Citové vydírání v Ulici: Jak se Věrka dozví o synově rozvodu a jak na to zareaguje?

Ulice Citové vydírání v Ulici: Jak se Věrka dozví o synově rozvodu a jak na to zareaguje?
Více

V seriálu Ulice na TV Nova se již nějaký čas řeší manželská krize u Karly a Máry. Přestože se oba snažili tuto těžkou zkoušku společně ustát, je to nad jejich síly. Před pár dny se u nich začal skloňovat ve všech pádech rozvod. Jak to přijmou jejich blízcí? Co to udělá s Věrkou? K čemu se uchýlí pro blaho Márovy rodiny?

 U Karly (Markéta Stehlíková) a Máry (Kryštof Rímský) tvůrci seriálu ukazují, jaké důsledky může mít poblouznění a nevěra. Stačí, aby jeden z manželů podlehl kouzlu šikovného manipulátora, a rázem je o pořádný průšvih postaráno.

Karla zpětně nechápe, jak mohla natolik ztratit hlavu kvůli Jakubovi (Jan Mansfeld), že tím ohrozila svoji rodinu. Od chvíle, kdy se vše provalilo před Márou, se Karla snaží zachránit manželství, seč může. Ale jsou věci, které se prostě spravit nedají.

Mára přišel s radikálním řezem

Máru zasáhla Karlina zrada na tom nejcitlivějším místě. I když se s tím snažil vyrovnat, udělat za minulostí tlustou čáru a začít znovu, nejde to. Karle už nedůvěřuje. Dokonce ani kvůli synům Vojtovi (Felix Šrámek) a Kustíkovi (Samuel a Rafael Martinicovi) se mu nedaří přenést se přes to, co mu Karla udělala.

Než aby se oba stále trápili, Mára se před pár dny rozhodl pro radikální řez. Pro Karlu to byla v první chvíli pořádná ťafka, protože doufala, že to spolu zvládnou. Teď se jejich manželství nadobro hroutí. Mára se navíc již nechce přetvařovat před blízkými a tvrdit jim, že je u nich vše v pořádku.

S Karlou se proto domluví, že jim o krachu manželství povědí. Jak to všichni přijmou? Jaká rána to bude například pro Márovu mámu Věrku (Milena Steinmasslová)? Jak Márovi nechtěně ještě víc naloží?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hynkovi z Ulice rupnou nervy a drsně se pustí do Gábiny. Co je už opravdu přes čáru? Ulice

Hynkovi z Ulice rupnou nervy a drsně se pustí do Gábiny. Co je už opravdu přes čáru?

Karla a Mára z Ulice na další křižovatce: Vrátí se k sobě? Ulice

Karla a Mára z Ulice na další křižovatce: Vrátí se k sobě?

Velké zvraty a romantika v Ulici: Jak znovu přeskočí jiskra mezi Karlou a Márou? Ulice

Velké zvraty a romantika v Ulici: Jak znovu přeskočí jiskra mezi Karlou a Márou?