Drama v Ulici s ezošmejdkou Julií: Z Blanky jde strach! Jak zatočí s ženou, která jí ničí dceru?

Ulice Drama v Ulici s ezošmejdkou Julií: Z Blanky jde strach! Jak zatočí s ženou, která jí ničí dceru?
Více

V seriálu Ulice se schyluje k velkému finále osmnácté sezony. Ještě před ním to ale bouchne u Blanky. Ta už má plné zuby ezošmejdky Julie, jejíž praktiky ohrožují zdraví Kristýny. Jak se s ní Blanka vypořádá? Co by do ní nikdo neřekl? To prozradí ukázka ze středečního dílu Ulice.

Tvůrci seriálu Ulice otevřeli letos na jaře téma ezošmejdů, jež je blízké mnoha divákům. Tito šikovní manipulátoři pasoucí se na neštěstí svých klientů vysávají nejen jejich peněženky, ale navíc i ohrožují jejich zdraví, takže jim jde občas o život. Na jednu takovou ezošmejdku narazila také Kristýna (Sára Korbelová), dcera Blanky Volákové (Linda Rybová).

Ezošmejdka ničí rodinu

Zpočátku se zdálo, že terapeutka Julie (Jitka Schneiderová) Kristýně, jež začala trpět panickými atakami, skutečně pomáhá. Kristýniným blízkým ale časem došlo, jaká je pravda. V tu dobu už měla Julie Kristýnu tak zaháčkovanou, že se s tím nedalo nic dělat. Kristýna Julii slepě důvěřovala, věřila, že se s její pomocí vyléčí, aniž by musela užívat léky a docházet na terapie k odborníkům.

Ještě před pár dny se Blanka strachovala, že o dceru přijde úplně, protože Julie šikovně vrážela klíny mezi Kristýnu a její rodinu. Kristýna začala uvažovat o odchodu z domova, jenže včera došlo k velkému zvratu.

ExkluzivněPotvrzeno! Herečka z filmů pro dospělé Rika Fane je těhotná: Rozpovídala se pro VipStar.cz o svatbě a nové životní cestě

Potvrzeno! Herečka z filmů pro dospělé Rika Fane je těhotná: Rozpovídala se pro VipStar.cz o svatbě a nové životní cestě

Kristýna konečně prozřela, zjistila, co je Julie zač. Samozřejmě to s ní zamávalo, takže si Blanka o ni začala dělat ještě větší starost kvůli její křehké psychice. Teď se Blance náhodou připlete do cesty samotná Julie, pro Blanku chránící svou dceru původce všeho zla. A Blanka se neudrží… Takhle rozjetou ji Evžen (Martin Finger), jenž je právě s ní, snad ještě nezažil.

Blanka uvidí rudě a do Julie se pustí tak, že ta se nezmůže na slovo, což je u ní co říct. Dojde nejen na výhrůžky, ale i prokletí… Jak drsná umí Blanka být ve chvíli, kdy jsou její děti v ohrožení? Co v ní vězí?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Konec záporačky v Ulici! Co předchází obrovské prohře ezošmejdky Julie Papežové? Ulice

Konec záporačky v Ulici! Co předchází obrovské prohře ezošmejdky Julie Papežové?

Ulice: Lucie Vondráčková jako Soňa Čechová bojuje o místo Magdiny zástupkyně. Kdo je zásadně proti? Ulice

Ulice: Lucie Vondráčková jako Soňa Čechová bojuje o místo Magdiny zástupkyně. Kdo je zásadně proti?

Divoký týden v Ulici: Krev v tělocvičně a poprask kvůli Eddiemu i školní inspekci na gymnáziu Ulice

Divoký týden v Ulici: Krev v tělocvičně a poprask kvůli Eddiemu i školní inspekci na gymnáziu