Anička Slováčková prolomila hradbu mlčení a reagovala na výroky Pavla Novotného o její smrti

Celebrity Anička Slováčková prolomila hradbu mlčení a reagovala na výroky Pavla Novotného o její smrti
Více

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (43) čelí ostré kritice za svůj tweet týkající se dcery hudebníka Felixe Slováčka (81), která bojuje s rakovinou. „Zemře mu dcera. Anička bohužel nemá žádnou šanci,“ zveřejnil na svých sociálních sítích. V Showtimu na CNN Prima NEWS se Anička Slováčková k slovnímu útoku exkluzivně vyjádřila a rozpovídala se o své nemoci.

Anna Julie Slováčková v současné době natáčí hudební klip. I přesto, že se jí vrátila rakovina a zasáhla plíce, tak se snaží ze všech sil pracovat. Obrovskou podporou jí jsou fanoušci, rodina, přítel a pes. Občas se najdou ale tací, kteří patrně netuší, co je slušné vychování.

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) se na sociální síti X pustil do saxofonisty Felixe Slováčka kvůli tomu, že se objevil na předvolební akci koalice Stačilo. „Felix byl vždycky debil. Dávám mu pokoj asi rok a půl, co vím, že mu zemře dcera. Anička, bohužel, nemá žádnou šanci. Ale tohle přehnal,“ vyjádřil se.

RozhovorManželství Connie Hozak a Lea Beránka: Podruhé jsem se narodila, ukončit vztah se závislákem na pervitinu je boj

Manželství Connie Hozak a Lea Beránka: Podruhé jsem se narodila, ukončit vztah se závislákem na pervitinu je boj

Novotný se po několik minutách sice omluvit a post stáhnul, ale jeho původní znění si už na internetu žilo svým životem. „Mně se to osobně asi ani nedotklo. Bylo mi ale líto, že se spoustu blízkých dozvědělo informace od člověka, který ví o mně úplně nic,“ rozpovídala se v pořadu pro Showtime.

Naší rodině to dělá dlouho. My jsme na to zvyklí. Mně to nestojí ta osoba za pozornost. Táta se snad taky už uklidnil. Myslím si, že se chce tento pán pouze zviditelnit a na mé rodině to dělá dost dlouho,“ pokračovala Anička, kterou jen tak něco nerozhází.

CelebrityHelena Vondráčková studem netrpí: Ukázala fotku, kterou všem vyrazila dech

Helena Vondráčková studem netrpí: Ukázala fotku, kterou všem vyrazila dech

Slováčková: Je to jako na horské dráze

Hudebnice je zkrátka inspirací pro všechny, kteří si prochází podobnou nepříjemnou zkušeností se zákeřnou rakovinou. „Já jsem byla, nechci říct odpůrce paruk, ale nedělalo mi to úplně dobře. Dát si na hlavu něco, co nebylo moje. Připadala jsem si v tom jako jiný člověk,“ svěřila se s tím, že si na paruky musela dlouho zvykat.

Pár dnů zpátky jsem si dala paruku a bylo to hrozně podobné tomu, jak jsem vypadala dřív. Až mi vyhrkly slzy do očí. Vůbec mi to najedou nevadilo. Chci se těm parukám přestat bránit. Když jsem se další den probudila a nebylo mi třeba dobře a nasadila jsem si ji, tak jsem věděla, že je to asi dobře,“ vysvětlila.

CelebrityVítězkou Miss Czech Republic se stala Adéla Štroffeková: Je na pohled nerozeznatelná od Penélope Cruz

Vítězkou Miss Czech Republic se stala Adéla Štroffeková: Je na pohled nerozeznatelná od Penélope Cruz

Anička svádí boj s rakovinou statečně. „Snažím se to respektovat. To tělo bojuje a já se ho snažím ctít a chodit s hlavou vztyčenou. Dnes to jsou dva týdny, kdy jsem měla pauzičku a nebyla jsem dva týdny v nemocnici. A těším se na další chemošku, kterou mám další týden,“ řekla.

Jestli se to dá tak říct. Je to jako na horské dráze. Není mi každý den dobře. Ale nebojuju s virózou. Snažím se dělat vše jako dřív a najít ten balanc s kvalitním spánkem a odpočinkem. Je to náročné, ale ne nereálné,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl Celebrity

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl Celebrity

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče Celebrity

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně Celebrity

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku Celebrity

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku

Agáta Hanychová tvrdí, že se její právnička zhroutila kvůli Jaromírovi Soukupovi a prozradila obří sumu za soud Celebrity

Agáta Hanychová tvrdí, že se její právnička zhroutila kvůli Jaromírovi Soukupovi a prozradila obří sumu za soud