Drsná manželská krize v Ulici: Nešťastná Karla se zhroutí v slzách, z Máry se stává jiný člověk

Ulice Drsná manželská krize v Ulici: Nešťastná Karla se zhroutí v slzách, z Máry se stává jiný člověk
Více

V seriálu Ulice se v poslední době hodně řeší partnerské vztahy. Nyní se hroutí manželství Karly a Máry Marečkových, a to kvůli Karlině provalené nevěře. Jakým peklem si nyní Karla prochází a jak to začínají odnášet i její a Márovy děti? To naznačí tato ukázka z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice líčí ve svých příbězích zejména nejrůznější vztahové peripetie. Občas se zdá, jako by ho psal samotný život. To je případ také Karly (Markéta Stehlíková) a Máry (Kryštof Rímský), jejichž manželství se otřásá v základech od chvíle, kdy Karla musela Márovi přiznat románek se scenáristou Jakubem (Jan Mansfeld). Ze sympaťáka, jenž Karlu dokonale oblbnul, se totiž vyklubal psychopat ohrožující její rodinu, když to s ním chtěla skončit.

Pro Máru to tehdy byla obrovská rána. Přestože od té doby uplynulo již několik měsíců, pořád to v něm hlodá. Karle již nevěří, kope kolem sebe, nedokáže udržet nervy na uzdě, neboť je to pro něj stále hodně bolestivé. O domácí pohodě si ti dva teď opravdu mohou nechat jen zdát.

UliceVztahový karambol v Ulici: Frantova nevěra se Skyler praskne, co to udělá s jeho vztahem s Bárou?

Vztahový karambol v Ulici: Frantova nevěra se Skyler praskne, co to udělá s jeho vztahem s Bárou?

Bohužel mají dvě malé děti, Vojtu (Jakub Šrámek) a Kustíka (Samuel a Rafael Martinicovi), které to všechno vnímají, byť se Karla i Mára snaží před nimi své problémy neventilovat. Na všechny je toho už moc. Nešťastná Karla se začíná psychicky hroutit, byť je odhodlaná rodinu zachránit.

Jakým peklem si prochází? Co všechno prozradí své nejlepší kamarádce Dominice (Barbora Vyskočilová)? A co je pro ni varovný signál, že takhle to už dál opravdu nejde, že by tuhle patovou situaci měli s Márou co nejrychleji začít řešit?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Soňa z Ulice opravdu neztrácí čas: Jak zasáhne do vztahů na gymnáziu? Ulice

Soňa z Ulice opravdu neztrácí čas: Jak zasáhne do vztahů na gymnáziu?

Evžena z Ulice dohnala žhavá minulost: Nová postava zamíchá dějem, začne Blanka zase pít? Ulice

Evžena z Ulice dohnala žhavá minulost: Nová postava zamíchá dějem, začne Blanka zase pít?

Souboj saní z Ulice: Monika jde po Márovi jako po uzeném a Karla je na pokraji zhroucení Ulice

Souboj saní z Ulice: Monika jde po Márovi jako po uzeném a Karla je na pokraji zhroucení