Fanoušci Harryho Pottera pláčou: Zemřel Robbie Coltrane, kterého si lidé pamatují jako legendárního Hagrida

Zahraničí Fanoušci Harryho Pottera pláčou: Zemřel Robbie Coltrane, kterého si lidé pamatují jako legendárního Hagrida

Ve věku 72 let zemřel herec Robbie Coltrane, kterého diváci znají hlavně z filmů o Harrym Potterovi, kde si zahrál postavu Hagrida. Objevil se ale také ve filmech o Jamesi Bondovi nebo britském seriálu Bedna. O skonu oblíbeného a milovaného herce informoval jeho agent.

Skotský herec Robbie Coltrane je po smrti. Do povědomí diváků se zapsal hlavně díky postavě Hagrida ze série o Harrym Potterovi. Herec po sobě zanechal manželku Rhonu Gemmell, sestru Annie Rae a své děti Spencera a Alici. Podle informací Daily Mail agentka Robbieho Coltrana Belinda Wright ho popsala jako „jedinečný talent“ a uvedla, že hvězda Harryho Pottera zemřela v pátek.

Prosím, respektujte soukromí Robbieho rodiny v této zoufalé době,“ nechala se slyšet. Skvělý herec a komik měl na začátku tohoto roku vážné zdravotní problémy poté, co byl v červnu ze zdravotních důvodů nucen odstoupit z londýnského Comic Conu.

CelebrityDáda Patrasová čelí po květnové nehodně vážným problémům: Hrozí jí až 3 roky ve vězení

Dáda Patrasová čelí po květnové nehodně vážným problémům: Hrozí jí až 3 roky ve vězení

Pravděpodobně se na něj bude v příštích desetiletích nejlépe vzpomínat jako na Hagrida ve filmech o Harrym Potterovi, což je role, která přinášela radost dětem i dospělým na celém světě,“ dodala zarmoucená agentka.

Robbie Coltrane se narodil jako Anthony Robert McMillan 30. března 1950 v Rutherglen na předměstí Glasgow ve Skotsku. Studoval umění na Glasgow Art College a svůj herecký debut absolvoval jako dvanáctiletý. Na plátně debutoval v Hlídce smrti v roce 1980. V roce 2019 byl herec spatřen na invalidním vozíku, když čekal na operaci kolena. Filmová Hagrid totiž bojoval s osteoartrózou.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jessica Alves se utrhla ze řetězu: Na odvážných snímcích ukázala své nové a perfektně vymodelované přirození Zahraničí

Jessica Alves se utrhla ze řetězu: Na odvážných snímcích ukázala své nové a perfektně vymodelované přirození

Cara Delevingne přiznala, že po skandálech na veřejnosti absolvovala léčení: Terapeuta neviděla 3 roky Zahraničí

Cara Delevingne přiznala, že po skandálech na veřejnosti absolvovala léčení: Terapeuta neviděla 3 roky

Královská rodina se otřásá v základech: Princ William má podvádět Kate s modelkou, měla od něj dostat náhrdelník na Valentýna Zahraničí

Královská rodina se otřásá v základech: Princ William má podvádět Kate s modelkou, měla od něj dostat náhrdelník na Valentýna