Divoký týden v Ulici: Krev v tělocvičně a poprask kvůli Eddiemu i školní inspekci na gymnáziu

Ulice Divoký týden v Ulici: Krev v tělocvičně a poprask kvůli Eddiemu i školní inspekci na gymnáziu
Více

V seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, to tento týden bouchne hlavně na gymnáziu, kam dorazí školní inspekce. Ujme se jí Prokop, ovšem hladký průběh kontroly naruší incident v tělocvičně, kvůli kterému poteče krev a Prokopovi rupnou nervy. Co se stane a jak se to odrazí na vztazích mezi Magdou, Prokopem a Eddiem, na jehož hodině k maléru dojde?

Nový trojúhelník lásky?

Do seriálu Ulice se po několika letech vrátil Magdin bývalý partner Eddie (Jiří Panzner). Magda (Veronika Čermák Macková) ho hned zaměstnala jako pedagoga na gymnáziu, což jen těžce vydýchává Prokop (Ondřej Studénka), který se s ní před létem rozešel. Po prázdninách chtěl jejich vztah slepit zase dohromady, jenže narazil na překážku v podobě Eddieho.

Není divu, že na něj má pifku, byť se snaží nedávat to příliš najevo. Ke všemu záhy nabyl dojmu, že ho Magda odstavila na vedlejší kolej také ve škole coby svého zástupce. Na Eddieho žárlí, štve ho, že ví o zásadních věcech, jako je třeba návštěva školní inspekce, dříve než on sám, že ho Magda ihned o všem neinformuje a z jeho úhlu pohledu ani nebere příliš vážně jeho rady a doporučení.

Přestože před víkendem mezi nimi zavládl klid zbraní a zdálo se, že krize mezi Magdou a Prokopem je zažehnána, nyní se ukáže, jak křehké to bylo příměří. Znovu mezi nimi dojde k velkému konfliktu, který nechtěně zapříčiní právě Eddie.

CelebrityVeronika Žilková nechtěně propálila tajemství syna Vincenta: Rozchod, líbačka s Kadeřávkovou a nový objev

Veronika Žilková nechtěně propálila tajemství syna Vincenta: Rozchod, líbačka s Kadeřávkovou a nový objev

Krvavý tělocvik

Prokopovi bouchnou saze ve chvíli, kdy Eddie podle něj naprosto nezvládne situaci během hodiny tělocviku, při níž poteče krev po potyčce dvojčat Matěje a Marka Dvořákových (Jiří a Jan Dlouzí). Ke všemu k tomu dojde ve chvíli, kdy Prokop zavede do tělocvičny školní inspekci, před níž se chce samozřejmě blýsknout a předvést jim, že na jejich škole vše šlape jako švýcarské hodinky.

Není pochyb, že Prokop je na Eddieho vysazený, i když všem tvrdí pravý opak. Proto neskousne ani Eddieho reakci na inspekci, jak se k ožehavé situaci v tělocvičně postaví, ani co se stane poté. Prokop má prostě pocit, že Magda Eddieho protežuje, že coby bývalý markeťák nemá u nich ve škole co pohledávat.

A jak bude v ráži, Magdě to pěkně od plic zase vytmaví. Ta si to samozřejmě nenechá líbit, což Prokopa ještě víc namíchne. A tak padnou slova, která oba hodně zaskočí. Jak bude Prokop v ráži, dospěje totiž k zásadnímu rozhodnutí… Jakému? Co všechno se stane v tělocvičně a jaké to bude mít následky nejen ve vztazích mezi Magdou, Prokopem a Eddiem? Jak se k tomuto incidentu postaví ostatní? A jak ho vyhodnotí školní inspekce?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zdravotní komplikace Kateřiny Průšové: Modelka musí pod kudlu Rozhovor

Zdravotní komplikace Kateřiny Průšové: Modelka musí pod kudlu

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce