Barbie Gabriel Jiráčková poprvé o plastikách partnera: Podstoupil nejnáročnější operaci, která existuje

Rozhovor Barbie Gabriel Jiráčková poprvé o plastikách partnera: Podstoupil nejnáročnější operaci, která existuje
Více

První česká Barbie Gabriel Jiráčková (22) se netají svými plastickými operacemi a lidé si na její extravagantní vzhled začali pomalu zvykat. Po boku sympatické Gabriel stojí od jejich patnácti let milující partner Max, který se ale rád zdržuje v pozadí a prostor k seberealizaci nechává hlavně Gabriel. Ta vůbec poprvé promluvila o plastikách Maxe a pro VipStar.cz popsala, jaká vylepšení si nechal udělat.

Influencerka, zpěvačka a první česká Barbie Gabriel Jiráčková je známá především díky zákrokům, které od osmnácti let podstupuje. 

Krátce po dosažení dospělosti si nechala udělat z přírodních čtyřek osmičky, která následně zvětšila na velikost deset a dalšímu zvětšování se rozhodně nebrání. 

V žádném případě operace nelituji, prsa jsou krásná a žádné komplikace u mě nenastaly. Já jsem ten typ pacienta do kterého se “dobře řeže” a nejsou s ním žádné “potíže”. S úsměvem vždy přicházím i odcházím,” říká Gabriel Jiráčková. 

SpolečnostUpřímná zpověď Teri Hodanové: První čáru kokainu jsem si dala v 16 letech, rodina nefungovala

Upřímná zpověď Teri Hodanové: První čáru kokainu jsem si dala v 16 letech, rodina nefungovala

Max podstoupil jednu z nejnáročnějších operací vůbec 

O zákrocích a plastických operací Gabriel se všeobecně ví a mladičká blondýnka se tím nijak netají a je na ně pyšná. Málokdo ale tušil, že i její partner Max již podstoupil několik podobných zákroků a jeden z nich patří mezi nejtěžší operace vůbec. 

Před několika lety podstoupil jednu z vůbec nejnáročnějších plastických operací co existuje, a za kterou se obvykle jezdí až do Jižní Koreje. Korea je totiž vyhlášená klinikami, které se specializují nejen na prodlužování nohou, ale hlavně také na symetrii tváře,” svěřila se Gabriel v rozhovoru pro VipStar.cz. 

No a nebyl by to architekt Maxmilian, kdyby nezatoužil po troše té symetrie,” pokračuje s úsměvem. 

“V jeho případě však neletěl až do Koreje a neřešil přímo symetrii, ale prostě se mu jen nechtělo nosit rovnátka, a tak to vyřešil radikálně operací čelisti. Že s tím bude zároveň provedena i rhinoplastika, to zjistil, až když se po zákroku probudil. No prostě salámista! Co by každý jiný řešil rovnátky, na to Maxmilian hned se skalpelem,” dodává Gabriel, která je partnerkou Maxe už krásných šest let. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Shopaholicadel vrací úder muži, který ji obvinil ze sexuálního násilí: Smrdí a hrozně pije, říká Rozhovor

Shopaholicadel vrací úder muži, který ji obvinil ze sexuálního násilí: Smrdí a hrozně pije, říká

Drsný režim Moniky Bagárové kvůli koncertu v O2 areně: Kila navíc musí pryč, chci být v kondici Rozhovor

Drsný režim Moniky Bagárové kvůli koncertu v O2 areně: Kila navíc musí pryč, chci být v kondici

Shopaholicadel reaguje na nařčení ze sexuálního obtěžování: Max Green lže, byl opilý a napadl mého snoubence Rozhovor

Shopaholicadel reaguje na nařčení ze sexuálního obtěžování: Max Green lže, byl opilý a napadl mého snoubence