Děsivý kolaps v Ulici: Mohou za to drogy? Jak vážné to je s Kristýnou?

Ulice Děsivý kolaps v Ulici: Mohou za to drogy? Jak vážné to je s Kristýnou?
Více

Tvůrci seriálu Ulice pravidelně otevírají témata, jež jsou divákům tohoto seriálu velmi blízká a jež rezonují naší společností. Tento týden se jedno takové téma v Ulici naplno rozehraje v příběhu Blanky a její dcery Kristýny. Ta totiž při příchodu domů zkolabuje, aniž by kdokoliv tušil příčinu. Jak zlé to bude? To napoví tato ukázka z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice, který vysílá TV Nova již přes sedmnáct let, oslovuje diváky svými příběhy ze života. Pravidelně v nich přibližuje témata, s nimiž se spousta diváků sama setkala. Tentokrát se tvůrci seriálu zaměří na duševní zdraví mladistvých, téma, jež se v rodinách řeší častěji, než by kdokoliv tušil…

Kristýna (Sára Korbelová) se docela dlouho vzpamatovávala z nečekaného rozchodu s Denisem (Libor Matouš). Její blízcí si o ni dělali na podzim velké starosti, ale Kristýna znovu všem ukázala, jaká umí být bojovnice. Začala chodit na nejrůznější terapie, hledat sama sebe, pracovat na sobě. V poslední době se zdálo, že to nejhorší už má za sebou, že jí nový rok přinese konečně štěstí i lásku.

SurvivorKompletní seznam účastníku Survivor 2023: Dvacet statečných už bojuje o přežití

Kompletní seznam účastníku Survivor 2023: Dvacet statečných už bojuje o přežití

Kristýna se psychicky zhroutí

Kristýna totiž vyrazí po dlouhé době na rande. Na schůzku se těší, jenže místo hezkého večera ji čeká peklo v podobě kolapsu. Moc dobře jí nebude už během rande, proto z něj celkem chvatně odejde. Cestou domů se jí bohužel ještě více přitíží. Doma se pak celá vyděšená zhroutí.

Svým kolapsem nažene strach i mámě Blance (Linda Rybová) a bratru Adamovi (Vojtěch Machuta). Ani jeden z nich naštěstí neztratí hlavu, a tak začnou okamžitě zjišťovat, co s ní je a jak jí pomoci… Jak vážné to s Kristýnou je? Jsou za jejím kolapsem drogy, nebo je ta příčina někde jinde? To naznačí tato ukázka z nových dílů oblíbeného seriálu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

V Ulici se bude slavit Den dětí: Kdo se kvůli tomu uchýlí k malé lsti a kdo nečekaně zaboduje? Ulice

V Ulici se bude slavit Den dětí: Kdo se kvůli tomu uchýlí k malé lsti a kdo nečekaně zaboduje?

Nechutný podraz v Ulici: Co Hynek provede Jirkovi Hermanovi? Ulice

Nechutný podraz v Ulici: Co Hynek provede Jirkovi Hermanovi?

Přistižení v Ulici: Proč Mára znovu uvidí rudě kvůli Karle? S kým a při čem ji nachytá? Ulice

Přistižení v Ulici: Proč Mára znovu uvidí rudě kvůli Karle? S kým a při čem ji nachytá?