Hvězda filmu Kdopak to mluví Kirstie Alley je po smrti: Prohrála tajný boj s rakovinou

Zahraničí Hvězda filmu Kdopak to mluví Kirstie Alley je po smrti: Prohrála tajný boj s rakovinou
Více

V 71 letech zemřela herečka Kirstie Alley, která si zahrála v oblíbených filmech Kdopak to mluví. Sympatická herečka podlehla rakovině. Hereččinu smrt potvrdily její děti Lillie a William True Stevensonovi. Jen málokdo věděl, že Kirstie Alley bojuje s rakovinou. Dojemný vzkaz do nebe jí poslal její milovaný herecký kolega a kamarád John Travolta (68). O tragické zprávě informoval zahraniční web Daily Mail.

Jedna z nejoblíbenějších hereček 90. let Kirstie Alley zemřela po krátkém boji s rakovinou. V pondělí večer o tom informovaly prostřednictvím prohlášení její děti. Syn William True a dcera Lillie Price vydali na sociálních sítích prohlášení, ve kterém oznámili zprávu o své „neuvěřitelné, divoké a milující“ matce, která byla známá hlavně z filmů Kdopak to mluví.

Zdrcené děti se nechaly slyšet, že jejich matka zjistila onemocnění rakovinou teprve nedávno, ale rozhodla se bojovat ze všech sil. I přesto, že svůj boj nakonec prohrála, byla do konce života obklopena milující rodinou.

ZahraničíJessica Alves popsala děsivé detaily plastické operace nosu: Chirurg z Íránu použil chrupavku z mrtvoly

Jessica Alves popsala děsivé detaily plastické operace nosu: Chirurg z Íránu použil chrupavku z mrtvoly

Jakkoli byla ikonická na obrazovce, byla ještě úžasnější matkou a babičkou. Jsme vděční neuvěřitelnému týmu lékařů a sester v Moffitt Cancer Center za jejich péči,“ stojí v prohlášení podle Daily Mail.

Naposledy se herečka na veřejnosti ukázala letos v září a nikdo netušil,  že svádí krutý boj s rakovinou. Na videu na sociálních sítích totiž nic nenapovídalo tomu, že by mělo být něco v nepořádku. Kirstie Alley měla svoji ikonickou hřívu a vypadala perfektně. Realita byla ale trochu jiná.

Děkujeme vám za vaši lásku a modlitby a žádáme vás, abyste v této těžké době respektovali naše soukromí,“ stojí na konci prohlášení. Herec John Travolta, který si s Kirstie zahrál v oblíbené trilogii Kdopak to mluví, se rozloučil s přítelkyní na Instagramu.

S Kirstie to byl jeden z nejspeciálnějších vztahů, jaké jsem kdy měl. Miluji tě, Kirstie. Vím, že se ještě uvidíme,“ napsal dojemný vzkaz do nebe.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin Zahraničí

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram