Eva Burešová vysvětlila, co ji dostalo na dno, že chtěla seknout s kariérou: Nejsem žádná rychlokvaška, bouchla do stolu

Celebrity Eva Burešová vysvětlila, co ji dostalo na dno, že chtěla seknout s kariérou: Nejsem žádná rychlokvaška, bouchla do stolu
Více

Eva Burešová (30) patří mezi naše nejznámější herečky a zpěvačky. Na sociálních sítích i u diváků se těší velké oblibě, přesto má za sebou období, kdy byla rozhodnutá, že se vším skončí. Oblíbená herečka ze seriálu Zoo nebo Slunečná se na křtu svého nového diáře rozpovídala o svém vyhoření a o tom, jak chtěla v showbyznysu skončit, ale nakonec se rozhodla zůstat, protože nechtěla zklamat své fanoušky.

Svět šoubyznysu vypadá možná pro některé jako splněný sen. Občas to ale může být pěkná noční můra. Své o tom ví herečka a zpěvačka Eva Burešová. „Já jsem vždycky měla emoční horskou dráhu. Vždycky nahoru dolů. Ale vždycky jsem se hodně rychle dostala nahoru. Ale v poslední rok to je takový na jednom bodu. Ani moc nahoře, ale ani dole,“ přiznala v pořadu ShowTime na CNN Prima NEWS.

Dlouho jsem na tom byla špatně

Hvězda seriálů Slunečná nebo Zoo před fanoušky a diváky pokaždé vypadá spokojeně a rozdává úsměvy na všechny strany. Dlouhou dobu ale vnitřně trpěla. „A když jsme byli na koncertě v Pelhřimově, tak jsem řekla, že už kašlu na to dělat, že jsem OK. Protože nejsem OK a nebaví mě všem říkat, že je všechno cool a buďte OK, když sama nejsem,“ rozpovídala se o tom, že není potřeba se tvářit, že jste v pořádku, když tomu tak není.

ProměnaPamatujete si perského prince ze SuperStar? Ali Amiri se po 18 letech objevil v seriálu a výrazně se změnil

Pamatujete si perského prince ze SuperStar? Ali Amiri se po 18 letech objevil v seriálu a výrazně se změnil

A rozhodla jsem se, že všechno přiznám. Dlouho jsem na tom byla špatně,“ svěřila se Eva s tím, že velkou roli u ní hrají poporodní hormony. „Samozřejmě ty emoce a hormony udělali své, když jsem teprve před rokem porodila miminko. Takže samozřejmě některý věci ještě nejsou v pořádku, ale samozřejmě jsem taky dostávala dost naloženo od médií a i lidí, kteří mě v životě neviděli,“ pokračuje.

Nejsem žádná rychlokvaška

Eva Burešová na první pohled vypadá jako jemné a citlivá žena, ale když se jí něco nelíbí, umí to dát rázně najevo. „A myslím si, že nejsem někdo, kdo si to zaslouží. Nejsem totiž žádná rychlokvaška. V branži jsem už docela dlouho, spoustu toho jsem si vydřela a lidi, kteří mě třeba teď objevili, tak do mě šijou. A mě to dostalo na dno,“ vysvětluje.

SpolečnostNarkoman a rapper Tyler Durden bil pěstí ženy v ulicích Prahy: Neladila s mým hudebním vkusem, řekl

Narkoman a rapper Tyler Durden bil pěstí ženy v ulicích Prahy: Neladila s mým hudebním vkusem, řekl

Došlo to tak daleko, že Eva dokonce přemýšlela nad tím, že si otevře krámek s kameny a hereckou kariéru pověsí na hřebík. „Chtěla jsem odejít od všeho. Řekla jsem, že budu doma, otevřu si krám a budu prodávat tarotky a budu prodávat šutry a bude mi dobře,“ řekla rázně.

Na její domovské televizi Prima jí ale podali pomocnou ruku a ujistili Evu v tom, že je skvělá. „A tak jsem to oznámila na Primě a oni mě vysvětlili, že to přeci nejde. Že jsem ve své práci dobrá a nabídli mi pomoc a tak jsem si řekla dobře. Takže jsem si vyprosila pauzu, abych se dala dohromady, protože já sama nechci z téhle branže odejít. Ale cítím, že jsem na ní asi moc citlivá. A v poslední době ještě víc,“ nechala se slyšet.

V současné době konečně prožívá trochu klidnější období. „Všechno jede v pohodě. Točím ZOO a nemám tolik dnů, třeba 10 dnů v měsíci, což se dá a je to hezký. Blíží se Slavíci samozřejmě. Vyjdou mi nějaké nové písničky a na Slavících se předvede nová Eva. Rozhodla jsem se zkusit něco nového, novou hudbu, nový žánr. Spojila jsem se s Jirkou Burianem,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Drsné obvinění Moniky Binias: Sámer Issa týrá zvířata. Ta která nezemřou, mají strupy po těle Celebrity

Drsné obvinění Moniky Binias: Sámer Issa týrá zvířata. Ta která nezemřou, mají strupy po těle

Anička Slováčková prolomila hradbu mlčení: Odtajnila identitu přítele a ukázala se v plavkách Celebrity

Anička Slováčková prolomila hradbu mlčení: Odtajnila identitu přítele a ukázala se v plavkách

Monika Binias šla na dřeň a pustila se do Sámera: Užívá narkotika a lže lidem o své orientaci Celebrity

Monika Binias šla na dřeň a pustila se do Sámera: Užívá narkotika a lže lidem o své orientaci

Veronika Kopřivová přestala mlžit a ukázala rostoucí těhotenské bříško: Snad mi ten smích vydrží Celebrity

Veronika Kopřivová přestala mlžit a ukázala rostoucí těhotenské bříško: Snad mi ten smích vydrží

Nečekané rozhodnutí Honzy Šimši: Po plastice prsou a nosu se rozhodl pro radikální operaci pohlavních orgánů Celebrity

Nečekané rozhodnutí Honzy Šimši: Po plastice prsou a nosu se rozhodl pro radikální operaci pohlavních orgánů

Nikol Lauberová promluvila o svých klientech: Jeden měl nasazovací ruku, druhý byl po mrtvici Celebrity

Nikol Lauberová promluvila o svých klientech: Jeden měl nasazovací ruku, druhý byl po mrtvici