Dominika Myslivcová se nahoty nebojí: Fanouškům se ukázala nahoře bez a předvedla pevná ňadra

Celebrity Dominika Myslivcová se nahoty nebojí: Fanouškům se ukázala nahoře bez a předvedla pevná ňadra
Více
Profimedia ">

Dominika Myslivcová (28) byla vždy odvážná dívka a nikdy se za nahotu nestyděla. V roce 2019 se svlékla pro časopis Playboy a s nahotou nemá v plánu přestat. Nyní se na Instagramu ukázala nahoře bez. Dělala totiž reklamu na pilulky pro zvětšení prsou. Obzvlášť pánům se snímek velmi zamlouval, ale mají smůlu. Dominika je šťastně zamilovaná do podnikatele Zdeňka Ch. (42).

Influencerka Dominika Myslivcová ráda provokuje sledující na sociálních sítích. Na jednu stranu si soukromí střeží a pěkně dlouho jí trvalo, než přiznala svého nového partnera podnikatele Zdeňka Ch. Co se týče ale nahoty, tak s tím problém rozhodně nemá. V roce 2019 se svlékla pro pánský magazín Playboy a focení si velmi pochvalovala.

Neznám nikoho, kdo by odmítl titulní stranu Playboye. Takže jsem samozřejmě neváhala ani chvíli. Vždycky je to velmi prestižní, do Playboye se nedostane každý. Ale myslím, že ke mně sedí. Je to luxusní časopis a já luxus miluju. Botičky, kabelky, oblečení. Vše si dokážu užít,“ prozradila tehdy pro erotický časopis.

Love IslandNatálie Kočendová a David z Love Islandu jako reklama na dokonalou lásku: Nežereme vám to, vzkazují lidé

Natálie Kočendová a David z Love Islandu jako reklama na dokonalou lásku: Nežereme vám to, vzkazují lidé

Tentokrát se sledujícím na Instagramu ukázala nahoře bez, protože dělala reklamu na pilulky pro zvětšení prsou. „Člověk mě nechá samotnou se samospouští a takhle nějak to dopadne,“ napsala vtipně Dominika k fotce. „Sluší ti to! Jen moc nevěřím té samospoušti,“ napsal Dominice bývalý automobilový závodník Richard Chlad.

Dominika není úplně fanynka plastické chirurgie, ale pečuje o sebe jak jen to jde. „Pravidelně si čistím zuby, celkově o sebe pečuji, chodím ke kadeřnici, do fitka, na kosmetiku a tak dále. Nikdy nevynechám hlavně odličování. Dávám si často pleťovou masku, ráda se rozmazluji,“ řekla v roce 2018 v rozhovoru pro iDnes.cz.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše