Další podpásovka od kudlanky Skyler: Jak s Františkem z Ulice zamete jeho bývalá a možná budoucí?

Ulice Další podpásovka od kudlanky Skyler: Jak s Františkem z Ulice zamete jeho bývalá a možná budoucí?
Více

V seriálu Ulice se hodně řeší nejrůznější vztahové problémy. Za bezmála osmnáct let, co se Ulice vysílá, jich zažil pěknou řádku také František Hrubý, se kterým se před pár dny rozešla jeho holka Bára kvůli jeho bývalce Skyler. Teď Františka čeká další pořádná ťafka, tentokrát od Skyler. Jaká? Co mu provede? To napoví toto video z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice líčí osudy svých hrdinů již osmnáctou sezonu. Stejně dlouho znají diváci seriálu i jednu z jeho hlavních postav, Františka Hrubého v podání Matyáše Valenty. V Ulici ho viděli vyrůstat, prožívali s ním jeho lásky i zklamání. O to největší se mu postarala Skyler (Michelle Hansen), máma jeho syna Chrise (Michael Lorenc), když se s ním rozešla kvůli jinému v době, když Chrisovi byly dva roky.

Vloni se Skyler vrátila Františkovi do života a začala o něj bojovat, protože jí až teď došlo, jak je skvělý a o co všechno přišla, když mu dala kopačky. Nezastavilo ji ani to, že František má nový vztah s Bárou (Eliška Bašusová). Františka svedla, pak dělala všechno pro to, aby se s Bárou rozešel. K tomu došlo minulý týden, kdy Bára zjistila pravdu o Františkovi a Skyler.

Jenže nevyzpytatelná Skyler se mezitím zařídila po svém, jak je jejím zvykem, a odjela s Chrisem na hory, aniž by o tom dala Františkovi vědět. O tom, že František už s Bárou není, zatím netuší, protože František to s ní nechce řešit po telefonu.

Jak se to nakonec Skyler dozví? A jakou lekci dá Františkovi, který na její gusto s rozchodem s Bárou příliš dlouho otálel? Co je docela slušný podraz ve chvíli, kdy se František rozhodl pro stmelení své rodiny a nový začátek se Skyler? 

Premiérové díly seriálu Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod. S týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pijavice Vanda z Ulice končí s Luďkem: Předvedla mu cirkusáckou scénu ve dveřích a kýblem v ruce Ulice

Pijavice Vanda z Ulice končí s Luďkem: Předvedla mu cirkusáckou scénu ve dveřích a kýblem v ruce

Odtajněno: V novém roce posílí tým Ulice charismatický herec a filmový bručoun Ulice

Odtajněno: V novém roce posílí tým Ulice charismatický herec a filmový bručoun

Hynkovi z Ulice rupnou nervy a drsně se pustí do Gábiny. Co je už opravdu přes čáru? Ulice

Hynkovi z Ulice rupnou nervy a drsně se pustí do Gábiny. Co je už opravdu přes čáru?