Ezošmejdka Julie vráží v Ulici další klín mezi Kristýnu a její rodinu: Jak umí být zákeřná?

Ulice Ezošmejdka Julie vráží v Ulici další klín mezi Kristýnu a její rodinu: Jak umí být zákeřná?
Více

Divákům seriálu Ulice už nějakou dobu pije krev ezošmejdka Julie Papežová. Její obětí se stala Kristýna, která jí slepě důvěřuje. Julie toho samozřejmě využívá ke svým cílům a snaží se Kristýnou šikovně manipulovat proti jejím blízkým. Co by mělo Kristýnu varovat? Jak ji Julie štve proti její rodině? To naznačí ukázka z úterního dílu Ulice.

Tvůrci seriálu Ulice oslovují každý všední podvečer diváky TV Nova příběhy, v nichž se kromě vztahových záležitostí dotýkají také témat, jež jsou občas docela kontroverzní. Jedním z nich je například téma ezošmejdů, kteří dokážou zničit životy svým klientům i jejich rodinám.

Vyrojili se jako houby po dešti v posledních letech, kdy čím dál více nemocných lidí hledá pomoc i prostřednictvím alternativní medicíny. Ale jak rozeznat specialistu od ezošmejda? Také o tom vypráví příběh v Ulici.

UliceKrutá prozření v Ulici: Jaké zemětřesení nastane u Luďka a Vandy

Krutá prozření v Ulici: Jaké zemětřesení nastane u Luďka a Vandy

Ezošmejdka ničí důvěřivou Kristýnu

Na ezošmejdku narazila v seriálu Kristýna Voláková (Sára Korbelová), jež bojuje s panickými atakami. Věří, že s pomocí Julie (Jitka Schneiderová) se vyléčí, že to zvládne bez lékařů a jejich medikamentů. Přitom si nechce připustit, že její stav se neustále zhoršuje.

To si bohužel uvědomují její blízcí, zejména máma Blanka (Linda Rybová) s novým partnerem Evženem (Martin Finger), kteří se jí snaží otevřít oči. Zaslepená Kristýna však jejich argumenty slyšet nechce. Pro ni je svaté vše, co Julie řekne nebo udělá.

Atmosféře u Kristýny doma nepomůže ani momentální dění kolem jejího táty (Vasil Fridrich), jenž se konečně dozví celou pravdu o své ženě Vandě (Kristýna Hrušínská). Jeho reakce bude taková, že to Julii jen nahraje na další smeč. Podle ní je totiž příčina Kristýniných potíží jasná. Může za ně Kristýnina toxická rodina.

Jaký další klín nyní Julie vrazí mezi Kristýnu a její blízké? Jak jí manipuluje, aby zpřetrhala její pouta s rodinou? A co na to Kristýna?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Konec záporačky v Ulici! Co předchází obrovské prohře ezošmejdky Julie Papežové? Ulice

Konec záporačky v Ulici! Co předchází obrovské prohře ezošmejdky Julie Papežové?

Ulice: Lucie Vondráčková jako Soňa Čechová bojuje o místo Magdiny zástupkyně. Kdo je zásadně proti? Ulice

Ulice: Lucie Vondráčková jako Soňa Čechová bojuje o místo Magdiny zástupkyně. Kdo je zásadně proti?

Divoký týden v Ulici: Krev v tělocvičně a poprask kvůli Eddiemu i školní inspekci na gymnáziu Ulice

Divoký týden v Ulici: Krev v tělocvičně a poprask kvůli Eddiemu i školní inspekci na gymnáziu