Angie Mangombe zažívá teror matek z Instagramu: Ženám jsem otevřela oči, nemusíte být otrok svého dítěte

Rozhovor Angie Mangombe zažívá teror matek z Instagramu: Ženám jsem otevřela oči, nemusíte být otrok svého dítěte
Více

Influencerka Angie Mangombe (25) porodila před pár týdny a místo toho, aby si plně užívala mateřství v co největším klidu, tak čelí odporným hejtům na Instagramu kvůli mateřství. I přesto, že je Angie na kritické komentáře zvyklá, tak to, co se strhlo pod její poslední fotkou, nemá obdoby. Sledující ji doslova pranýřují a to kvůli tomu, že si během šestinedělí dovolila s partnerem Josefem Kůrkou (31) odjet na wellness. V rozhovoru pro VipSar.cz podnikatelka prozradila, jaký to má na ni vliv a co si o celé situaci myslí.

Čau světe, čau tati. Jsem tady,“ pochlubil se tatínek Josef Kůrka na Instagramu. „Tak jsme to zvládli 8.7.2023,“ napsala šťastná maminka. Angie Mangombe se ostřílená influencerka, která se sice proslavila v reality show Like House, ale na sociálních sítích působila dávno předtím.

Proto není žádným překvapením, že na Instagramu začala sdílet střípky ze soukromí s malým Raphaelem. Ti, kteří Angie sledují dlouhodobě moc dobře ví, že je to temperamentní dáma, která má ke všemu svůj vlastní přístup. Pochopitelně tedy i k mateřství. Ale asi ani ona sama nečekala, že její výchova způsobí mezi lidmi názorový uragán, který přešel v teror a šikanu.

Jsem ráda, že o svém životě můžeme rozhodovat jen my sami. A my jsme se rozhodli, že je hodně důležité, abychom nezapomínali na náš vztah a to i při tom, že máme dítě. Je to práce a to celoživotní. Rafael bude mít šťastné rodiče a to se rovná šťastné dítě,“ napsala na Instagram. Samotný partner Josef Kůrka byl v šoku.

Je mi z tebe na blití, takhle se nechová matka,“ neberou si lidé servítky. „Dělejte si co chcete, ale během šestinedělí by snad měla být máma s mimčem nonstop a to nejsem žádná bio lesana,“ píší.

CelebrityBývalá partnerka Vémoly Denise: Zhodnotila zápas Karlose a řekla, proč jí je Lely líto

Bývalá partnerka Vémoly Denise: Zhodnotila zápas Karlose a řekla, proč jí je Lely líto

Spoustě ženám jsem otevřela oči

Jak sama Angie zmínila, naštěstí nemá čas pročítat komentáře, a tak je relativně v klidu. To se ale nedá říct o jejích kamarádkách, které jsou výslovně znechucené. „Psaly a volaly mi kamarádky, že si raději smazaly Instagram, protože to tam nemůžou číst. Já na to naštěstí nemám čas,“ řekla VipStar.cz. Angie.

Naopak se zmínila o tom, že spoustě žen pomohla, protože přestaly být otrokem svého vlastního dítěte. „Naopak mě teď překvapily zprávy typu, že jsem některým ženským otevřela oči, že vážně nemusí být otrok svého dítěte. A že mateřstvím život nekončí,“ tvrdí.

Ženské, které sedí doma vyřízené, štvu!

Novopečená maminka je také přesvědčená o tom, že jistou roli v celé záležitosti hraje také závist. „Jsem 19 dní po porodu a vypadám dobře, jsem akční, mám zdravé mimčo a skvělého krásného partnera, který se stará. Ještě do toho mi přijela máma hlídat malého a pomáhat mi s ním a jela jsem si na wellness. Jasně, že to některé ženské, které jsou doma vykydlé a vyřízené a ještě k tomu bez partnere, štve. Ani jedna vyrovnaná žena by takové komentáře nepsala,“ řekla v rozhovoru pro VipStar.cz.

CelebrityŠikana? Ornella Koktová zažila chvíle plné strachu: Quentinovi chtěli ublížit, řekla

Šikana? Ornella Koktová zažila chvíle plné strachu: Quentinovi chtěli ublížit, řekla

Podle Angie si samozřejmě každý může myslet co chce, ale vylívat si zlost tímto způsobem v komentářích, to je dle jejich slov hrozná nenávist. „V první moment to určitě zabolí, ještě když mi někdo napíše, ze jsem špatná máma,“ pokračuje s tím, jak se vyrovnává s hejty.

„Vzápětí si ale uvědomím, že to není pravda a ani jeden z těch lidí mě nezná a netráví se mnou ten čas, takže soudí jen ze sítí. Teď si z toho spíš dělám srandu a upřímně… trochu leju benzín do ohně, protože mě strašně baví ty přemotivované ženské provokovat,“ dodává s humorem sobě vlastním.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tomáš Zástěra míří do nové reality show a promluvil o jasném favoritovi letošního Survivoru Rozhovor

Tomáš Zástěra míří do nové reality show a promluvil o jasném favoritovi letošního Survivoru

Patricie Pagáčová se pouští do nové profese mimo její obor: Už vidím ty hejt komentáře, bude to pekelné Rozhovor

Patricie Pagáčová se pouští do nové profese mimo její obor: Už vidím ty hejt komentáře, bude to pekelné

Taťána Makarenko vysvětlila záhadný postoj ke kauze manžela podezřelého ze znásilnění Rozhovor

Taťána Makarenko vysvětlila záhadný postoj ke kauze manžela podezřelého ze znásilnění

Karolína Kopíncová o nejnáročnějším focení v kariéře: Zkrvavená ramena a šaty vážící 50 kilo Rozhovor

Karolína Kopíncová o nejnáročnějším focení v kariéře: Zkrvavená ramena a šaty vážící 50 kilo

Michal Šeps o SuperStar po 13 letech: Tu soutěž jsem vymazal z hlavy, chci být nejlepší reggae zpěvák v Česku Rozhovor

Michal Šeps o SuperStar po 13 letech: Tu soutěž jsem vymazal z hlavy, chci být nejlepší reggae zpěvák v Česku

Velký životní milník Anny Kadeřávkové: Čerstvě zamilovaná se stěhuje do svého domu a mluví o rodině Rozhovor

Velký životní milník Anny Kadeřávkové: Čerstvě zamilovaná se stěhuje do svého domu a mluví o rodině