Hady už nemačká: Jana z legendární Výměny manželek se za 6 let změnila k nepoznání

Výměna manželek Hady už nemačká: Jana z legendární Výměny manželek se za 6 let změnila k nepoznání
Více

Jane Röbisch (40) se proslavila v legendárním díle reality show Výměna manželek v roce 2017. Mačkáš mi hada, debile! To je hláška, která po odvysílání doslova zlidověla a Janě už ji patrně nikdo neodpáře. Jana byla velkou milovnicí hadů a jednoho z nich si donesla i do náhradní rodiny. Uběhlo šest let a kontroverzní Jana se změnila k nepoznání.

Před šesti lety se v divácky oblíbené reality show Výměna manželek proslavila Jana Röbisch, která si říká Jane a původně to vypadalo, že má hady raději než své dvě dcery. Po skončení Výměny manželek si lidé nejvíce oblíbili její hlášku „Mačkáš mi hada, debile!“ Jana tehdy chodila s přítelem Romanem, který nedopadl zrovna nejlépe.

Problém s alkoholem a drogami

Po desetidenní Výměně se mezi osmi očima Jana a Roman rozešli a rozhodně šlo o jeden z nejvyhrocenějších dílů Výměny od roku 2005. Rozhovor mezi partnery probíhal za velmi dramatických okolností. „Já mám děti špatně vychovaný, ty m-dko jedna špinavá?“ Jak se později ukázalo, tak Roman i Jana měli problém s alkoholem a drogami.

Výměna manželekIva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky

To, že již během výměny fetovala a lajny na stole byly častěji než jídlo a já musel do práce jen na půl směny, abych byl raději s dětmi doma… Tohle povídání vynechám,“ svěřil se eXtra.cz po show Tomáš, se kterým Jana žila 10 dní ve vyměněné domácnosti. „Myslím, že by se měla více věnovat svým dětem, protože to zatím nedělá. Vytvořit děti za účelem občanství a vyšších sociálních dávek v Německu dovede každý a může být ráda, že jí její exmanžel platí alimenty na obě děti,“ nebral si servítky v roce 2017 Tomáš.

CelebrityVojta Kotek se poprvé pochlubil rozkošným synem: Lidé už mají jasno, po kom malý Hubert je

Vojta Kotek se poprvé pochlubil rozkošným synem: Lidé už mají jasno, po kom malý Hubert je

Jana přehodnotila život a je k nepoznání

Blondýnka od rány by nejraději životní etapu, která se týkala reality show, vymazala ze svého života. Na čas se stáhla ze sociálních sítí a začala na sobě makat. Nyní žije v Německu, vychovává své dvě dcery a celkově se změnila k nepoznání. Nedávno se pochlubila novou vizáží na Facebooku a lidé žasnou.

Úplně jiná ženská,“ píší v komentářích. „Výměna manželek je pro mě stará věc a minulost,“ vzkázala lidem Jana na síti. Našli se ale i tací, kteří nevěřili, že se skutečně jedná o jednu a tu samou ženu, která si před šesti lety udělala na televizních obrazovkách ostudu. „Tohle není ona,“ napsala paní Marcela. „Ale jsem to já,“ odpověděla Jana, která nyní žije poklidným životem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Výměna manželek: Jak temperamentní Jarča zvládne luxusní dům? Dokáže se zhýčkaná Majka přizpůsobit rodině, kde vládne chlap? Výměna manželek

Výměna manželek: Jak temperamentní Jarča zvládne luxusní dům? Dokáže se zhýčkaná Majka přizpůsobit rodině, kde vládne chlap?

Zásnuby i pokus o sebevraždu ve Výměně manželek: Nedokázal jsem se dlouho smířit s tím, kým jsem, říká Vláďa Výměna manželek

Zásnuby i pokus o sebevraždu ve Výměně manželek: Nedokázal jsem se dlouho smířit s tím, kým jsem, říká Vláďa

Michal o finanční situaci: Měsíčně jsme si s Lucií přišli na slušnou částku, nemusela se prodávat za korunový paušál Výměna manželek

Michal o finanční situaci: Měsíčně jsme si s Lucií přišli na slušnou částku, nemusela se prodávat za korunový paušál