Jasmina Alagič sdílela dojemný snímek se synem: Sanel má tvářičky po tátovi Rytmusovi

Celebrity Jasmina Alagič sdílela dojemný snímek se synem: Sanel má tvářičky po tátovi Rytmusovi
Více

Syn Jasminy Alagič (33) a Rytmuse (45) před pár dny oslavila 3. narozeniny. Milovaní rodiče se snaží chránit soukromí jejich syna, a proto ještě nikdy neukázali jeho tvář. Půvabná moderátorka před pár dny sdílela na sociálních sítích fotku, ze které je patrné, že malý Sanel je celý tatínek.

Milovaný náš Saneli, dne jsou to tři roky, co mi bylo dopřáno druhé největší požehnaní v životě,“ rozepsala se na svém profilu moderátorka Jasmina Alagič k 3. narozeninám syna Sanela.

„Tím prvním bylo setkání s tvým otcem, protože bez něho, bez naší obrovské lásky by nebyly nic z toho co žijeme dnes,“ pokračovala na Instagramu.

Slovenský rapper Rytmus se svojí manželkou záměrně neukazují tvář syna Sanel, aby chránili jeho soukromí. Před pár dny se moderátorka podělila s fanoušky o dojemný snímek Sanela.

CelebrityJasmina Alagič před 13 lety? Bázlivá modelka v rozpuku s uhrančivým pohledem

Jasmina Alagič před 13 lety? Bázlivá modelka v rozpuku s uhrančivým pohledem

Je to malý Rytmus!

Na fotce sice není vidět celá tvář roztomilého Sanela, přesto je z profilu poznat, že je velmi podobný tátovi Rytmusovi. Samozřejmě, že si toho jako první všimli fanoušci moderátorky.

Je to malý Rytmo. Miluji vaši rodinu,“ píší jí. „Má tváře jako Rytmus. Je mu neskutečně podobný,“ přidávají se další.

Poměrně nedávno odpovídala Jasmina na dotazy a prozradila, že je jejich syn poměrně dost pohybově nadaný.

„Sanelko je zatím pohybově velmi nadaný, cca od dvou let jezdí na kole bez koleček, pár měsíců plave a potápí se bez rukávků,“ svěřila se tehdy pyšná máma Jasmina.

Ze Sanela roste šikovný klučina, ze kterého mají jeho rodiče velkou radost. Nakonec Jasmina dodala, že dokonce začíná s hodinami breakdance.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem Celebrity

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu Celebrity

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu