Drogy, alkohol, úzkosti: 4 dětské hvězdy, které nezvládly slávu. Jak dnes vypadají?

Proměna Drogy, alkohol, úzkosti: 4 dětské hvězdy, které nezvládly slávu. Jak dnes vypadají?
Více

Spoustu hollywoodských herců a hereček mělo skvěle našlápnuto stát se hvězdami první velikosti. Jejich talent filmaři objevili už v útlém věku a rázem se z neznámých dětí staly hvězdičky, které šly z role do role a zbožňoval je celý svět. Někteří ale nedokázali najít balanc mezi rychle stoupající slávou a nástrahami, které jsou s tím spojené. Podívejme se na 4 dětské hvězdy, které svoji šanci promarnily.

Macaulay Culkin (41)

Jen málo lidí si umí představit Vánoce bez legendárního filmu Sám doma, který vynesl do hereckých výšin roztomilého Macaulay Culkina.

Blonďatý rošťák se okamžitě stal miláčkem publika a nebyl snad nikdo, kdo by nebyl v tu chvíli přesvědčený o tom, že Culkin bude v dospělosti hollywoodská hvězda první kategorie. 

Během dospívání se ale jeho život obrátil vzhůru nohama. Nezřízené pití, večírky a drogy nadějného herce dostaly až na dno. Macaulay Culkin se dával dohromady několik let. 

Pořád ale piju jako žok. Piju a kouřím. Ale na drogy nesahám. Miluji je. Jsou jako staří přátelé. Ale někdy své přátele přerostete,” vyjádřil se pro časopis Esquire před lety. 

ProměnaTak šel čas s Demi Lovato: Od dětské hvězdy přes koktejl z drog až po 3 mrtvice a poškozený mozek

Tak šel čas s Demi Lovato: Od dětské hvězdy přes koktejl z drog až po 3 mrtvice a poškozený mozek

Lindsay Lohan (35)

Jako malá Lindsay Lohan učarovala režiséry svým pihatým obličejem a zrzavými vlasy. Všichni si ji snad pamatujeme ze snímku Past na rodiče nebo Protivný sprostý holky. Lindsay se před kamerou objevovala od svých tří let. 

Mezi lety 2007 až 2013 přerušila kariéru. Oficiální důvod byl stres a vyčerpání. Lidé kolem ní ale moc dobře tušili, že talentovaná zrzka jede v drogách a alkoholu.

Lindsay byla zatčena pod vlivem alkoholu. Po dvoutýdenní léčbě byla opět obviněna z držení kokainu a opakovaného řízení v opilosti. 

“Je mi jasné, že se můj život vymkl kontrole, protože jsem závislá na alkoholu a drogách,” řekla tehdy. Lindsay se momentálně snaží dohnat to, co před lety prohýřila, ale zatím marně. 

Zahraničí10 nejbizarnějších perel v procesu století Johnny Depp versus Amber Heard

10 nejbizarnějších perel v procesu století Johnny Depp versus Amber Heard

Edward Furlong (44)

Herec Edward Furlong se zapsal do paměti filmových nadšenců svou prvotinou Terminátor 2: Den zúčtování z roku 1991, kde zazářil po boku Arnolda Schwarzeneggera. Následovaly filmy jako Americké srdce nebo Kult hákového kříže. 

Ani Edward se ale nedokázal poprat se slávou a zájmem a propadl alkoholu a drogám. V současné době vypadá pěkně vyžile a o pořádný film dlouhodobě nezakopl. 

 Amanda Bynes (36)

Hvězdička z filmu Co ta holka chce má snad nejsmutnější osud ze všech výše jmenovaných. Amanda Bynes se začala potýkat s psychickými problémy, které jí způsobily drogy a alkohol od roku 2013.

Při jednom incidentu dokonce zapálila sebe i psa a musela být hospitalizována v léčebně.

Poslední film natočila v roce 2010 a nedávno jí byla vrácena svéprávnost. O pokračující kariéře herečky si ale může patrně nechat zdát. 

 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pamatujete si perského prince ze SuperStar? Ali Amiri se po 18 letech objevil v seriálu a výrazně se změnil Proměna

Pamatujete si perského prince ze SuperStar? Ali Amiri se po 18 letech objevil v seriálu a výrazně se změnil

Charlotte Štiková se proměnila v šelmu: Zhubla přes 50 kilo, tuku dala sbohem, ale vlastní matka jí nevěří Proměna

Charlotte Štiková se proměnila v šelmu: Zhubla přes 50 kilo, tuku dala sbohem, ale vlastní matka jí nevěří

Věra Mikulcová se mění před očima: V dlouhé černé hřívě působí žensky, pějí ódy lidé Proměna

Věra Mikulcová se mění před očima: V dlouhé černé hřívě působí žensky, pějí ódy lidé