5 životních osudů z Výměny manželek, které otřásly Českem: Prostituce, drogy, špína a záliba v koukání do výloh

Výměna manželek 5 životních osudů z Výměny manželek, které otřásly Českem: Prostituce, drogy, špína a záliba v koukání do výloh
Více

Reality show Výměna manželek se za 15 let stala v Česku naprostým fenoménem. Výhra 100 tisíc korun přilákala do Výměny nejen rodiny s existenčními problémy nebo páry, které si procházely krizí. Podívejme se nyní na 5 nezapomenutelných postav této show, jejichž životní osudy otřásly doslova celým Českem.

Špindíra Věra 

V roce 2015 se do Výměny manželek přihlásila Věra Blehová s manželem Petrem, protože se potýkali s velkou finanční krizí.

S dvěma dcerami tehdy žili v malém pokoji na ubytovně. Všude byla neuvěřitelná špína a neutuchající zápach z cigaret pomalu nešel vyvětrat. 

Diváci zůstali doslova v šoku, když Věra tvrdila, že si nečistí zuby, protože ji z toho bolí dásně. Náhradní maminku nejvíce rozčílil fakt, že Věra s partnerem kouří v malé místnosti jednu cigaretu za druhou a mají malé dítě, které se potýká s problémy s dýcháním. 

V rodině Věry se ukázalo, že jim chybí základní hygienické návyky a po Výměně se dokonce sepisovaly petice, aby jim sociálka odebrala děti.

Nakonec ale všechno dobře dopadlo. Věra si našla práci jako pokladní, přestěhovali se do většího bytu a porodila syna Sebastiana. 

Nezapomenutelným momentem celé show se odehrál ve chvíli, kdy se Věra nechala slyšet, že mezi její oblíbené koníčky patří dívání se na výloh obchodů.

To už bylo i pro náhradního otce příliš. Stejně tak se mu nelíbilo, že Věra odmítala převzít zodpovědnost a místo toho vinu ohledně hygieny a špíny svalila na štáb. 

UliceBedřich Liška, největší proutník Ulice: Tohle je 5 krásných žen z jeho nekonečného harému

Bedřich Liška, největší proutník Ulice: Tohle je 5 krásných žen z jeho nekonečného harému

Iva a Marian 

Nejkontroverznějším párem Výměny manželek roku 2017 byli rozhodně Iva a Marian. Iva neměla vůbec lehké dětství. Většinu část svého mladého života strávila v dětském domově a na život “venku” nebyla vůbec připravená. 

Když jí bylo čtrnáct let, seznámila se na Facebooku s Marianem, který byl o 28 let starší než ona. Na první sex čekali do patnáctých narozenin Ivy a o rok později se narodila dcera Dominika. Jakmile se ale přihlásili do Výměny manželek, začalo peklo. 

Lidé začali Mariana okamžitě osočovat z toho, že je pedofil a rodina musela čelit výhrůžkám i hlášením na sociálku.

Terčem kritiky se stali i proto, že Marian suploval prakticky nejen mámu pro malou Dominiku, ale také tátu pro Ivu. Lidé se bouřili, protože dle jejich názoru vychovávali Dominiku příliš tvrdě a nevěnovali jí dostatečnou rodičovskou lásku. 

Situace se mírně uklidnila až ve chvíli, kdy Iva dovršila dospělosti a následně porodila druhou dceru Anetu. Pět let po Výměně manželek tak čtyřčlenná rodina žije v klidu a pohodě. 

Lucie a Michal 

Lucie se objevila ve Výměně manželek poměrně nedávno. Původně během natáčení měla za partnera Standu a vychovávala s ním čtyři děti.

Během Výměny ale vyšlo najevo, že Lucie má ještě další čtyři děti, které jí ale byly odebrány. Lucie proslula v show hláškou “houskové knedlíky bez housek” a mezi osmi očima ztropila pěknou scénu. 

Lidé Lucii vyčítali, že se nedokáže postarat o děti a neustále myslí na to, jak si udělá další. Čtrnáct dní po skončení Výměny manželek opustila svého Standu a začala randit s usvědčeným vrahem Michalem, kterého si později i vzala. 

Jejich vztah byl ale plný zvratů. Dle sociálních sítích se neustále rozcházeli, velkou roli hrál alkohol a jednou skončila Lucie dokonce s dětmi na ulici.

Oba dva se snažili o společného potomka, ale to se jim nepodařilo. Lucii byly odebrány další čtyři děti a Michal se s ní rozešel kvůli údajné nevěře.  

Instagram5 nejbizarnějších českých influencerů: Kluk s kamením, občasný bezdomovec nebo mimozemský Lukáš Kril

5 nejbizarnějších českých influencerů: Kluk s kamením, občasný bezdomovec nebo mimozemský Lukáš Kril

Mačkáš mi hada, debile 

V roce 2017 se odvysílala snad nejdiskutovanější Výměna manželek. Milovnice hadů Jana žila s dcerami a partnerem Romanem v německém Zittau společně s 11 hady.

Na 10 dní si vyměnila život se sympatickou Sabinou. Na začátku neměl nikdo tušení, kolik věcí se může zvrtnout. 

Mezi osmi očima bylo hodně dusno, ale ten pravý cirkus začal až po skončení Výměny manželek. Jana veřejně přiznala, že hned třetí den se k ní tatínek Tomáš přitulil a nevyloučila ani intimní sblížení.

Zprvu to vypadalo, že milovnice hadů a Tomáš k sobě najdou cestu. Někteří dokonce tipovali, že by klidně mohla proběhnout výměna partnerů. 

K překvapení všech ale na sebe Tomáš a Jana začali zanedlouho házet špínu. Zatímco Jana osočovala Tomáše z toho, že je v posteli na nic a ze všeho se dokáže jen vykecat, tak Tomáš naprosto otevřeně prohlásil, že Jana užívá drogy. Hláška “mačkáš mi hada, debile” ale zlidověla. 

Prostitutka Věra 

Paní Věra se objevila ve Výměně manželek v roce 2018. Vzhledem k tomu, na co jsou diváci běžně zvyklí, díl s paní Věrou nepůsobil nijak vyhroceně.

Bylo sice evidentní, že rodina paní Věry je ze sociálně slabších poměrů a děti se občas chovají jako utržené ze řetězu, ale k ničemu zásadnímu nedošlo. 

Tedy až do chvíle, kdy na parní Věru prasklo, že si přivydělává jako prostitutka. Věra měla doma děti a partnera, ale to jí nebránilo v tom, aby vykonávala sexuální služby za peníze.

Později uvedla, že o tom její partner věděla a musela to dělat kvůli finanční situaci. 

 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Výměna manželek oslaví 18 let a navyšuje odměnu: Na kolik si účinkující příjdou? Výměna manželek

Výměna manželek oslaví 18 let a navyšuje odměnu: Na kolik si účinkující příjdou?

Změnilo ji vězení? Lucie z Výměny manželek je opět zamilovaná a odhodlala se k razantnímu kroku Výměna manželek

Změnilo ji vězení? Lucie z Výměny manželek je opět zamilovaná a odhodlala se k razantnímu kroku

Poslední premiéra Výměny manželek: Podaří se změnit tvrdou výchovu dominantního tatínka? Výměna manželek

Poslední premiéra Výměny manželek: Podaří se změnit tvrdou výchovu dominantního tatínka?