Hvězdě show Svatba na první pohled se smějí kvůli napíchaným rtům: Takhle vypadala Natalia Mykytenko před zákrokem

Reality show Hvězdě show Svatba na první pohled se smějí kvůli napíchaným rtům: Takhle vypadala Natalia Mykytenko před zákrokem
Více

Zubní sestřička Natalia Mykytenko (25) se v roce 2020 zúčastnila experimentu Svatba na první pohled a doufala, že si najde toho pravého muže pro život. To se sice nestalo, ale dokázala prorazit na sociálních sítích. Po skončení show si nechala zvětšit prsa a rty. Před nedávnem na Instagramu sdílela video se spoluprací, ale sledující zaujaly víc její nové rty. Okamžitě se na pohlednou blondýnku snesla vlna nevídaného hejtu.

Natalia Mykytenko se zapsala do pamětí lidí díky první řadě reality show Svatba na první pohled. Byla zklamaná z předchozího vztahu, a tak se rozhodla, že zkusí štěstí v televizi, kde jí tři odborníci ve složení Katarína Szabados, Jaroslava Babková a Tomáš Novák našli potenciálního partnera.

Stal se jím o třináct let starší podnikatel František Gebr. Novomanželé spolu odjela na Zanzibar, kde se dál poznávali. Hned v úvodu přišlo několik krizí a po třiceti dnech, kdy se spolu pokoušeli žít se rozhodli, že ve vztahu dál pokračovat nebudou.

Love IslandNatálie Kočendová a David jsou největším překvapením Love Island: Láskyplný vztah posouvají o level výš

Natálie Kočendová a David jsou největším překvapením Love Island: Láskyplný vztah posouvají o level výš

Netrvalo dlouho a Natalie začala být spojovaná s náměstkem primátora Mostu Markem Hrvolou. Jejich vztah bohužel nevydržel, dle slov Natalie kvůli velkému mediálnímu zájmu, který Marek neunesl. Následně začala randit s pohledným vousáčem, jehož identitu tají, ale na Instagramu se pochlubila společnou fotkou.

Redakce VipStar.cz se obrátila na Natalii s dotazem, jestli se jedná o jejího nového partnera. „Ano, je to tak,“ potvrdila stručně Mykytenko. Krátce po skončení reality show si nechala Natalia zvětšit prsa na velikost čtyři. Už tehdy se stala terčem kritiky lidí na sociálních sítích kvůli výsledku operace.

„Po špatně udělaných ňadrech přišly na řadu rty“

Před pár měsíci se blondýnka původem z Ukrajiny rozhodla, že si nechá zvětšit rty. Od té chvíle může přidat na Instagramu jakýkoliv snímek nebo video a stejně se celá diskuze stočí k jejím rtům. „Ať vložíte jakýkoliv příspěvek, vlasy, líčení nebo hadry, bohužel pokaždé budou středem pozornosti vaše šílené rty,“ píší Mykytenko lidé.

Mykytenko sleduje 80 tisíc lidí a někteří z nich si všimli, že vrchní ret se blondýnce křiví tak, že to působí, jako by měla pod nosem knírek. „Někdo se nepoučil u prsou a domrvil si ještě znovu další části. Ten knír nad tím jaký to dělá. Opravdu odstrašující případ,“ neberou si sledující servítky.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zapomenuté hvězdy v Prostřeno: Věra Patt z VyVolených skoro vyhoří, předvede se Julián nebo Plyšák z Big Brother Reality show

Zapomenuté hvězdy v Prostřeno: Věra Patt z VyVolených skoro vyhoří, předvede se Julián nebo Plyšák z Big Brother

Silvie Řeháková promluvila o konfliktu v Red Face: Způsobila to Eva F., toto jsem si nemohla nechat líbit Reality show

Silvie Řeháková promluvila o konfliktu v Red Face: Způsobila to Eva F., toto jsem si nemohla nechat líbit

Na televizní obrazovky se vrací fenomén Big Brother: Co musíte udělat, abyste si odnesli výhru 2,5 milionu Reality show

Na televizní obrazovky se vrací fenomén Big Brother: Co musíte udělat, abyste si odnesli výhru 2,5 milionu

Hvězda ze Svateb na první pohled bojuje s nenávistí a úbytkem váhy: Natália Mykytenko prochází náročným obdobím Reality show

Hvězda ze Svateb na první pohled bojuje s nenávistí a úbytkem váhy: Natália Mykytenko prochází náročným obdobím

Těhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká Reality show

Těhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká

Pohlreichův souboj restaurací: Hnusí se mi různé kecy o ubrouscích a podobně, říká obávaný šéfkuchař Reality show

Pohlreichův souboj restaurací: Hnusí se mi různé kecy o ubrouscích a podobně, říká obávaný šéfkuchař