Regina Holásková otevřeně po 17 letech: Proč by do Vyvolených už nikdy nešla a co narušilo její zdraví

Rozhovor Regina Holásková otevřeně po 17 letech: Proč by do Vyvolených už nikdy nešla a co narušilo její zdraví
Více

Regina Holásková (44) se před sedmnácti lety proslavila v první řadě reality show Vyvolení. Tehdy se psal rok 2005 a lidé Reginu buď milovali nebo nenáviděli. Provokatérka, která dokázala dohnat k nepříčetnosti nejednoho soutěžícího, svůj život od dob největší slávy přehodnotila. V rozhovoru pro VipStar.cz se rozpovídala nejen o současném životě.

Hvězda první řady reality show Vyvolení Regina Holásková o sobě říká, že je patriot, digitální voják, student a připravuje druhou knihu o zdraví, Velké Tartárii. “Snažím se šířit informace a pomoci lidem, zvířatům a přírodě,” rozpovídala se Regina. 

Vyvolení? Jen do živého přenosu! 

Jakmile se ale stočí debata na Vyvolené, má Regina jasno. “Kdybych mohla něco změnit, tak bych do Vyvolených nešla. Ale to bych toho asi nevěděla tolik, co nyní. Po Vyvolených jsem začala pátrat, kdo tomu tady vládne v pozadí,” svěřila se naštvaně Regina. 

Jinak, když už bych tam náhodou znovu vlezla, tak pouze do přímého přenosu. Sem tam se ozve někdo s nabídkou natáčení a má reakce je stejná. Jen živé přenosy,” řekla bývalá reality show hvězda VipStar.cz. 

V současné době žije Regina v rekreační zóně v Brně u brněnské přehrady, kde bydlí celoročně mnoho dalších lidí.

“Od té doby, co se nám narodila štěňátka už moc necestuji. Jinak můj den se řídí tím, co právě cítím, že je vhodné dělat. A to hodně závisí na počasí, ročním období a podobně.” 

InstagramFenomén českého Instagramu Romaneta Smajlová: Miluje přítele (60), živí ji rodiče a co říká na výhrůžky smrtí

Fenomén českého Instagramu Romaneta Smajlová: Miluje přítele (60), živí ji rodiče a co říká na výhrůžky smrtí

Regina Agia: Jsem hodně jiná, lidé se mi mstili 

Před sedmnácti lety se z prakticky neznámé Reginy stala hvězda první velikosti. Po skončení Vyvolených ji zvali na večírky a byla středem pozornosti. To si ale vybralo svoji daň. 

Tenkrát mi to nevadilo, byla jsem mladá a skoro bezstarostná. Ale později to mělo vliv na to, jak se ke mně zachovali třeba při porodu. Narušilo to mé zdraví. Kvůli tomu jsem se začala věnovat léčitelství. O něco později se na mně vyřádila i zubařka, kterou to o pár let později mrzelo. Zjistila, že nejsem až takový “retarda”, vypráví Regina odvrácené zkušenosti s rychle nabytou slávou. 

“Bylo období, kdy mi za autem často blikala modrá a červená světla. Jak se bludy vršily a lidé mě vnímali zkresleně. Komplikovalo to náš život víc a víc. Postupně mě přestalo bavit chodit mezi lidi. Sem tam jsem se vyvenčila v zahraničí, kde jsem se cítila volněji. Dnes jsem s tím smířená a vnímám to s vesmírným nadhledem,” prozradila webu VipStar.cz. 

RozhovorCharlotte Štiková o své obezitě: Zhubla váhu hříběte, problémy přibývaly, tělo to přestalo dávat

Charlotte Štiková o své obezitě: Zhubla váhu hříběte, problémy přibývaly, tělo to přestalo dávat

Regina: Většina lidí neví, kde jsou a kdo jsou

Regina o sobě říká, že se za sedmnáct let hodně změnila a je jiná. “Většina lidí neví, kde jsou a kdo jsou. Rozhodla jsem se napsat knihu Vesmírný tanec pro ty, kteří chtějí zná pravdu,” promluvila o svých plánech. 

“Co se týče knihy, už jsem trošku naznačila o čem je, Je to vlastně zkrácený živočichopis, aby bylo jasnější, v jakém prostředí jsem se od mala potulovala a jak jsem postupně došla k určitým poznáním,” naznačuje, o čem je její kniha. 

“Některá témata jsou na zadní straně knihy, ale nejsou to všechna. Je v ní mnoho informací, které mi trvalo tříbit mnoho let. Vložila jsem do knihy hodně obrázků, aby bylo snadnější to pojmout,” dodává nyní šťastná a spokojená Regina. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mediálně mrtvý Filip Jankovič oznámil na Instagramu svoji smrt: Nedělá se to, je to ubohé, vzkazují přátelé Rozhovor

Mediálně mrtvý Filip Jankovič oznámil na Instagramu svoji smrt: Nedělá se to, je to ubohé, vzkazují přátelé

Markéta Konvičková vyřkla před 14 lety zásadní rozhodnutí: Nikdo vás na to nepřipraví, byla to nepokora Rozhovor

Markéta Konvičková vyřkla před 14 lety zásadní rozhodnutí: Nikdo vás na to nepřipraví, byla to nepokora

Lulu má náhradu v Red Face za Denise: Do klece se půjde pobít s ženou, která tvrdí, že byla milenkou Řepky Rozhovor

Lulu má náhradu v Red Face za Denise: Do klece se půjde pobít s ženou, která tvrdí, že byla milenkou Řepky