Tereza Hlůšková prozradila, co jí pomohlo přežít v pákistánské base: Osvědčená technika, shodují se ostřílení vězni

Společnost Tereza Hlůšková prozradila, co jí pomohlo přežít v pákistánské base: Osvědčená technika, shodují se ostřílení vězni
Více

Tereza Hlůšková (26) se po téměř čtyřech letech strávených v pákistánském vězení dostala na svobodu a okamžitě začala pracovat na své proměně. Z peroxidové blondýnky se proměnila v usměvavou a přirozenou dívku a založila si Instagram, na kterém popisuje chvíle strávené ve vězní. Tereza se mimo jiné svěřila s tím, co jí pomohlo přežít v pákistánské base.

Tereza Hlůšková je po čtyřech letech konečně volná a svobody si užívá plnými doušky. Původně měla v pákistánském vězení za pašování téměř devíti kil heroinu strávit 8 let a 8 měsíců. Do České republiky se vrátila v dubnu 2022 a na nějakou dobu se stáhla do ústraní.

Následně se Tereza rozhodla, že si založí sociální síť Instagram. Postupně se začala rozepisovat nejen o svém soukromí, ale také o tom, jaké to bylo, když si musela odpykávat svůj trest.

SpolečnostNeuvěřitelný příběh heroinové Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět

Neuvěřitelný příběh heroinové Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět

Razantní změna vzhledu a života

Terezu Hlůškovou si většina lidí pamatuje jako blonďatou dívku s velkým množstvím make-upu, která se nějakou dobu živila jako společnice. S tou dívkou už ale nemá Tereza nic společného.

Jak sama Tereza řekla, přehodnotila celý svůj život a vydala se zcela jiným směrem. Dávno je také pryč její prvoplánový vzhled. Proměnila se v usměvavou a přírodní brunetku, která se poučila ze svých dřívějších chyb.

Na zdraví! Těm, co mi pomohli. Těm, co mi odpustili. Těm, co mě neopustili. Těm, co mě podporují. A všem těm, co mají rádi dobré vínko a besedu s rodinou. Já na tu svoji čekala skoro 5 let. A sen se stal skutečností,“ napsala Tereza na instagram.

Tohle mi pomohlo přežít v pákistánském vězení

V jednom ze svých příspěvků se Tereza zmínila o tom, co jí pomáhalo přežít krušné chvíle v drsném pákistánském vězení.

Deníčky. To byla taková moje zábava. Lepila jsem si dopisy, fotky, psala seznamy knih, které jsem přečetla. Měla jsem úchylku na vystřihování a lepení jídla z časáků, nad kterýma jsem po večerech slintala,“ rozepsala se Tereza.

K jejímu překvapení okomentoval příspěvek bývalý vězeň, který s Terezou souhlasil. „Ach ano, Terezko, ve vězení jsem si rovněž vedl deník. Je to osvědčená technika, jak se vypořádat s nespravedlivou krutostí, jež na nás byla vlivy zlého světa napáchána. Jsi silná holka, drž se,“ napsal a podpořil tak Terezu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Narkoman a rapper Tyler Durden bil pěstí ženy v ulicích Prahy: Neladila s mým hudebním vkusem, řekl Společnost

Narkoman a rapper Tyler Durden bil pěstí ženy v ulicích Prahy: Neladila s mým hudebním vkusem, řekl

Tak šel čas s narkomankou Katkou: Od půvabné holčičky přes dívku s uhrančivýma očima až po heroinovou trosku Společnost

Tak šel čas s narkomankou Katkou: Od půvabné holčičky přes dívku s uhrančivýma očima až po heroinovou trosku

Nejznámější narkomance Česka dochází čas: Katka má smrtelnou cirhózu jater, kolik let ji dělí od smrti? Společnost

Nejznámější narkomance Česka dochází čas: Katka má smrtelnou cirhózu jater, kolik let ji dělí od smrti?