Děsivý zkrat u frustrovaného Máry z Ulice: Co provede nevěrné Karle?

Ulice Děsivý zkrat u frustrovaného Máry z Ulice: Co provede nevěrné Karle?
Více

Seriál Ulice, který vysílá TV Nova, líčí nejrůznější vztahové peripetie. Kromě jiného také nevěru v manželství, její provalení a následný dopad na společný život partnerů. Velkou krizí si nyní procházejí právě kvůli Karlině nevěře Marečkovi. Kam až to dožene podvedeného Máru? Čeho je ve svém vzteku a zoufalství schopen? To naznačí ukázka z nových dílů seriálu…

Seriál Ulice přináší každý všední den na TV Nova příběhy, které jeho diváci znají i z vlastních životů. Velmi často vypráví o partnerských vztazích, jež si procházejí nejrůznějšími zkouškami. Jednou z nejtěžších je provalení dlouhodobé nevěry.

Něco takového vždy otřese základem každého partnerského vztahu. Karla (Markéta Stehlíková) a Mára (Kryštof Rímský) nejsou výjimkou. O své manželství sice bojují, snaží se ho kvůli dětem zachránit, ale raněný Mára nedokáže Karle odpustit. Stále nedostal odpověď na otázku, proč to udělala. Co bylo mezi nimi špatně, že ho několik měsíců podváděla s Jakubem (Jan Mansfeld)?

UliceVelké návraty do seriálu Ulice: Kdo a jak znovu zasáhne do děje?

Velké návraty do seriálu Ulice: Kdo a jak znovu zasáhne do děje?

Čím déle to trvá, tím je Mára frustrovanější. Bohužel nepomáhá ani párová terapie, od níž si zejména Karla hodně slibuje. Místo aby se to mezi nimi vyjasnilo, Máru to jen drásá. Samotná Karla se v tom taky stále plácá. Sama v sobě hledá odpovědi na Márovy otázky, které mezi nimi stále visí. Kde je ta příčina, že to zašlo tak daleko? Přestože se snaží být upřímná, Márovi to nestačí.

Kvůli vlastní bezmoci kolem sebe kope, na Karlu je nepříjemný, neumí se ovládnout, pokud přijde řeč na jejich vztah. Tentokrát to u nich natolik vygraduje, že Mára uvidí rudě a ve zkratu udělá něco, co nejen jím docela otřese. Něco, co by on sám do sebe neřekl a co si bude hodně vyčítat. Co se mezi nimi stane? Kam až doženou Máru jeho frustrace?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Konec záporačky v Ulici! Co předchází obrovské prohře ezošmejdky Julie Papežové? Ulice

Konec záporačky v Ulici! Co předchází obrovské prohře ezošmejdky Julie Papežové?

Ulice: Lucie Vondráčková jako Soňa Čechová bojuje o místo Magdiny zástupkyně. Kdo je zásadně proti? Ulice

Ulice: Lucie Vondráčková jako Soňa Čechová bojuje o místo Magdiny zástupkyně. Kdo je zásadně proti?

Divoký týden v Ulici: Krev v tělocvičně a poprask kvůli Eddiemu i školní inspekci na gymnáziu Ulice

Divoký týden v Ulici: Krev v tělocvičně a poprask kvůli Eddiemu i školní inspekci na gymnáziu