Upřímná zpověď Teri Hodanové: První čáru kokainu jsem si dala v 16 letech, rodina nefungovala

Společnost Upřímná zpověď Teri Hodanové: První čáru kokainu jsem si dala v 16 letech, rodina nefungovala

Tereza Hodanová (22) byla dřív známá především jako Teri Blitzen a patřila mezi první youtubery v Česku vůbec. Být influencerem je obzvlášť v této době snem stále více mladých lidí, kteří dospívají. Vidina slávy, rychle nabytých peněz a jakéhosi pomyslného společenského uznání často převyšuje mnohem důležitější aspekty, které si mnohdy spousta lidí ani neuvědomuje. Tereza se rozhodla prolomit hradbu mlčení a ve svém autorském podcastu Aura otevřeně a zcela upřímně promluvila o všech nástrahách a strastích, které toto na první pohled snové povolání přináší.

Tereza Hodanová začala svoji youtuberskou kariéru v roce 2013 jako velmi mladá dívka, která chtěla s lidmi sdílet svůj osobní život, názory a postoje.

Na svém kanále se věnovala módě, kosmetice, točila zábavná videa a patřila do tzv. první vlny youtuberů v Česku.

Pro jednu skupinu lidí se stala doslova modlou. Dívky v jejím věku a mladší postavu Teri Blitzen doslova zbožňovaly.

Na druhé straně stáli ale ti, kteří Teri Blitzen opovrhovali a vysmívali se jí. Ale tohle je patrně úděl každého, kdo se rozhodne být influencerem.

Buď vás lidé milují, nebo nesnášejí. Nic mezitím zkrátka není.

Influencerem proti své vůli?!

Otázkou zůstává, do jaké míry si Tereza Hodanová tenkrát v tak mladém a křehkém věku uvědomovala, že přebírá odpovědnost za to, co prezentuje a čemu propůjčuje svoji tvář.

Koneckonců v začátcích své tvorby patrně vůbec ještě ani netušila, co znamená slovo influencer a s lidmi chtěla sdílet pouze část svého bytí a toho, co ji baví.

Její videa měla miliony zhlédnutí, popularita rostla, Tereza začala dělat spolupráce s velkými firmami a najednou se od ní očekávalo, že se bude chovat dospěle, a také tak ke všemu přistupovat.

Nutno podotknout, že do tohoto šrumce se dostala ve svých třinácti letech. Tedy ve věku, kdy jste skutečně ještě dítětem, které rozhodně není připravené na svět, do kterého Tereza Hodanová vplula, aniž by vlastně věděla jak.

V roce 2016 ukončila velké spolupráce a od roku 2017 neumístila na YouTube kanál žádné video a Teri Blitzen zkrátka zmizela.

Po pěti letech se Tereza Hodanová rozhodla promluvit ve svém autorském podcastu Aura o tom, co v té době prožívala a jaká byla skutečnost, kterou tehdy nikdo neviděl.

RozhovorŠárka Vaňková o SuperStar po 18 letech a útěku na Slovensko: S čím se vyrovnávala nejhůř?

Šárka Vaňková o SuperStar po 18 letech a útěku na Slovensko: S čím se vyrovnávala nejhůř?

Přepíjela jsem všechny své kamarády

Přepíjela jsem všechny své starší kamarády, kterým bylo jako mně dnes a často i více. První čáru kokainu jsem vyzkoušela v 16 letech se svojí velmi blízkou kamarádkou v té době,“ vypráví svůj příběh Tereza Hodanová.

Tereza byla ve velmi křehkém věku, kdy byla na jednu stranu dospívající mladá dívka, dcera bohatého podnikatele a internetová star. V té době, jak sama Tereza v podcastu říká, byla jako z divokých vajec.

Vymetala jsem jeden mejdan za druhým a nikdo mi na to nic neřekl. Doma o tom neměli ani páru,“ přiznává s tím, že rodinné vazby byly na bodě mrazu. Dva roky se nebavila se svojí matkou, která jí dřív dělala manažerku.

„Stálo kolem mě spoustu lidí. Spoustu z nich mělo názor, že dělám něco špatně, ale nikdo mě nikdy nechytl do náruče a neřekl, takhle to dál nejde, zničíš se,“ popisuje své těžké okamžiky s tím, že v té době neměla kolem sebe nikoho blízkého, kdo by jí pomohl, poradil nebo nasměroval.

Jak jsem zabila Teri Blitzen

Dříve youtuberka Teri Blitzen, dnes marketérka a studentka psychologie Tereza Hodanová vypráví svůj příběh v podcastu Aura, který si můžete pustit ZDE.

Tereza svým vyprávěním odkryla smutnou pravdu a skutečnost, která se může skrývat za pro mnohé vytouženým povoláním jako youtuber nebo influencer.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Narkoman a rapper Tyler Durden bil pěstí ženy v ulicích Prahy: Neladila s mým hudebním vkusem, řekl Společnost

Narkoman a rapper Tyler Durden bil pěstí ženy v ulicích Prahy: Neladila s mým hudebním vkusem, řekl

Tak šel čas s narkomankou Katkou: Od půvabné holčičky přes dívku s uhrančivýma očima až po heroinovou trosku Společnost

Tak šel čas s narkomankou Katkou: Od půvabné holčičky přes dívku s uhrančivýma očima až po heroinovou trosku

Nejznámější narkomance Česka dochází čas: Katka má smrtelnou cirhózu jater, kolik let ji dělí od smrti? Společnost

Nejznámější narkomance Česka dochází čas: Katka má smrtelnou cirhózu jater, kolik let ji dělí od smrti?

Jaké je pozadí heroinové kauzy Terezy Hlůškové: Tohle jsou 3 nejpravděpodobnější scénáře Společnost

Jaké je pozadí heroinové kauzy Terezy Hlůškové: Tohle jsou 3 nejpravděpodobnější scénáře

Neuvěřitelný příběh heroinové Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět Společnost

Neuvěřitelný příběh heroinové Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět

Terezu H. do drog zatáhla kamarádka, která si udělala dítě s boháčem: Nemohlo to procházet věčně, tvrdí místní Společnost

Terezu H. do drog zatáhla kamarádka, která si udělala dítě s boháčem: Nemohlo to procházet věčně, tvrdí místní