Dramatický týden v Ulici: Zadlužené Vandě teče do bot a kdysi frigidní Magdě tikají biologické hodiny

Ulice Dramatický týden v Ulici: Zadlužené Vandě teče do bot a kdysi frigidní Magdě tikají biologické hodiny
Více

Tento týden bude v nekonečném seriálu Ulice pořádně rušno. Firma Vítky Klímy na tom není zrovna nejlépe a může velmi rychle zkrachovat. Lumír si zase moc dobře uvědomuje, že je škoda přijít o přátelé kvůli ješitnosti. Mezi Prokopem a Magdou je určité napětí, protože kdysi frigidní Magda by nejraději byla už včera těhotná. Jednoduché to nebude mít ani detektiv Jirka Herman a uvidí se, co všechno vydrží vztah Luďka a Vandy.

Firma Vítka Klímy má vážné problémy

Stačí jedna problémová zakázka, jeden nespolehlivý klient, a celá firma může jít velmi rychle ke dnu. To nyní hrozí také firmě Vítka Klímy a Miloše Knoblocha. Zatímco Vítek dělá vše pro to, aby firmu zachránil, Miloš strká hlavu ještě víc do oprátky kvůli manželce Evě, jíž slíbil dovolenou snů v Karibiku. Za Vítkovými zády se odhodlá ke kroku, který ho může přivést k osobnímu bankrotu, a tím pádem dostat do ještě větších problémů také Vítka i celou jeho rodinu. Co chce Miloš udělat? Jak to Vítek zjistí a jak se k tomu postaví? Znamená to konec jejich společného podnikání?

Lumír se bude snažit o usmíření

Rodina Lumíra Nykla z nekonečného seriálu Ulice je plná nečekaných překvapení. Opravdových kamarádů má člověk jen pár. Ovšem i o ty může lehce přijít kvůli své ješitnosti. Lumíra mrzí, že jsou s Tondou Hložánkem stále rozkomotření, že Tonda pořád trucuje. Ten mu totiž nemůže zapomenout jeho zradu při volbách, kdy hlasoval pro Jirku.

Čím déle to trvá, tím více to oba řeší. Lumír se proto znovu pokusí o jejich usmíření, ovšem Tonda Hložánek je jako uražená manželka. Opět si postaví hlavu a udělá Lumírovi další naschvál. Tentokrát to už ale opravdu přežene. Čeho bude on sám záhy litovat? Proč nad ním Lumír zlomí hůl?

UliceZkrat v Ulici, který může zničit život: Detektiv Jirka Herman stojí na velmi šikmé ploše

Zkrat v Ulici, který může zničit život: Detektiv Jirka Herman stojí na velmi šikmé ploše

Magdě tikají biologické hodiny

Kdy je pár připraven na založení rodiny? A jak toto téma otevřít, aby se ten druhý nevyděsil? Magda prožívá s Irenou Landovou její těhotenství natolik, že to Prokopa docela znepokojí. Když se doma objeví kočárek a Magda mu dokonce navrhne, aby si ho vyzkoušel, začne Prokop panikařit. Podle něj to je jasné – Magda touží po dítěti. Je to vlastně další přirozený krok v jejich vztahu. Jak se k tomu postaví? Čím Magdu šokuje?

Detektiv Jitka Herman v koncích

Dlouhodobý tlak se podepíše na psychice každého, i vycvičeného profesionála, jako je Jirka Herman. Ten se před pár dny už neudržel a s neodbytným redaktorem Tomáškem si vyřídil účty poté, co kvůli jeho novému článku dostal další stopku v práci. Už vzápětí Jirka svého zkratu zalitoval, protože ví, že se měl ovládnout. Teď za své impulsivní jednání bohužel ponese následky. Tomášek to totiž nenechá jen tak. Podle něj nemá takový člověk u policie co pohledávat. Co udělá? Co srazí Jirku Hermana do kolen?

Jak dopadne vztah Vandy a Luďka?

Jaká maličkost může prozradit velké tajemství? Vanda a Luděk by si nyní měli užívat nejkrásnějšího období společného života, kterým jsou líbánky. Bohužel tomu tak není. Skleslého Luďka chodí povzbuzovat děti Adam a Kristýna, Vandina máma Jolana má zase co dělat, aby před Marií zamaskovala, co právě prožívá. Jenže Marie ji zná už natolik dobře, že celkem brzy zaregistruje, že se něco děje. Jolana se jí to snaží vymluvit, ale když jí do toho přijde jedna hodně špatná zpráva, už to prostě nevydrží. Co a od koho se Jolana dozví? A co nakonec přizná Marii?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Loučení i obrovská radost v Ulici: Utajovaná svatba a odchod nejdůležitější postavy po 18 letech Ulice

Loučení i obrovská radost v Ulici: Utajovaná svatba a odchod nejdůležitější postavy po 18 letech

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce