Agáta Hanychová o chůvě pro miminko: Není to zločin, chci Filipínku, řekla jasně

Celebrity Agáta Hanychová o chůvě pro miminko: Není to zločin, chci Filipínku, řekla jasně
Více

Podnikatelka Agáta Hanychová (37) bude za necelé dva měsíce rodit, ale protože je pověrčivá, tak pro miminko nemá prakticky vůbec nic připraveného. Jestli ale v něčem jasno má, tak je to chůva pro malou holčičku. Partnerka mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (53) se v živém vysílání nechala slyšet, že chůva je pro ni nezbytná a navíc by si ze všeho nejvíc přála pro miminko paní z exotiky.

Ano. Já chci mít Filipínku, protože budu mít přeci jenom tři děti, tak bych chtěla Filipínku, aby mi pomohla s domácností,“ řekla bývalá modelka na Instagramu s tím, že mít chůvu není nic špatného. Přece jenom Agáta Hanychová je velmi zaneprázdněná a se třemi dětmi to nebude mít rozhodně jednoduché.

Navíc i její partner Jaromír Soukup má plno práce. „Jaromír je taky zaneprázdněný, takže já ji potřebuji. Myslím si, že chůva není zločin,“ dodala. Influencerka se už několikrát nechala slyšet, že je pověrčivá a z toho důvodu bude výbavičku pro miminko řešit až když přijde na svět.

BizárSvědkyně promluvila o nehodě Shopaholicadel na letních gumách: Nehorázná drzost Adély a rozumný David

Svědkyně promluvila o nehodě Shopaholicadel na letních gumách: Nehorázná drzost Adély a rozumný David

Ještě nedávno měla přitom alespoň vybrané jméno pro miminko. „Pro holku máme vybrané jméno Rozárka a pro kluka žádné, protože víme, že to bude holka,“ vzkázala Hanychová na Instagramu. Zanedlouho si to však rozmyslela.

Já jsem začala přemýšlet, že se mi jméno Rozárka úplně nelíbí. Tak začínám uvažovat nad jinými jmény. Rozárkou si nejsem stoprocentně jistá, takže bůh ví,“ uvažovala nedávno nahlas. Co se týká porodu, o tom má Agáta jasno. „Chci rodit přirozenou cestou tak, jak jsem rodila obě děti, tak doufám, že to vše klapne a bude to moct být zase přirozeně,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalý premiér Jiří Paroubek se oženil: Do třetice všeho dobrého si vzal partnerku Gábinu Celebrity

Bývalý premiér Jiří Paroubek se oženil: Do třetice všeho dobrého si vzal partnerku Gábinu

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové