Hvězda Teorie velkého třesku Kaley Cuoco sdílela fotky miminka a rozpovídala se o svatbě: V tomhle mám jasno, vzkázala

Zahraničí Hvězda Teorie velkého třesku Kaley Cuoco sdílela fotky miminka a rozpovídala se o svatbě: V tomhle mám jasno, vzkázala
Více

Herečka Kaley Cuoco (37), která se dostala do paměti diváků především jako Penny ze seriálu Teorie velkého třesku nebo legendárního seriálu Čarodějky, se pochlubila na svých sociálních sítích fotografiemi s novorozenou dcerkou. Holčička, která se narodila 30. března, se jmenuje Matildu Carmine Richie Pelphrey. Kaely zároveň promluvila pro zahraniční časopis Glamour na téma třetí svatba.

Hvězda seriálu Teorie velkého třesku nebo Čarodějky Kaley Cuoco o víkendu porodila dceru Matildu. Radostnou zprávu zveřejnila na sociálních sítích a následně sdílela sérii dojemných snímků s prvorozenou dcerou a hrdým tatínkem hercem Tomem Pelphreym.

Představuji vám Matildu Carmine Richie Pelphrey, nové světlo našich životů. Jsme velmi šťastní a vděční za tenhle zázrak. Děkuji doktorům, sestrám, rodině a přátelům, kteří mi v posledních dnech nesmírně pomohli. Jsme velmi požehnaní. Tome, nevěděla jsem, že se do tebe mohu ještě víc zamilovat, ale stalo se,“ napsala šťastná herečka.

Cuoco a Pelphrey se poprvé jako pár objevili společně na červeném koberci na předávání cen Emmy v roce 2022. „Slyšela jsem jeho hlas, otočila jsem se a bylo to, jako by můj život skončil nebo právě začal. Zasáhlo mě to. Byla to láska na první pohled. Okamžitě jsme byli spojeni,“ řekla podle zahraničního webu Usatoday.

Třetí svatbě říkám rezolutní ne!

Herečka má za sebou dvě nevydařená manželství. V letech 2018 až 2021 byla vdaná za jezdce Karla Cooka a v roce 2013 až 2016 za tenistu Ryana Sweetinga. Do třetí svatby se pohledná blondýnka rozhodně nežene. Dokonce ji rezolutně zamítla.

Reality showTěhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká

Těhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká

Už se nikdy nevdám. Moc ráda bych měla dlouhodobý vztah nebo partnerství. Ale už se nikdy nevdám. To rozhodně ne. Můžete to dát doslova na obálku,“ řekla časopisu Glamour. „Ale věřím v lásku,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala Zahraničí

Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin Zahraničí

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala