Hvězda filmu Kdopak to mluví Kirstie Alley je po smrti: Prohrála tajný boj s rakovinou

Zahraničí Hvězda filmu Kdopak to mluví Kirstie Alley je po smrti: Prohrála tajný boj s rakovinou
Více

V 71 letech zemřela herečka Kirstie Alley, která si zahrála v oblíbených filmech Kdopak to mluví. Sympatická herečka podlehla rakovině. Hereččinu smrt potvrdily její děti Lillie a William True Stevensonovi. Jen málokdo věděl, že Kirstie Alley bojuje s rakovinou. Dojemný vzkaz do nebe jí poslal její milovaný herecký kolega a kamarád John Travolta (68). O tragické zprávě informoval zahraniční web Daily Mail.

Jedna z nejoblíbenějších hereček 90. let Kirstie Alley zemřela po krátkém boji s rakovinou. V pondělí večer o tom informovaly prostřednictvím prohlášení její děti. Syn William True a dcera Lillie Price vydali na sociálních sítích prohlášení, ve kterém oznámili zprávu o své „neuvěřitelné, divoké a milující“ matce, která byla známá hlavně z filmů Kdopak to mluví.

Zdrcené děti se nechaly slyšet, že jejich matka zjistila onemocnění rakovinou teprve nedávno, ale rozhodla se bojovat ze všech sil. I přesto, že svůj boj nakonec prohrála, byla do konce života obklopena milující rodinou.

ZahraničíJessica Alves popsala děsivé detaily plastické operace nosu: Chirurg z Íránu použil chrupavku z mrtvoly

Jessica Alves popsala děsivé detaily plastické operace nosu: Chirurg z Íránu použil chrupavku z mrtvoly

Jakkoli byla ikonická na obrazovce, byla ještě úžasnější matkou a babičkou. Jsme vděční neuvěřitelnému týmu lékařů a sester v Moffitt Cancer Center za jejich péči,“ stojí v prohlášení podle Daily Mail.

Naposledy se herečka na veřejnosti ukázala letos v září a nikdo netušil,  že svádí krutý boj s rakovinou. Na videu na sociálních sítích totiž nic nenapovídalo tomu, že by mělo být něco v nepořádku. Kirstie Alley měla svoji ikonickou hřívu a vypadala perfektně. Realita byla ale trochu jiná.

Děkujeme vám za vaši lásku a modlitby a žádáme vás, abyste v této těžké době respektovali naše soukromí,“ stojí na konci prohlášení. Herec John Travolta, který si s Kirstie zahrál v oblíbené trilogii Kdopak to mluví, se rozloučil s přítelkyní na Instagramu.

S Kirstie to byl jeden z nejspeciálnějších vztahů, jaké jsem kdy měl. Miluji tě, Kirstie. Vím, že se ještě uvidíme,“ napsal dojemný vzkaz do nebe.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem