Iveta Vítová po těžkém rozchodu prozradila, co zahojí zlomené srdce: Pořád se v tom ale plácám, přiznává

Celebrity Iveta Vítová po těžkém rozchodu prozradila, co zahojí zlomené srdce: Pořád se v tom ale plácám, přiznává
Více

Moderátorka Iveta Lutovská Vítová (39) před nějakou dobou přiznala, že se bude po 11 letech s manželem Jaroslavem Vítem (46) rozvádět. Důvody rozpadu manželství nechce Iveta komentovat, ale podle informací Aha! za tím stojí dcera herce Vladimíra Kratiny (70) Dominika (29). Iveta se na sociálních sítích rozpovídala o tom, jak zvládnout rozpad manželství a zlomené srdce.

Moderátorka a Česká Miss 2009 Iveta Lutovská-Vítová si momentálně prochází velmi složitým životním obdobím. Po jedenácti letech se jí rozpadlo manželství s partnerem Jaroslavem Vítem.

Stalo se tak jen krátce po narození jejich druhého dítěte, syna Matěje. Důvody rozpadu manželství si nechává bývalá modelka pro sebe, ale podle deníku Aha! jí utekl manžel za mladší Dominikou, která je dcerou známého herce Vladimíra Kratiny.

Půvabná Iveta prožívá nejtěžší chvíle v životě, ale oporou jí jsou její dvě děti, které moderátorku ženou stále kupředu. Nedávno na sociálních sítích Iveta promluvila o tom, jak se vyrovnat s odchodem a partnera a zlomeným srdcem.

CelebrityMonika Bagárová po rozchodu s Muradovem: Drží se zuby nehty, ale smutek v očích je nepřehlédnutelný

Monika Bagárová po rozchodu s Muradovem: Drží se zuby nehty, ale smutek v očích je nepřehlédnutelný

Nejsem silná, pořád se v tom plácám

Sympatická moderátorka na sociálních sítích popsala, že jí spoustu lidí píše o tom, že je potkalo něco podobného a neumí to pochopit, zvládnout. „Ptáte se na radu, co dělat, a že jsem silná. Ale já nejsem, plácám se v tom jako snad všechny, ale nic jiného mi nezbývá a musím fungovat,“ rozepsala.

„Všechno chce čas. Hodně času. Abyste zjistily, že vám je takhle lépe, a že si vás nezasloužil. Nemá cenu být ve vztahu, ve kterém není respekt, láska,“ popisuje moderátorka.

„Nejvíc pomáhá o tom mluvit. S kamarády, rodiči nebo odborníkem. Hlavně mluvit, chvilku se třeba i politovat a věřit, že bude líp a ono bude! Mám skvělé děti a příští měsíc se už stěhujeme. Co tě nezabije, to tě posílí. Buďme silné a vděčné, že se to stalo, protože vám ten někdo, kdo si vás nezasloužil, uvolnil místo v životě,“ dodala optimisticky.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala