Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO

Big Brother Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO
Více

Ve včerejším 22. díle show Big Brother Česko & Slovensko spolubydlící probírali dopady po vypadnutí Rolanda. Karolína se na terase rozbrečela kvůli otázce Míry Hejdy na její nový objev, kterou narážel na její „vztah“ k Františkovi. Standa jí uklidňuje. Následně se k nim přidává ještě František a posléze i Soňa a společně probírají chování Katrin. Největším šokem pro všechny ovšem byla hádka mezi Davidem a Vítem. O co šlo?

Vítkovo rande v Americe za 40 tisíc

Vše zevnitř od bazénu pozorují Katrin s Tarikem. Katrin je překvapená, že se Karolína nechává uklidňovat od Standy a říká o sobě, že je v domě za outsidera. Zoe jí odporuje a následně jdou obě oblečené do bazénu.Katrin a Tarik říkají v koupelně Elle, že ji Standa určitě nepovažuje pouze za kamarádku. Ella si nic takového nepřipouští.

Vítek se svěřuje Soně s tím, jak randil během své návštěvy New Yorku. Říkal, že šel na schůzku se čtyřicetiletým Afroameričanem, který mu následně po schůzce poslal na účet 200 dolarů.

Divoká láska mezi Katrin  Tarikem

Tarik se Katrin v koupelně vyznává ze svých citů. Říká, že před vyřazováním chtěl jít do zpovědnice požádat Big Brothera, aby jí mohl napsat dopis, který by si v případě vystěhování mohla následně přečíst např. na hotelu nebo v letadle.

Love IslandRachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš

Chtěl jí napsat, že je s ní šťastný, a i když má svoje mouchy a nálady, tak je tou neúžasnější holkou, kterou dosud potkal a chce s ní zůstat i po skončení show. Tereza jako stávající paní domu dostala od Big Brothera za úkol určit osobu, která se nebude moci zúčastnit další hry o pána/paní domu. Tereza vybírá Zoe, kterou její rozhodnutí zaskočilo i zklamalo a jde si o tom s Terezou promluvit. Tereza ji ubezpečuje, že za její volbou nestojí nic osobního. Jedná se z její strany pouze o taktiku.

Vítek masturbuje s trenkami Davida

V domě dochází k velké scéně, když David v koupelně pro pána domu přistihne Vítka, při masturbaci s jeho trenkami. „To nemyslíš vážně,“ říká David, když načape Vítka. „Nic si neviděl, tady nic není. To není, jak to vypadá. Já nic nedělám. Já ti to vysvětlím,“ blábolil Vítek. „Volej Big Brothera, on mi vzal trenky,“ pokračuje čím dál tím víc naštvaný David.

Všichni spolubydlící jsou ze situace v šoku. David se odchází „vyvětrat“ ven, kde se ho Katrin snaží uklidnit. „Máme spát v jedné posteli. Neuběhla ani půl hodina a já ho načapu, jak si honí nad mými trenkami,“ snaží se David rozchodit situaci.

VirálHvězda Clash of the Stars Max Green obětí sexuálního násilí? Zápasník ukázal na známou influencerku

Hvězda Clash of the Stars Max Green obětí sexuálního násilí? Zápasník ukázal na známou influencerku

Ven za ním vyběhne i Vítek a vše se vyhrotí. „Je to normální? S mými trenkami a klobásou v ruce? Ty se mi omlouváš,“ chytl záchvat. To Vítkovi ujely nervy a na Davida se fyzicky vrhnul. Zoe se v domě Big Brother kompletně sesypala a propukla v pláč.

Následně se ale objevily informace, že vše byl úkol od Velkého Bratra a je to celé zinscenované. „Dostali to v během živého vysílání jako úkol,“ píší lidé na sociálních sítích. „Jestli je tohle nahrané, tak se jim to fakt povedlo. Já jim to sežrala,“ shodují se. Tak uvidíme, kde nakonec bude pravda.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky Big Brother

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě Big Brother

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera Big Brother

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky Big Brother

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící Big Brother

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící

VIDEO: Labilní Katrin a Tarik svoji lásku neskrývají, pudy zavelely a oni se na sebe vrhli jako divočáci Big Brother

VIDEO: Labilní Katrin a Tarik svoji lásku neskrývají, pudy zavelely a oni se na sebe vrhli jako divočáci