Donna a Kelly z Beverly Hills po 33 letech: Plastické operace si vybraly daň, s grácií stárne jen jedna

Zahraničí Donna a Kelly z Beverly Hills po 33 letech: Plastické operace si vybraly daň, s grácií stárne jen jedna
Více

Dámy z oblíbeného seriálu Beverly Hills 90210, herečky Tori Spelling (49) a Jennie Garth (50), se objevily opět bok po boku. Blondýnky navštívily pořad Good Day NY, který se natáčel v New Yorku. Dvě nejlepší kamarádky před několika dny vydaly novou kolekci domácích dekorací BFF Collection. Informoval o tom Daily Mail. Jejich přátelství trvá dlouhých 33 let od natáčení kultovního seriálu BH 90210. Jak se představitelky Dony a Kelly za tu dobu změnily?

Dvě nerozlučné kamarádky Tori Splelling a Jannie Garth se objevily po delší době spolu na veřejnosti v New Yorku. Dámy se seznámily před 33 lety při natáčení legendárního seriálu Beverly Hills 90210 a od té doby se staly nerozlučnými přítelkyněmi. Zejména o seriálové Doně se léta mluví o tom, že má za sebou několik plastických operací, protože se nedokáže smířit s věkem.

To, že jsem byla na vícero plastikách, se o mně říkalo už v začátcích mé kariéry. Táta mi vždy říkal, že každý drb se přestane do týdne řešit, ale tohle se mě drží celý život. Já jsem si přitom nechala předělat jen nos a prsa,“ rozpovídala se nedávno pro časopis People. Reagovala tak na značné hejty na sociálních sítích, které jí lidé píši pod fotky.

ZahraničíSarah Jessica Parker na place s dávnou láskou: Jak se za 23 let změnila Carrie Bradshaw a Aidan?

Sarah Jessica Parker na place s dávnou láskou: Jak se za 23 let změnila Carrie Bradshaw a Aidan?

Samotná Tori přiznává, že fotky upravuje, a proto se některým může zdát, že je příliš vylepšená. „Dělají to všichni, influenceři, herci, zpěváci i lidé s běžnějším povoláním. Nevidím důvod, proč bych to neměla dělat já, nebo proč by mě za to měl kdokoliv soudit,“ dodala. Tentokrát ale hodila starosti stranou a těší se z nového projektu s Jannie.

Nnejlepší kamarádky před několika dny vydaly novou kolekci domácích dekorací BFF Collection a soustředí se hlavně na své podnikání. Tori se objevila v dlouhém kostkovaném kabátu a nešlo přehlédnout, že v obličeji určité úpravy má. Z dob největší slávy se podle lidí změnila mnohem víc než představitelka Kelly Jannie Garth.

BizárSvědkyně promluvila o nehodě Shopaholicadel na letních gumách: Nehorázná drzost Adély a rozumný David

Svědkyně promluvila o nehodě Shopaholicadel na letních gumách: Nehorázná drzost Adély a rozumný David

Jannie je na svůj věk mnohem přirozenější. Tori to přehání s botoxem,“ zní z diskuzí. Jannie je o něco méně výstřednější než Tori a zvolila do ulic New Yorku pudrově modré sako s metalickými kalhotami a lesklými bronzovými podpatky. Do galerie se můžete podívat na to, jak se oblíbené herečky změnily během 33 let.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalá hvězda Merlose Place si zahrává se smrtícím koktejlem: Z posledních fotek Heather Locklear jde strach Zahraničí

Bývalá hvězda Merlose Place si zahrává se smrtícím koktejlem: Z posledních fotek Heather Locklear jde strach

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande Zahraničí

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj Zahraničí

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj