023, kdy rozlišujeme víc než 70 pohlaví a bojujeme za rovnoprávnost gayů a leseb, že jen tak někoho už nepřekvapí, že si známá osobnost založila profil na portálu s lechtivým obsahem. Opak je bohužel pravdou. Češi opět ukázali, že nejsou tak světoví, jak by si přáli být a stále nedokážou nalézt zlatou střední cestu mezi dvěma extrémy. Proč je v případě Krainové OF naprosto logickým krokem a z jakého důvodu by nám to nemělo vůbec vadit?

Píše se rok 2023, na světě rozlišujeme víc než 70 pohlaví, v amerických filmech musí být adekvátní poměr herců jiné barvy pleti, jiné národnosti nebo etnika, jedním z hlavních témat společensky pokročilých zemí světa jsou sňatky pro všechny a adopce dětí stejnopohlavními páry.

Světonázor se smrdutým ocasem buranství

Ze všech koutů slýcháme, že můžeme být kým chceme, můžeme dělat, co chceme a měli bychom být tolerantní k lidem, kteří se vymykají pomyslnému normálu. Všemožní influenceři a motivátoři skrz sociální sítě do našich hlav buší stejné klišé, slova o originalitě, nebojácnosti a touze dokázat přesně to, co chcete.

A do této neklidné doby plné rozporuplných názorů a vnímání světa vstupuje zasloužilá modelka Simona Krainová s tím, že si zakládá OnlyFans. Po přečtení řádků výše, bychom z logiky věci měli maximálně pokrčit rameny a říct „ok“. Přesto se už víc než týden na českých sociálních sítích neřeší nic jiného.

Krainová přitom hned na začátku jasně vysvětlila, proč se rozhodla založit si stránku s lechtivým obsahem. „Na řadu mých fotek na Instagramu mě neustále upozorňují, že mi omezí účet, protože jsem příliš odhalená, taková, maková a fotka obsahuje tohle i tamto…Už mě to fakt nebaví, několikrát se mi stalo, že mi fotky nezveřejnili nebo nutili k odstranění,“ napsala na Insatgramu.

RozhovorHvězda Love Islandu Zbyněk Vlček přistižen při intimních hrátkách s Evou F.: Tělo na tělo a jemné doteky

Hvězda Love Islandu Zbyněk Vlček přistižen při intimních hrátkách s Evou F.: Tělo na tělo a jemné doteky

Mám řadu krásných fotek od skvělých fotografů, jak z minulosti, tak nové, o které bych se s vámi ráda podělila, ale tady to bohužel nejde. A tak vám umožním je zhlédnout právě pomocí platformy OF a taky vás nechám trochu více nahlédnout do mého soukromí.

I po celkem jasném vysvětlení nepřestávají padat hejty z řad Čechů směrem k modelce. Za posledních několik let udělali Češi velký kus práce, aby se vymanili ze škatulky buranů, kteří nemají styl, rozhled a nejraději si otevřou vychlazenou dvanáctku při sledování vědomostní soutěže Na lovu. Ve spoustě věcech a ohledech jsme překročili vlastní stín a dokázali být otevření, chápající, tolerantní a solidární.

Češi boří tabu kolem sexuální orientace, ženského těla, nedokonalostí…Pak přijde modelka s čtyřiatřicetiletou praxí a chce ukazovat akty na platformě pro dospělé za poplatek. A Češi div Krainovou neženou na hranici jako nebohou Johanku z Arku a za celou touhle anabází se lyne onen smrdutý ocas buranství.

RozhovorPřekvapivé odhalení Gabriel Jiráčkové: Za plastiky neutratí ani haléř, kdo jí dělá milionového sponzora?

Překvapivé odhalení Gabriel Jiráčkové: Za plastiky neutratí ani haléř, kdo jí dělá milionového sponzora?

Jestli někdo patří na OF, tak je to Simona Krainová

Pokud ponecháme bokem všechny antipatie, které možná někteří vůči Krainové mají, musíme přece jasně vidět naprosto geniální tah Simony. Je nutné si říct, že je velký rozdíl, pokud začne na OF působit dívka bez jakýchkoliv zkušeností jenom kvůli tomu, že si chce rychle vydělat peníze. Výsledné fotky a celé provedení tak může v mnoha případech dopadnout naprosto tragicky. Stejně tak, když velmi mladičké dívky začnou s touto platformou velmi brzy, je dost pravděpodobné, že svého kroku budou v budoucnu litovat.

Nic z toho ale není případ Simony Krainové. Ta se k modelingu dostala v roce 1989. Má milionové zkušenosti, má jméno, má renomé a spolupracuje s kvalitními fotografy. I samotná Simona si dost dobře uvědomuje, že jako modelka se nemůže živit do konce života. Založit si OF je naprosto logickým krokem a vyústěním její kariéry.

CelebrityKolečkovy múzy šly do plavek: Aneta Vignerová se pyšní vydřenou postavou, Denisa Nesvačilová je jako proutek

Kolečkovy múzy šly do plavek: Aneta Vignerová se pyšní vydřenou postavou, Denisa Nesvačilová je jako proutek

Krainová je dost ‚stará‘ a uvědomělá na to, aby tohoto rozhodnutí později litovala (kdy asi tak, v 90?). Má ve svém portfoliu nespočet kvalitních snímků, které mají lechtivý nádech. To, že si Krainová založila OnlyFans, ji absolutně nijak nedegraduje. Dokázala jen využít příležitosti, která se z jasných důvodů nabízela. Jaký obsah bude tvořit, je samozřejmě na ní. Ale Simona by musela chytit nějaký záchvat sebedestrukce, aby publikovala nevkusné erotické snímky. A to se s největší pravděpodobností nestane.

Všichni ti, kteří nejvíc kvičí a hlásají něco o vzoru pro děti, by si měli uvědomit:

  1. Simona Krainová nevychovává vaše děti a není za ně nijak zodpovědná
  2. Až vaše děti budou mít za sebou kariéru modelky/modela jako Krainová, tak založení si OF na stará kolena bude ta nejlepší investice, jakou budou moci udělat

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

GLOSA: Festivalem ve Varech se proháněl stříbrný pidi skřet: Pak se ukázalo, že to byla Monika Binias Glosa

GLOSA: Festivalem ve Varech se proháněl stříbrný pidi skřet: Pak se ukázalo, že to byla Monika Binias

GLOSA: Mikýř není Tereza Mašková. Proč na vítězi Survivoru Nova moc netrhne? Glosa

GLOSA: Mikýř není Tereza Mašková. Proč na vítězi Survivoru Nova moc netrhne?

Nová Miss Alabama je morbidně obézní, váží 150 kilo: Podporovat extrémní tloušťku je jako velebit anorexii Glosa

Nová Miss Alabama je morbidně obézní, váží 150 kilo: Podporovat extrémní tloušťku je jako velebit anorexii

Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty Glosa

Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště Glosa

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc Glosa

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc