Konečně přestali mlžit: Eva Decastelo a Tomáš Třeštík se odhodlali k nečekanému kroku

Celebrity Konečně přestali mlžit: Eva Decastelo a Tomáš Třeštík se odhodlali k nečekanému kroku
Více

Moderátorka Eva Decastelo (44) se do poslední chvíle snažila mlžit okolo vztahu s fotografem Tomášem Třeštíkem (44). Ten sice nikdy vyloženě nepotvrdil, ale ani nevyvrátil, že randí s půvabnou Evou. Jeho Instagram se ale začal v posledních měsících plnit jejími snímky. Nyní Eva zveřejnila na svých sociálních sítích snímek, na kterém objímá Tomáše Třeštíka a učinila tak přítrž všem spekulacím. Pod fotkou jim okamžitě začali všichni blahopřát.

Fotograf Tomáš Třeštík a moderátorka Eva Decastelo konečně přestali mlžit. Sympatická Eva v posledních měsících září jako sluníčko a navíc jí fanoušci neustále píší do komentářů, že je ve své životní formě. Spekulace o jejich vztahu se objevily poté, co Eva umístila polonahý snímek sebe na sociální sítě, který fotil známý fotograf. „Tahle fotka je už sice starší, ale mám jí tak ráda, že jsem si řekla, že rozhodně patří na mou zeď! Děkuji,“ napsala. Už tenkrát v komentářích Třeštík reagoval srdíčkem.

Následně se redakci VipStar.cz ozval zdroj z blízkosti jejich okolí s tím, že jsou oba zamilovaní až po uši. „Eva randí s Tomášem a jsou do sebe fakt zamilovaní,“ řekl zdroj. Netrvalo dlouho a v den 44. narozenin moderátorky  Tomáš sdílel další snímek s Evou, na kterém ho něžně líbá. Eva ale až do poslední chvíle byla skoupá na slovo a o soukromí se nechtěla bavit.

CelebrityBývalá hvězda Ulice terčem oplzlého muže: Před obtěžováním ji zachránil jednoduchý trik

Bývalá hvězda Ulice terčem oplzlého muže: Před obtěžováním ji zachránil jednoduchý trik

Moc se omlouvám, ale nechci se k ničemu vyjadřovat. Já se ke svému soukromí opravdu vyjadřovat nechci. To stále platí,“ řekla Eva VipStar.cz. O několik týdnů později se ale patrně rozhodla jít s pravdou ven. Na Instagram umístila fotku, na které zezadu objímá Tomáše a je vysmátá od ucha k uchu. Eva sice nepřidala žádný popisek, ale srdíčko mluví za vše.

Úplně jste rozkvetla a omládla,“ píše jedna z fanynek a další se přidávají. „Moc vám oběma přeji lásku. Sluší vám to spolu moc.“ Fanoušky také velmi pobavilo, že ke společné fotce přidali popisek „placené partnerství“. „Placené partnerství to rozbilo,“ smějí se pobaveně lidé.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalý premiér Jiří Paroubek se oženil: Do třetice všeho dobrého si vzal partnerku Gábinu Celebrity

Bývalý premiér Jiří Paroubek se oženil: Do třetice všeho dobrého si vzal partnerku Gábinu

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové