Cara Delevingne přiznala, že po skandálech na veřejnosti absolvovala léčení: Terapeuta neviděla 3 roky

Zahraničí Cara Delevingne přiznala, že po skandálech na veřejnosti absolvovala léčení: Terapeuta neviděla 3 roky
Více

Modelka Cara Delevingne (30) přiznala, že po skandálech na veřejnosti absolvovala léčení. Prozradila, že její problémy se zneužíváním návykových látek začaly už v dětství. V rozhovoru pro časopis Vogue uvedla, že se poprvé opila již v sedmi letech. Třicetiletá modelka se potýkala i s neurologickým onemocněním, nespavostí nebo sebepoškozováním.

Super modelka Cara Delevingne téměř před rokem oslavila třicáté narozeniny a party se nesla skutečně ve velkém stylu. Podle informací Daily Mail strávila pár  dní na party festivalu Burning Man a několik dní neměla jíst nebo se mýt. Následně byla zachycena paparazzi jak v Los Angeles pobíhá jen v ponožkách a v naprosto dezolátním stavu.

Všichni jsme neuvěřitelně znepokojeni. Situace se nezlepšuje už několik týdnů a je do toho zapojená Carina rodina,“ řekl tehdy deníku The Sun blízký přítel. „Cara strávila několik dní v poušti. Nejedla a neměla čas se ještě vydrhnout,“ pokračoval zdroj.

CelebrityVlaďka Erbová předvedla dokonalou postavu na Maledivách: Prozradila, z čeho má celý život strach

Vlaďka Erbová předvedla dokonalou postavu na Maledivách: Prozradila, z čeho má celý život strach

Její přátelé se o ni obecně po nějakém nevyzpytatelném chování bojí, ale má kolem sebe dobrou skupinu. Na festivalu s ní byla její sestra. Nebyla sama a má záda,“ dodal. Prakticky po roce uznala, že se skutečně ocitla na hraně a šla se léčit.

Svého terapeuta jsem neviděla tři roky

V dubnovém magazínu Vogue odhalila, že si dlouho svůj žalostný stav neuvědomovala. „Pokud neležíte na podlaze tváří k zemi a nejste připraveni znovu vstát, nevstanete. V tu chvíli jsem opravdu byla. Svého terapeuta jsem neviděla tři roky. Všechny jsem odstrčila, což mi pomohlo uvědomit si, jak moc špatně jsem na tom byla,“ prozradila Vogue.

Nakonec se odhodlala pro dvanáctikrokový program léčby. V současné době se má cítit o mnoho lépe, ale moc dobře ví, že na sobě musí makat.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jessica Alves se utrhla ze řetězu: Na odvážných snímcích ukázala své nové a perfektně vymodelované přirození Zahraničí

Jessica Alves se utrhla ze řetězu: Na odvážných snímcích ukázala své nové a perfektně vymodelované přirození

Královská rodina se otřásá v základech: Princ William má podvádět Kate s modelkou, měla od něj dostat náhrdelník na Valentýna Zahraničí

Královská rodina se otřásá v základech: Princ William má podvádět Kate s modelkou, měla od něj dostat náhrdelník na Valentýna

Srdcervoucí loučení hvězdy Ženatý se závazky: Christina Applegate naposledy mezi lidmi, zákeřná nemoc pokročila Zahraničí

Srdcervoucí loučení hvězdy Ženatý se závazky: Christina Applegate naposledy mezi lidmi, zákeřná nemoc pokročila