Definitivní tečka za 13 let trvajícím manželství: Eva Decastelo a René jsou rozvedeni

Celebrity Definitivní tečka za 13 let trvajícím manželství: Eva Decastelo a René jsou rozvedeni
Více

Eva Decastelo (44) a René Decastelo (49) spolu už delší dobu nežijí a každý z nich má už nového partnera, se kterým se ukazuje na veřejnosti. Definitivní tečkou za jejich třináct let trvajícím manželství udělal až rozvod, který proběhl podle informací eXtra.cz před několika dny.

Ano, je to pravda, rozvedli jsme se. Byl to nesporný rozvod, na všem jsme se v klidu domluvili předem,“ řekl pro eXtra.cz René Decastelo. Ten od rozchodu s Evou randí s půvabnou ragbistkou a matkou čtyř dětí Evou Jung. Ani Eva Decastelo nezůstala dlouho sama. Jejím partnerem je známý fotograf Tomáš Třeštík, který moderátorku už představil rodině.

Z třináctiletého manželství vzešly dvě děti. Jedenáctiletá Zuzka a třináctiletý Michael jsou ve střídavé péči a Eva a René fungují společně jako rodiče na sto procent. Rozchod oznámili loni  v červnu a pro mnohé to byl naprostý šok. Eva a René působili jako reklama na štěstí a dlouhodobě patřili k jednomu z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu.

CelebrityZuzana Plačková zveřejnila, kolik stojí reklama na jejím Instagramu: Za minutu vydělá víc než někteří za měsíc

Zuzana Plačková zveřejnila, kolik stojí reklama na jejím Instagramu: Za minutu vydělá víc než někteří za měsíc

Rozchod proběhl v klidu a míru. Nekonalo se žádné drama ani hysterie. Oblíbená moderátorka to tehdy oznámila i na svých sociálních sítích. „Život není pohádka. Vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali. Důležité je umět si to přiznat. My s manželem jsme to uměli udělat a pochopili jsme, že jako partneři a manželé už nemáme budoucnost,“ rozepsala se.

Ale dál zůstáváme přátelé, a hlavně rodiče našich úžasných dětí. Víc nemá smysl řešit. A víc nemá smysl ani vysvětlovat,“ dodala Eva, která na svého nyní již bývalého manžela neřekla nikdy křivého slova.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body Celebrity

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období Celebrity

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy Celebrity

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy