Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl

Rozhovor Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl
Více

Český zpěvák Bohuš Matuš (50) se zúčastnil představení finalistů prestižní soutěže Muž roku 2024 na Střeleckém ostrově. Při této příležitosti zpěváka vyzpovídala redakce VipStar.cz. Mimo jiné se Bohuš rozpovídal o tom, jak bojoval kdysi s démony a co si myslí o herečce Dádě Patrasové (68).

Bohuš Matuš dorazil na akci Muž roku 2024 v dobrém rozmaru. Daří se mu po všech stránkách a láska s jeho manželkou jen vzkvétá. Oblíbený zpěvák se ale nebál přiznat, že byly doby, kdy se necítili vůbec dobře. „Když už nějaký ten splín mám…a když jsem ho míval dřív, tak to byl samozřejmě problém. Řešil jsem to s flaškou v ruce,“ přiznal upřímně v rozhovoru pro VipStar.cz.

Když jsem byl jednou strašně smutný, tak mi nasadili antidepresiva. No ale po třech měsících jsem je vyhodil, protože jsem si připadal jako v jiném světě,“ pokračoval.

CelebrityPalác se vyjádřil ke stavu princezny Kate. Padla zásadní slova

Palác se vyjádřil ke stavu princezny Kate. Padla zásadní slova

Bohuš Matuš se zastal Dády Patrasové

Zpěvák také zavzpomínal na kolegyni zpěvačku Ivetu Bartošovou, o které na Voyo vyšel seriál. „Mně se to strašně líbilo. Koukali jsme na to s ženou a hltali jsme to. Není to udělané blbě. Já jsem Ivetu moc dobře znal, protože jsme spolu hráli v muzikálu Hrabě Monte Cristo takový milenecký pár. Iveta mě brala s sebou na turné,“ zavzpomínal.

V Drákulovi jsme spolu začínali. Iveta nebyla taková naivní. Jak ukázali v tom seriálu. Potěšilo mě, že neubližovali panu Rychtářovi,“ pokračoval. Protože si prošel Matuš také temným obdobím, našel pochopení pro královnu dětských srdcí Dádu Patrasovou.

CelebrityZačíná soudní bitva mezi Taťánou Kuchařovou a Ondřejem Brzobohatým: Modelka nedorazila

Začíná soudní bitva mezi Taťánou Kuchařovou a Ondřejem Brzobohatým: Modelka nedorazila

Já si myslím, že to není tak ostré. Že vždycky přijde nějaký dobrák a vyfotí ji u auta. Já tohle vůbec nechápu. Já Dádu znám a v šoubyznysu pije hodně lidí alkohol a ještě daleko víc,“ rozpovídal se.

Bohuš Matuš je citlivý a moc dobře ví, co to s člověkem dokáže udělat. „Dáda byla obrovský idol. Když jsem byla malý, tak jsem ji bral opravdu jako megastar. Všechny děti včetně mojí dcery Dádu milují. Nemyslím si, že Dáda má nějaký velký problém. Myslím, že se to jenom zveličuje,“ dodal.

Autonehody Dády

Úplně první nehoda se stala 26. prosince 2018 kolem čtrnácté hodiny na pražských Vinohradech. Patrasová měla jet na představení muzikálu Sněhová královna. Krátce po nehodě herečka nadýchala 2,5 promile a krevní testy posléze naměřily něco málo přes dvě. Za to si vysloužila pokutu 150 tisíc a rok a půl bez řidičáku.

Patrně se nepoučila, protože dne 23. května 2022 způsobila další dopravní nehodu. „Řidička měla nabourat do zaparkovaného vozidla a betonových zábran v Ruské ulici na Praze 10. Podrobnosti nehody policisté vyšetřují, nicméně řidička se odmítla podrobit dechové zkoušce,“ řekl tehdy pro iDNES.cz policejní mluvčí Jan Daněk.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka Rozhovor

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled Rozhovor

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin Rozhovor

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin

Felix Slováček ukázal své tajné království, jehož součástí je i Dáda: Nemohou být spolu ani bez sebe, je to toxické Rozhovor

Felix Slováček ukázal své tajné království, jehož součástí je i Dáda: Nemohou být spolu ani bez sebe, je to toxické

Ze zakázané lásky Nikol Švantnerové vznikla dcera Mia: Chůva jim ale nesmí přes práh Rozhovor

Ze zakázané lásky Nikol Švantnerové vznikla dcera Mia: Chůva jim ale nesmí přes práh

Iveta Lutovská o rozvodu a svém životě: Tragikomedie a horor, pořád se to vrací Rozhovor

Iveta Lutovská o rozvodu a svém životě: Tragikomedie a horor, pořád se to vrací